0

@Karol145 coś mi się wyświetliło ze trzy razy. I już chyba dokonała.

Chciała, to chciała. Jej życie, jej śmierć, jej sprawa.

0

@michal26 zaczynam się obawiać, że Ty w końcu na Tuska zagłosujesz.

1

@gumaz jeszcze jak. Aż jej się uszy trzęsą.

2

@MesQueUnClub_87 haha, no niezłe danie

5

@gumaz @MesQueUnClub_87 zasadniczo to się trochę pospieszyłem z tym daniem. Bo w sumie zależy, kto będzie w jury.
Ja byłby @Popitek12 to zwykła kiełbasa z cebulą z patelsona byłaby ok.
Jak byłaby @clyde to pałki z kurczaka i pieczone ziemniaki. Wszystko z air frajerera.

1

@MesQueUnClub_87 no nie mam właśnie.

1

@MesQueUnClub_87 @gumaz a może skrzydełko cielęce?

1

5

@gumaz stek wołowy z polędwicy. Do tego grillowane szparagi i bakłażan. Masło czosnkowe, grillowana bagietka, sos z czerwonego wina.
Do tego kieliszek Cabernet Sauvignon.

7

Czy Oskar "Oski" Pietuszewski powinien zagrać ze Szwecją w pierwszym składzie?

A) Tak
B) Nie
C) Nie wiem, choć się domyślam
D) Lubię placki


2

@kubix05 cześć, dobrego dnia.

Raz w życiu piłem taką kawę zalewaną. Nigdy więcej.

0

@Kgorecki2500 nie ma takiego medyka.
Trochę podleczysz się krótkim odpoczynkiem, bez wizyt w obozie.

Ale ale, częste wizyty w obozie są generalnie na plus, bo dają interakcje i romanse.

2

@MesQueUnClub_87 wszystko widziałem. Morze Miłości najlepszy

8

Szczęść Boże i Fur Deutschland oraz OZE sroze.


Brak podatku Belki (do 100 tys. zł), możliwość wpłacania i wypłacania pieniędzy w dowolnym czasie, dostępne akcje, obligacje, fundusze. Projekt ustawy o Osobistych Kontach Inwestycyjnych został przyjęty przez Komitet Stały Rady Ministrów i trafi teraz pod obrady rządu.

Zwiększono nacisk na inwestycje w krajowy rynek. W przypadku akcji wspomniane zwolnienie z opodatkowania będzie dotyczyć tylko tych spółek, których kapitał zakładowy denominowany jest w złotych.

Osobiste Konta Inwestycyjne to mają być przyjaznym narzędziem inwestowania dla osób fizycznych. OKI mają zachęcić Polaków do lokowania pieniędzy na rynku kapitałowym zamiast trzymania ich na lokatach.

Do określonej kwoty zyski pozostaną wolne od podatku, natomiast po jego przekroczeniu pojawi się uproszczony podatek liczony od wartości aktywów, a nie od zrealizowanego zysku.

@michal26 Ty tak walczyłeś z podatkiem Belki. Teraz będziesz mógł zainwestować 100 tys. bez podatku.

@mmaciass @ferdas_rawa @Roobo @Aragorn33 @Arkon @pt9 @Ojciec5tkidzieci @Karol145 @misterio i inni

0

@allien18 ale może coś się zmieniło?

Ech... Nie zapisałem tego tak naprawdę

0

@FcPortoFan1999 dziękuję.


6

Z okazji wygranej Polski mam do Ciebie dwa pytania Oski

1. Uprawiasz kukurydzę?
2. Lubisz chodzić do kina?

@FcPortoFan1999

1

@Frimpong mądrego to miło poczytać

1

@Frimpong a kto to kur zapiał jest Pietruszewski?

7

@PatrychoO obejrzałeś całe Fakty, żeby nam to napisać? Szacun

1

Ja dzisiaj tak

1

@FcPortoFan1999 cześć Oski

0

@gumaz z wędliną, serem żółtym i ogórkiem.

9

@FCBparasiempre no to było żenujące

1

@MagFCB zgadzam się w 100%

3

@NeroTFP1 po prostu GOAT

2

@eckov nadal nie odpowiedziałeś, jak rząd stworzył problem, że paliwo podrożało.

P. S. Jak już tak porównujesz cenę za baryłkę i cenę dolara, to porównaj dodatkowe zmienne, które są równie ważne.
Cena transportu tej baryłki i cenę przerobu tej baryłki.
A na koniec porównaj marże Orlenu miesiąc po miesiącu do tego 2022.

1

@clyde usuń to, bo jak stowarzyszenie Kurczak Polski to zobaczy, to się doigrasz. Taka zdrada kury na rzecz wpieprza?

1

@JimMorrisonFCB golonka z indyka i szynka wieprzowa.

10

@eckov możliwe. Ale wytłumacz mi jak ten rząd spowodował, że wzrosły cen paliw? Czyżby Tusek namówił Donalda do bezsensownego ataku na Iran?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?