2

@kubix05 taaak. W końcu

5

@BorzyKrzys ech... Znów jakaś drama? I znów nie wiem o co chodzi

0

@bartekvisca bo ceny za paliwo są wtórne. Nie rosną też skokowo. Ale spokojnie, jak to się szybko nie skończy, to na majówkę będziemy koło 10 zł płacić. I okej.

7

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze

Ta Nowacka z Ministerstwa to oszalała. Kto wymyślił, żeby dzień wagarowicza przypadł w sobotę? O, za Jarka tego nie było

7

@bartekvisca dzień przed atakiem Zymian i USA na Iran baryłka ropy kosztowała 73,16 dolarów. Wczoraj kosztowała 108, 20

4

@Chimera ale jaki prześmiewczy? Krzysio od lat daje dobre rady w każdej dziedzinie, będzie mógł wprowadzić je w końcu w życie. Sławomir ma swoje pomysły, będzie mógł wprowadzić je w życie. Ja naprawdę nie mogę się tego doczekać. Z różnych powodów.

3

@Chimera coś kiepsko śledzisz, bo ja na Donalda głosowałem raz. W 2007 roku.
A teraz naprawdę życzę Wam wszystkim młodym, żeby Konfederacja wygrała wybory i zaczęła rządzić. Serio.

8

@Chimera dlatego uważam, że jak najszybciej musi władzę przyjąć Krzysio i Sławomir. Sławomir wprowadzi swoje pomysły na służbę zdrowia. Na bank znajdą się wtedy prywaciarze, którzy będą prowadzić oddziały szpitalne przynoszące straty. No będą się pchać drzwiami i oknami, żeby stracić.

10

@Konradowskyy to nowy rodzaj patrioty. Kibol wyklęty

0

Bruno i goooolllll

0

Karny dla United

0

@mateusz33 uwielbiam

2

@aldewir panowie pozwolą... Moja żona.... Zofiia
@kubix05

1

@Marusek zupełnie nie moja muzyka. Słabo się znam na tym. Ale chyba jej wyszło super

3

@macio_944 delikatny był. A mógł procesor spalić

1

@michal26 no raczej Kuba, tak

0

@kanver_ jak wyjdziemy 3-4-2-1 to taką pół lewą 10 może być

0

@Azrik HoMM3 to najważniejsze z najważniejszych

1

@malicinho sprawdzę na pewno

0

@malicinho nie lubię, to za mało powiedziane

0

@pluszek nie no, bez przesady, są też ludzie starsi

2

@VamoSBarca88 daj Pan spokój. Już niech ten Kacper choć raz w tygodniu zje w pełni zdrowy posiłek

1

Kroniki

3

@Kgorecki2500 takie rzeczy rzadko wyglądają ładnie na zdjęciach. Ale one nie mają wyglądać. Mają smakować.

Smacznego

0

A prawda jest taka, że:

@Popitek12 > Chuck Norris

2

@Konradowskyy fajna muza i zdjęcia też fajne

1

@tbas 36 odcinków, które warto obejrzeć

0

@tbas nie bardzo.
Ale ci co nie oglądali powinni obejrzeć. Naprawdę warto

5

Obejrzałem Peaky Blinders Immortal Man

Polecam ten film wszytkim, którzy oglądali serial, bo to dobrze spina całą historię.
Aktorsko top.
Muzyka top.
Fabuła dobr/bardzo dobra

To wciąż bardzo dobre Peaky Fukin Blinders

4

@Marusek no Finlandia może dać wiele szczęścia.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?