Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
9
Robert Dobrzycki został powołany przez Nawrockiego do Rady Biznesu.
Właściciel Widzewa wszedł w skład organu konsultacyjno-doradczego.
Jest dobrze. Jak Widzew spadnie, to Batyr ułaskawi.
@michal26 @FcPortoFan1999 @Marusek @zgiru @Arkon @Azrik @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Karol145 @Ilka
9
@urbipl a to S3X to jakieś BMW?
1
@FcPortoFan1999 Arka nie weźmie raczej nikogo zza granicy. Ktoś od nas, ale nie wiem kto. Może ktoś, kto już u nich jest?
1
@gumaz Misiek (znaki, bo spacja u mnie nie działa)
0
@FcPortoFan1999 pewnie tak.
0
@Roobo Bosak jest zwąchany z pisem, a Sławomirowi to może nie pasować. Ewentualne rządy z pisem to posady w SSP, czego Bosak się nie może doczekać. Ewa zapewne w końcu to zrozumiała.
5
Machulski wizjoner.
1
@Karamba ale mi było łatwo jak żona rodziła ;)
0
@Czajka90 pod pewnymi względami są podobni.
3
@Kgorecki2500 czekamy na Fabrzio Romano.
2
@marcin62 jako rodzic dwójki już dorosłych w sumie dzieci, mogę powiedzieć, że winę tylko i wyłącznie ponosi rodzic.
No cóż, dziecko zrobić łatwo, łatwo też urodzić. Trudno się nim zająć, a jeszcze trudniej poświęcić mu czas.
2
Sławomir żegna Ewę. Ciekawe, czy niedługo nie zostanie tylko z Berkowiczem na statku Imperium?
@mmaciass @michal26 @Kgorecki2500 @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Roobo i inni fani Konfy.
1
@PatrychoO nie zostawiaj. Pluszaka wyślij @Kgorecki2500 w prezencie, a koszulkę @clyde . Albo odwrotnie. Tylko, żeby się nie pobili.
1
@FcPortoFan1999 ale zawsze jest szansa na efekt nowej miotły
0
@FcPortoFan1999 dla Widzewa, Legii może Pogoni, Radomiaka, Wisły z Płocka.
0
@Colon to pierwsze trochę lepsze, ale ogólnie nie moje klimaty
1
@FcPortoFan1999 nedobre novinky.
Cześć Oski.
17
A to rozbestwiony biznes.
Dej, mam chorego instagrama.
https://zapodaj.net/plik-SAADjUjzMe
0
@mmaciass USA jak wejdzie to dostanie łomot, ale Trump ogłosi sukces.
1
@AduŚ07 grałem w Quake 1,2 i 3. Grałem w Doom 1 i 2, grałem w Wolfenstein i Duke Nukem.
0
@Azi całości nie będę oglądał, ale jeśli chodzi o pierwsze minuty to prawda.
1
@Faro szwagrów pytaj, nie mnie
1
@Faro czy strzeli, czy nie strzeli i tak mu dadzą kontrakt.
1
@Gary zapomniałem Ci napisać ilość dostępnych biletów.
Dlatego kupowałem to Basic Plus na Atletico, bo pewnie bym nie kupił w normalnej sprzedaży.
Loty też nie są tanie. Lot Lotem w dwie strony dla dwóch osób 9 tysięcy złotych.
1
@clyde ja zaraz do tysiąca godzin dobije i ciągle coś nowego wylatuje.
Robię nowy run. Paladyn zemsty dwa poziomy i reszta w barda kolegium mieczy.
Ale to będzie smity walić na wyższych poziomach.
@Kgorecki2500
2
@Kgorecki2500 pewnie przejdzie przed wyborami do Krzysia, bo tylko tam będzie mogła dla dobra Polski umieścić rodzinę w SSP
1
@kamyk_23 nie nie. Tylko z żoną.
2
@Kgorecki2500 tak, to prawda. Ja jakieś 70% przegapiłem za pierwszym razem. Mimo, że @clyde pisała "liż ściany".
1
@Kgorecki2500 ale bez porządnego miecza biegasz, bo przegapiłeś
0
@JimMorrisonFCB o tak, pyszne są