Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@kubix05 taaak. W końcu
5
@BorzyKrzys ech... Znów jakaś drama? I znów nie wiem o co chodzi
0
@bartekvisca bo ceny za paliwo są wtórne. Nie rosną też skokowo. Ale spokojnie, jak to się szybko nie skończy, to na majówkę będziemy koło 10 zł płacić. I okej.
7
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze
Ta Nowacka z Ministerstwa to oszalała. Kto wymyślił, żeby dzień wagarowicza przypadł w sobotę? O, za Jarka tego nie było
7
@bartekvisca dzień przed atakiem Zymian i USA na Iran baryłka ropy kosztowała 73,16 dolarów. Wczoraj kosztowała 108, 20
4
@Chimera ale jaki prześmiewczy? Krzysio od lat daje dobre rady w każdej dziedzinie, będzie mógł wprowadzić je w końcu w życie. Sławomir ma swoje pomysły, będzie mógł wprowadzić je w życie. Ja naprawdę nie mogę się tego doczekać. Z różnych powodów.
3
@Chimera coś kiepsko śledzisz, bo ja na Donalda głosowałem raz. W 2007 roku.
A teraz naprawdę życzę Wam wszystkim młodym, żeby Konfederacja wygrała wybory i zaczęła rządzić. Serio.
8
@Chimera dlatego uważam, że jak najszybciej musi władzę przyjąć Krzysio i Sławomir. Sławomir wprowadzi swoje pomysły na służbę zdrowia. Na bank znajdą się wtedy prywaciarze, którzy będą prowadzić oddziały szpitalne przynoszące straty. No będą się pchać drzwiami i oknami, żeby stracić.
10
@Konradowskyy to nowy rodzaj patrioty. Kibol wyklęty
0
Bruno i goooolllll
0
Karny dla United
0
@mateusz33 uwielbiam
2
@aldewir panowie pozwolą... Moja żona.... Zofiia
@kubix05
1
@Marusek zupełnie nie moja muzyka. Słabo się znam na tym. Ale chyba jej wyszło super
3
@macio_944 delikatny był. A mógł procesor spalić
1
@michal26 no raczej Kuba, tak
0
@kanver_ jak wyjdziemy 3-4-2-1 to taką pół lewą 10 może być
0
@Azrik HoMM3 to najważniejsze z najważniejszych
1
@malicinho sprawdzę na pewno
0
@malicinho nie lubię, to za mało powiedziane
0
@pluszek nie no, bez przesady, są też ludzie starsi
2
@VamoSBarca88 daj Pan spokój. Już niech ten Kacper choć raz w tygodniu zje w pełni zdrowy posiłek
1
Kroniki
3
@Kgorecki2500 takie rzeczy rzadko wyglądają ładnie na zdjęciach. Ale one nie mają wyglądać. Mają smakować.
Smacznego
0
A prawda jest taka, że:
@Popitek12 > Chuck Norris
2
@Konradowskyy fajna muza i zdjęcia też fajne
1
@tbas 36 odcinków, które warto obejrzeć
0
@tbas nie bardzo.
Ale ci co nie oglądali powinni obejrzeć. Naprawdę warto
5
Obejrzałem Peaky Blinders Immortal Man
Polecam ten film wszytkim, którzy oglądali serial, bo to dobrze spina całą historię.
Aktorsko top.
Muzyka top.
Fabuła dobr/bardzo dobra
To wciąż bardzo dobre Peaky Fukin Blinders
4
@Marusek no Finlandia może dać wiele szczęścia.