Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 i tak pewnie jadasz częściej, niż ja
3
Z okazji wygranej FC Porto mam do Ciebie dwa pytania Oski
1. Lubisz pizze?
2. Uprawiasz owies?
@FcPortoFan1999
2
@gumaz jak w kawałku to możesz zrobić jak @MesQueUnClub_87 napisał. Możesz też przecisnąć czosnek, wymieszać z solą i tym go natrzeć i do lodówki na noc. Upiec na drugi dzień.
Możesz też zmielić całość. Na patelsona i zrobić świetny smalec na bogato.
0
@gumaz ale jaki to boczek? Surowy? Wędzony? Parzony? W plastrach? W kawałku?
0
@Kazragore tka, w to wszystko kiedyś tam grałem. Icewind świetne fabularnie
0
@FCBparasiempre długa historia, o której nie mam czasu teraz pisać.
Trzeba to zaakceptować. Nie trawię Argentyny i Niemców i już.
1
@Marusek pamiętam. Lubiłem bardzo
1
@FCBparasiempre no mi nic nie zrobili. Tak zostałem nastawiony do piłkarzy Argentyny i już.
Przecież ja nie muszę lubić Argentyny.
0
@FCBparasiempre moja nienawiść pochodzi od mistrzostw 1986, więc stare dzieje
1
@kamyk_23 dobre dobre
6
Donald Tusk pojechał na szczyt Rady Europejskiej z jasnym celem: wywalczyć korzystne dla Polski zmiany w systemach handlu emisjami ETS1 i ETS2 i ochronić portfele milionów Polaków. Stawką jest przyszłość polskiej gospodarki i polityczny los koalicji rządzącej. Rozmówcy Interii z rządu i obozu władzy są jednak dobrej myśli i przewidują, że z Brukseli wrócą z tarczą. Jest szansa na duże ustępstwa
1
@Colon Who Are You bardzo mi poszedł.
1
@marcin62 dzięki
5
Robert Dobrzycki się chyba rozsierdził i stwierdził walić Hankę Galerianke (Zdanowską) i Widzew najprawdopodobniej sam wymieni murawę po meczu z Żabolami.
@michal26 @Arkon @zgiru @Ilka @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @FcPortoFan1999 @Bernard777 @Azrik @KochamInieste
2
@Nazio_87 na nowszego Samsunga
0
@Kazragore jak coś jeszcze znacie Panowie, to podrzućcie. RPG, najlepiej z D&D
@marcin62 @Cochise
1
@Gary dzięki :)
0
@marcin62 tak, Pathfinder też mam na liście. Rogue Trader nie znałem, ale dopisuję. Dzięki.
2
@Arden ale tu nie ma mowy o jendonstronnym przedłużeniu
12
@MesQueUnClub_87 ano właśnie. To nie jedyna taka firma w Polsce.
Jak zawsze gdzieś tam na samej górze ktoś podejmuje durne decyzje, a cierpią tylko ci na dole.
0
@Arden z tego co ja się orientuję, to nigdy takiego przepisu nie było
5
Tak wygląda OZE sroze. Ale święte. I kto odważy się krzyż zdjąć?
https://zapodaj.net/plik-A5nX48eXUq
1
@Cochise nie grałem, ale zamierzam pograć, jak mi się bg3 znudzi. Jeszcze Solasta, Pillars of Eternity i w końcu nasz Wiedźmin. W przyszłym roku będę miał już dużo czasu dla siebie.
Dzięki
1
@Kgorecki2500 Ty sobie Kacper zagraj w końcu w porządną grę, a nie jakieś tam horrory, czy inne.
Baldur's Gate 3 czeka.
1
@mekston wiem i nienawidzę reprezentacji Argentyny i Niemiec. Nie lubię Włochów.
0
@CLS63AMG bo ja nienawidzę Argentyny i Niemców
2
@MesQueUnClub_87 no u mnie się skończył, więc zrobiłem
1
@Lionel_Messi10 niestety masz rację. To takie moje życzeniowe myślenie.
11
No to zrobiłem na próbę bigos w szybkowarze na szybko. 40 minut gotowania wszystkiego na raz. Kapusta jest tak miękka, że rozpuszcza się w ustach, nie w dłoni.
W smaku bardzo przyzwoicie, ale wiadomo, że tradycyjnie gotowanemu nie dorówna. Choć jutro pewnie będzie lepszy.
https://zapodaj.net/plik-OQvs9TvYJY
@MesQueUnClub_87 @Gary @Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 @michal26 @Kluivert_P @clyde @lajcior
0
@Lionel_Messi10 nie wyjdą z grupy i Scaloni poleci.