1

@Rupert_Haubica ale wiesz, jak jest najłatwiej zmusić/zachęcić ludzi do oddawania tych opakowań? Zwiększyć ich cenę.

6

@Sulimo powiem Ci, że pewne osoby warto wrzucić do ignorowanych. Szczególnie po wtyczce, jaką podzielił się z nami @PeRRy . No świat La Babmbowy staje się piękniejszy.

1

@blondasek och, Red Alert 2. Ile ja się w to nagrałem swego czasu

0

@kocuur tak uważam, ale czy tak było w rzeczywistości? Czas potrafi wiele wypaczyć

1

@Marusek o tak River Ride i Bruce Lee to poezja @AbelKabel @PeRRy

1

@A4ron ja czekam do końca sezonu, teraz to bez sensu, szczególnie w ekstraklapie

0

@kocuur to ja wolę Barce za Johana

0

@PeRRy w to też muszę w końcu zagrać

2

@ifoa tamtej Polonii już nie ma. Zaczęli od nowa.
A Lechia z Olimpia to zwykła fuzja. Nikt licencji nie przejmował.

3

@ifoa no bo to tylko Lech gra na licencji innego klubu. Przynajmniej na szczeblu centralnym.

1

@mmaciass no ja sobie pogram w to Diablo za jakiś czas

2

@mmaciass miecz i magia, to mój kontent, a nie karabiny, armaty i inne sratataty.

1

@FcPortoFan1999 w sumie ciekawe

2

@Tasde po co się w ogóle tym zajmować, jak wiadomo, że

Po pierwsze primo ultimo - to zostało wymyślone, żeby mieć podkładkę pod veto i ludzi ogłupić.
Po drugie primo ultimo - rząd w ogóle tego nie wprowadzi.

12

Fakty


2

@MesQueUnClub_87 a bo to najlepsza gra

0

@mmaciass w MoH nie grałem nawet minuty

1

@FcPortoFan1999 aha. Dzięki

0

@Chimera ja też bardz lubię, ale wolę zalewajkę.

1

@mmaciass to Ty też się na grach znasz?

2

Z okazji wczorajszej wygranej Lecha mam do Ciebie dwa pytania Oski.

1. Lubisz wędkować?
2. Uprawiasz jabłonie?

8

Jaka gra w historii była najlepiej oceniona przez recenzentów i graczy?

Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.

@Kgorecki2500 @marcin62 @PatrychoO @macio_944 @DragonxNF @norbi77 @4drian0 @Jakchcesz i inni

4

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Cienie pod powiekami. Ale nadrobię. Może nawet dzisiaj, lub jutro.

No i tak jak pisze @Giwera Wściekly byk to arcydzieło

0

@PatrykBarca post to chociaż na zdrowie może wyjść niektórym. Dla mnie największą głupotą jest chodzenie do gościa w konfesjonale i opowiadanie mu co się tam zmajstrowało w ostatnim czasie.

2

@mmaciass ja kiedyś też sporo oglądałem. Sam z resztą dużo grałem, ale nie w snookera

2

@Giwera o matulu. Dorwał się do stołu niczym posłowie do SSP i wydoił do końca.
@mmaciass

1

@Giwera dzięki.

1

@Giwera będziesz miał filmik z tego breaka to wrzuć i mnie oznacz

5

@lajcior villa co prawda nie z basenem, ale z grillem to dopiero wtedy, jak Konfederacja wygra wybory. Jacht z kolei trzeba było brać na KPO.

1

@Kozinho. Dlatego powiadam Ci
Psiecko > dziecko/mały smród

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?