Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Azrik HoMM3 to najważniejsze z najważniejszych
1
@malicinho sprawdzę na pewno
0
@malicinho nie lubię, to za mało powiedziane
0
@pluszek nie no, bez przesady, są też ludzie starsi
2
@VamoSBarca88 daj Pan spokój. Już niech ten Kacper choć raz w tygodniu zje w pełni zdrowy posiłek
1
Kroniki
3
@Kgorecki2500 takie rzeczy rzadko wyglądają ładnie na zdjęciach. Ale one nie mają wyglądać. Mają smakować.
Smacznego
0
A prawda jest taka, że:
@Popitek12 > Chuck Norris
2
@Konradowskyy fajna muza i zdjęcia też fajne
1
@tbas 36 odcinków, które warto obejrzeć
0
@tbas nie bardzo.
Ale ci co nie oglądali powinni obejrzeć. Naprawdę warto
5
Obejrzałem Peaky Blinders Immortal Man
Polecam ten film wszytkim, którzy oglądali serial, bo to dobrze spina całą historię.
Aktorsko top.
Muzyka top.
Fabuła dobr/bardzo dobra
To wciąż bardzo dobre Peaky Fukin Blinders
4
@Marusek no Finlandia może dać wiele szczęścia.
1
@Kapitan hawk wolałbym Hiszpanie, ale biorę takie rozwiązanie
0
@clyde gołąbki jem bez ryżu. Kapusta, mięso, przyprawy i wystarczy. Burrito nie jem. Chińczyka nie jem.
0
@Kgorecki2500 zwiedzasz Cmentarz Żołnierzy Polskich?
1
@Gary ja te miejsca znam, bo to będzie już nie wiem która wizyta w Barcelonie.
Ale teraz tylko z żoną, więc będzie kameralnie i plażowom
A wybierzemy się, jak będą bilety na mecz.
0
@clyde serio serio. Jako dzieciak mi to się źle skończyło
0
@Trojanek23 serio, dopóki nie napisałeś, to w ogóle nie brałem tego pod uwagę.
0
@clyde czy ja wiem, czy konina jest popularna? W każdym razie nigdy koniny nie jadłem, bo nie mieści mi się to w moim poczuciu estetyki smakowej.
Raz w życiu zjadłem ryż i więcej nie tknę. W zasadzie to nawet trudno powiedzieć, że ja wtedy ten ryż zjadłem. Ale mniejsza o to.
Można by pomyśleć, że w związku z ryżem nie zjem sushi jak @mateusz33 ale moja żona robi dla mnie z kaszą jaglaną.
A Ty czerninę zjesz?
0
@Trojanek23 w sumie masz rację
0
@malicinho aha. Sprawdzę co to za gra, bo pierwszy raz słyszę
0
@Trojanek23 kur.... cze pieczone
2
@Ilka o nie nie. Ja jej nie tresowałem. Ona sama doskonale wie co lubię, a czego nie lubię. I co dla mnie zdrowe, a co niezdrowe.
0
@maroon ale to już się dzieje. Przez popkultutrę na przykład.
Ja nie będę z tym walczył, bo raz, mam wywalone, a dwa zdaję sobie sprawę, że pewne rzeczy są nieuniknione.
3
@Alicja3500 widocznie musi Cię bardzo dobrze znać ten cały @Zieliq skoro napisał " Z tego co wiem małżeństwo to dla was średniowiecze".
No bo przecież nie napisałby tak, gdyby Cię, a nawet Ciebie i Twojej partnerki nie znał. Prawda?
0
@Ilka na szczęście moja żona nie miewa takich pomysłów, żeby to na obiad serwować.
Inaczej "spotkalibyśmy się u adwokata".
3
@Ilka to jest dobre na podwieczorek, ewentualnie na frysztyk lub podkurek, ale nie na obiad.
4
@maroon nie, nie o to chodzi. Po prostu słowa zmieniają znaczenie i w sumie mąż, żona też od jakiegoś czasu jest zmienione. Czy nam to się podoba, czy nie.
1
@gumaz to ja będę Cash @MesQueUnClub_87 .
Ale nie pamiętam, który to który.