9

Robert Dobrzycki został powołany przez Nawrockiego do Rady Biznesu.
Właściciel Widzewa wszedł w skład organu konsultacyjno-doradczego.


Jest dobrze. Jak Widzew spadnie, to Batyr ułaskawi.

@michal26 @FcPortoFan1999 @Marusek @zgiru @Arkon @Azrik @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Karol145 @Ilka

9

@urbipl a to S3X to jakieś BMW?

1

@FcPortoFan1999 Arka nie weźmie raczej nikogo zza granicy. Ktoś od nas, ale nie wiem kto. Może ktoś, kto już u nich jest?

1

@gumaz Misiek (znaki, bo spacja u mnie nie działa)

0

@FcPortoFan1999 pewnie tak.

0

@Roobo Bosak jest zwąchany z pisem, a Sławomirowi to może nie pasować. Ewentualne rządy z pisem to posady w SSP, czego Bosak się nie może doczekać. Ewa zapewne w końcu to zrozumiała.

5

Machulski wizjoner.


1

@Karamba ale mi było łatwo jak żona rodziła ;)

0

@Czajka90 pod pewnymi względami są podobni.

3

@Kgorecki2500 czekamy na Fabrzio Romano.

2

@marcin62 jako rodzic dwójki już dorosłych w sumie dzieci, mogę powiedzieć, że winę tylko i wyłącznie ponosi rodzic.
No cóż, dziecko zrobić łatwo, łatwo też urodzić. Trudno się nim zająć, a jeszcze trudniej poświęcić mu czas.

2

Sławomir żegna Ewę. Ciekawe, czy niedługo nie zostanie tylko z Berkowiczem na statku Imperium?



@mmaciass @michal26 @Kgorecki2500 @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Roobo i inni fani Konfy.

1

@PatrychoO nie zostawiaj. Pluszaka wyślij @Kgorecki2500 w prezencie, a koszulkę @clyde . Albo odwrotnie. Tylko, żeby się nie pobili.

1

@FcPortoFan1999 ale zawsze jest szansa na efekt nowej miotły

0

@FcPortoFan1999 dla Widzewa, Legii może Pogoni, Radomiaka, Wisły z Płocka.

0

@Colon to pierwsze trochę lepsze, ale ogólnie nie moje klimaty

1

@FcPortoFan1999 nedobre novinky.

Cześć Oski.

17

A to rozbestwiony biznes.

Dej, mam chorego instagrama.

https://zapodaj.net/plik-SAADjUjzMe

0

@mmaciass USA jak wejdzie to dostanie łomot, ale Trump ogłosi sukces.

1

@AduŚ07 grałem w Quake 1,2 i 3. Grałem w Doom 1 i 2, grałem w Wolfenstein i Duke Nukem.

0

@Azi całości nie będę oglądał, ale jeśli chodzi o pierwsze minuty to prawda.

1

@Faro szwagrów pytaj, nie mnie

1

@Faro czy strzeli, czy nie strzeli i tak mu dadzą kontrakt.

1

@Gary zapomniałem Ci napisać ilość dostępnych biletów.
Dlatego kupowałem to Basic Plus na Atletico, bo pewnie bym nie kupił w normalnej sprzedaży.
Loty też nie są tanie. Lot Lotem w dwie strony dla dwóch osób 9 tysięcy złotych.

1

@clyde ja zaraz do tysiąca godzin dobije i ciągle coś nowego wylatuje.

Robię nowy run. Paladyn zemsty dwa poziomy i reszta w barda kolegium mieczy.
Ale to będzie smity walić na wyższych poziomach.

@Kgorecki2500

2

@Kgorecki2500 pewnie przejdzie przed wyborami do Krzysia, bo tylko tam będzie mogła dla dobra Polski umieścić rodzinę w SSP

1

@kamyk_23 nie nie. Tylko z żoną.

2

@Kgorecki2500 tak, to prawda. Ja jakieś 70% przegapiłem za pierwszym razem. Mimo, że @clyde pisała "liż ściany".

1

@Kgorecki2500 ale bez porządnego miecza biegasz, bo przegapiłeś

0

@JimMorrisonFCB o tak, pyszne są

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?