Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Hasszz tak, ja też tak będę oglądał
0
@Gary na Atletico Trybuna 1.
Na Espanyol Trybuna 2
0
@Ilka odświeżyć fotograficznie?
Mam tylko Wielki Widzew. Cała reszta mnie zupełnie nie interesuje.
1
@BillyButcher fajne.
3
Przypominajka
Dzisiaj na Disney wjechał pierwszy odcinek drugiego sezonu Daredevil: Born Again.
1
@Frimpong takie rzeczy wie tylko Oski
0
@Starrk mi jednej lub dwóch książek brakuje do pełnej kolekcji.
1
@Bykunn bo to bardzo potężny elf
1
@Kgorecki2500 haha. Nie jest to konieczne, ale to zajefajny miecz na cały pierwszy akt.
0
@Kgorecki2500 powiedz mi Kacper.
Uwaga spojler z Bg3, ale Ty już po tym etapie.
Zabrałeś miecz temu diabłu, co walczy z łupieżcą na nautolidzie?
0
@RafiVeB w kupie siła, więc wygramy
9
Dzisiaj mamy Światowy Dzień Czytania Tolkiena.
Kto czytał kiedykolwiek?
Jaką postać z książek Mistrza lubicie najbardziej? A która jest do Was najbardziej podobna?
11
@Pawlak1992 Anna Przybylska. Za urodę.
1
@Vegeta88 Rysiek? Oczywiście, że żyje. Zostawił Grazynke i wędkuje
4
@culedawid najlepiej studia. Wolność, brak nadzoru rodziców, mieszkałem sam.
Najgorzej nic nie wspominam. Ale ja nie miałem takiej szkoły jak gimbaza.
Stopień magister inżynier.
2
@mkord syn nie może i chyba nie do końca chce (pierwszy raz), a córka stwierdziła, żebyśmy sami jechali.
@Bykunn ja już w Łodzi od dłuższego czasu nie mieszkam. W zasadzie to na stadion Widzewa to chyba Ty masz bliżej, niż ja.
Fakt bilety drogie.
6
Dwa bilety Basic Plus na mecz z Atletico kupione.
Dwa bilety Basic na Espanyol też kupione.
Taka randka kilkudniowa z żoną i co ważniejsze bez dzieci.
Teraz bilety na samolot, hotel i do przodu.
@Gary
1
@4drian0 dupa, a nie zależy. Mi wyskakują reklamy jakiś bzdur, o których bym nawet nie pomyślał, a co dopiero szukał.
1
@MesQueUnClub_87 Shutter, zapomniałem o tym. Może być. Krąg mi się bardzo podobał.
Parasite film dobrze zrobiony, ale mnie nie porwał.
Wejście smoka jak oglądałem jako dzieciak to mi się podobał. Teraz? Pewnie bym nie przełknął do końca.
0
@lithotripter może coś wymyślę od jutra ;)
1
@MesQueUnClub_87 powiedzmy, że miś się seria Ip Man podobała. Ale to też nie jakieś wow.
2
@MesQueUnClub_87 @Giwera nie widziałem Ujrzałem diabła i Saint Maud
Saint Maud obejrzę, a Diabła zostawię dla innych.
@gumaz Liam to świetny aktor. Najlepsze z nim filmy? Lista Schindlera, Królestwo Niebieskie i Gangi Nowego Jorku
0
@LeoMessiiBarcaPepa piszę to raz dziennie i to nie codziennie. I jakbyś się tak zastanowił nad całym tym wpisem, to może byś odkrył dlaczego występuje to z innymi klasykami z wypowiedzi polskich prawicowcow.
0
@Jonyx na szczęście nie muszę.
1
@mmaciass nie będę mówił za innych.
O Stanowskim mam własne zdanie i go nie zmienię.
Natomiast nie przypominam sobie, żebym cokolwiek o nim pisał w związku z tym klubem nocnym, tak jak w związku z pobytem u Wojewódzkiego.
1
@LeoMessiiBarcaPepa wejdź na moje konto, pojawi się taki przycisk "zablokuj". Wciśnij.
Serdecznie polecam.
2
@mmaciass jeśli mam do wyboru dżumę lub cholere lub nic, to wybieram nic.
6
Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze
A historii tego kuriera i tak byście nie zrozumieli
https://zapodaj.net/plik-OXlzHp05bu
7
@mmaciass dla mnie jeden i drugi znajdują się w zbiorze o nazwie "strata czasu".
1
@Foro to polelf, ale masz rację. Inne klasy mają lepsze interakcje i dialogi. Doradzałem mu drowa.
@Bolton tak, Minthara fajna, ale ja jakoś wolę Shadowheart.