Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Kgorecki2500 Ty sobie Kacper zagraj w końcu w porządną grę, a nie jakieś tam horrory, czy inne.
Baldur's Gate 3 czeka.
1
@mekston wiem i nienawidzę reprezentacji Argentyny i Niemiec. Nie lubię Włochów.
0
@CLS63AMG bo ja nienawidzę Argentyny i Niemców
2
@MesQueUnClub_87 no u mnie się skończył, więc zrobiłem
1
@Lionel_Messi10 niestety masz rację. To takie moje życzeniowe myślenie.
11
No to zrobiłem na próbę bigos w szybkowarze na szybko. 40 minut gotowania wszystkiego na raz. Kapusta jest tak miękka, że rozpuszcza się w ustach, nie w dłoni.
W smaku bardzo przyzwoicie, ale wiadomo, że tradycyjnie gotowanemu nie dorówna. Choć jutro pewnie będzie lepszy.
https://zapodaj.net/plik-OQvs9TvYJY
@MesQueUnClub_87 @Gary @Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 @michal26 @Kluivert_P @clyde @lajcior
0
@Lionel_Messi10 nie wyjdą z grupy i Scaloni poleci.
7
@MesQueUnClub_87 dokładnie tak.
Ale u nas Tusk to zrobi dla Niemca za darmo. A różnicę pokryją @Roobo i @ProMILs
0
@CLS63AMG no ja nie mam zawsze przy sobie.
Ale tak zrobię.
Dzięki za dobrą radę.
3
Rząd Słowacji wprowadzi wyższe ceny paliw dla Polaków Rodaków. Cel to ograniczenie turystyki paliwowej. To samo będzie dotyczyć Czechów i Austriaków, ale im akurat dobrze.
0
@CLS63AMG wiem, ale maila też mogę przespać
@mmaciass okej
1
Czekam jak udostępnią zwykłe bilety na mecze z Atletico i Espanyolem.
@Gary Ty tam jesteś dobrze zorientowany, kiedy to może się wydarzyć, bo nie chcę przespać?
2
@ProMILs no nie zamykają, bo za poród płaci się tam od 13 do 20 tysięcy dolarów. A nawet jak masz najwyższy pakiet ubezpieczenia, to płacisz 3-3,5 tysiąca. Że też nikt w Polsce o tym nie pomyślał
2
@Kgorecki2500 może i Trump podpali świat, ale najważniejsze, że kogoś tam piecze.
2
@mmaciass nikt się nie nabierze, bo Rekin zaraz wypłynie i powie, że chce zdobywać trofea w Barcelonie.
2
@lajcior zupa krem z brokuła, a na drugie ziemniaczki, surówka z kiszonej kapusty i dorsz pieczony.
40
Czyli okazało się, że siedział sobie Wojtek spokojnie na ławce, popalał fajeczki, śmiechy, heheszki, to go zagonili do roboty niepotrzebnie.
Ech... Polakowi to zawsze wiatr w oczy na obczyźnie.
1
@PeRRy dzięki wielkie
0
@kocuur ja nie obrażam diety keto. Niech każdy je co tam sobie chce. Nic mi do tego.
1
@misterio ja zawsze czekam co mi dziki trener powie w danym temacie. Albo inny Krzysio
1
@MesQueUnClub_87 znaczy zasadniczo, to ja nigdy za kaszą nie przepadałem, za wyjątkiem kaszy jaglanej. A ryżu jak pewnie wiesz nie zdzierżę.
Tak, też chodziło między innymi o obniżenie ilości węgli, choć mam ich wystarczającą ilość właśnie z otrebów owsianych, owoców i warzyw.
I ja nie jestem na żadnym keto, czy innych pierdołach. Nie jem za tłusto. Golonka, czy inna tłusta wieprzowina jest u mnie rzadko.
1
@gumaz tak wyeliminowalem pieczywo oraz makarony, kasze i inne podobne rzeczy. Wyjątkiem jest owsianka na śniadanie z sześciu łyżek otrebów owsianych.
Organizm mi się odwdzięczył po jakimś czasie.
Można się do tego przyzwyczaić po jakimś czasie. W zasadzie po tygodniu nie zwracam już na to uwagi.
0
@ProMILs no tak, ale tu nie ma podstawy prawnej, żeby Konia do pudła posłać. Tak jak napisałem, polskie prawo jest durne.
1
@ProMILs ale Giertych reprezentował Getin Bank, a nie frankowiczów
2
@MesQueUnClub_87 wszystko widziałem. Patch Adams może nie tyle najlepszy, co najfajniejszy
0
@draxidox ale za co ma w tym wypadku siedzieć? Za działanie na korzyść klienta? To polskie prawo jest popieprzone i jeszcze bardziej cały system sądowniczy. A już po reformach Solidarnej Polski to w ogóle szkoda gadać, co się tam w sądach wyrabia. Rodzice czekają ponad rok na sprawę o alimenty. Firmy czekają latami, żeby sąd przymusił dłużnika do oddania pieniędzy.
1
@FcPortoFan1999 i dobrze mu.
Cześć Oski
0
@Huck gość niewątpliwie umiejętności ma. Wiek dobry. Ale umówmy się. To nie przypadek, że chłopak gra w lidze tureckiej, a nie w top 5. Tam w saganie pusto, że tylko echo się rozchodzi.
8
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze
Może ktoś się skusi? @Kessie łatwy pieniądz do zrobienia.
https://zapodaj.net/plik-mc0fmF5btJ
0
@michal26 z tych co napisałeś OUT, to tylko Lewy się zgadza. Reszta nie będzie chciała odejść lub obniżyć kontrakt.