0

@Azrik HoMM3 to najważniejsze z najważniejszych

1

@malicinho sprawdzę na pewno

0

@malicinho nie lubię, to za mało powiedziane

0

@pluszek nie no, bez przesady, są też ludzie starsi

2

@VamoSBarca88 daj Pan spokój. Już niech ten Kacper choć raz w tygodniu zje w pełni zdrowy posiłek

1

Kroniki

3

@Kgorecki2500 takie rzeczy rzadko wyglądają ładnie na zdjęciach. Ale one nie mają wyglądać. Mają smakować.

Smacznego

0

A prawda jest taka, że:

@Popitek12 > Chuck Norris

2

@Konradowskyy fajna muza i zdjęcia też fajne

1

@tbas 36 odcinków, które warto obejrzeć

0

@tbas nie bardzo.
Ale ci co nie oglądali powinni obejrzeć. Naprawdę warto

5

Obejrzałem Peaky Blinders Immortal Man

Polecam ten film wszytkim, którzy oglądali serial, bo to dobrze spina całą historię.
Aktorsko top.
Muzyka top.
Fabuła dobr/bardzo dobra

To wciąż bardzo dobre Peaky Fukin Blinders

4

@Marusek no Finlandia może dać wiele szczęścia.

1

@Kapitan hawk wolałbym Hiszpanie, ale biorę takie rozwiązanie

0

@clyde gołąbki jem bez ryżu. Kapusta, mięso, przyprawy i wystarczy. Burrito nie jem. Chińczyka nie jem.

0

@Kgorecki2500 zwiedzasz Cmentarz Żołnierzy Polskich?

1

@Gary ja te miejsca znam, bo to będzie już nie wiem która wizyta w Barcelonie.
Ale teraz tylko z żoną, więc będzie kameralnie i plażowom

A wybierzemy się, jak będą bilety na mecz.

0

@clyde serio serio. Jako dzieciak mi to się źle skończyło

0

@Trojanek23 serio, dopóki nie napisałeś, to w ogóle nie brałem tego pod uwagę.

0

@clyde czy ja wiem, czy konina jest popularna? W każdym razie nigdy koniny nie jadłem, bo nie mieści mi się to w moim poczuciu estetyki smakowej.
Raz w życiu zjadłem ryż i więcej nie tknę. W zasadzie to nawet trudno powiedzieć, że ja wtedy ten ryż zjadłem. Ale mniejsza o to.
Można by pomyśleć, że w związku z ryżem nie zjem sushi jak @mateusz33 ale moja żona robi dla mnie z kaszą jaglaną.

A Ty czerninę zjesz?

0

@Trojanek23 w sumie masz rację

0

@malicinho aha. Sprawdzę co to za gra, bo pierwszy raz słyszę

0

@Trojanek23 kur.... cze pieczone

2

@Ilka o nie nie. Ja jej nie tresowałem. Ona sama doskonale wie co lubię, a czego nie lubię. I co dla mnie zdrowe, a co niezdrowe.

0

@maroon ale to już się dzieje. Przez popkultutrę na przykład.
Ja nie będę z tym walczył, bo raz, mam wywalone, a dwa zdaję sobie sprawę, że pewne rzeczy są nieuniknione.

3

@Alicja3500 widocznie musi Cię bardzo dobrze znać ten cały @Zieliq skoro napisał " Z tego co wiem małżeństwo to dla was średniowiecze".
No bo przecież nie napisałby tak, gdyby Cię, a nawet Ciebie i Twojej partnerki nie znał. Prawda?

0

@Ilka na szczęście moja żona nie miewa takich pomysłów, żeby to na obiad serwować.
Inaczej "spotkalibyśmy się u adwokata".

3

@Ilka to jest dobre na podwieczorek, ewentualnie na frysztyk lub podkurek, ale nie na obiad.

4

@maroon nie, nie o to chodzi. Po prostu słowa zmieniają znaczenie i w sumie mąż, żona też od jakiegoś czasu jest zmienione. Czy nam to się podoba, czy nie.

1

@gumaz to ja będę Cash @MesQueUnClub_87 .
Ale nie pamiętam, który to który.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?