Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Rupert_Haubica ale wiesz, jak jest najłatwiej zmusić/zachęcić ludzi do oddawania tych opakowań? Zwiększyć ich cenę.
6
@Sulimo powiem Ci, że pewne osoby warto wrzucić do ignorowanych. Szczególnie po wtyczce, jaką podzielił się z nami @PeRRy . No świat La Babmbowy staje się piękniejszy.
1
@blondasek och, Red Alert 2. Ile ja się w to nagrałem swego czasu
0
@kocuur tak uważam, ale czy tak było w rzeczywistości? Czas potrafi wiele wypaczyć
1
@Marusek o tak River Ride i Bruce Lee to poezja @AbelKabel @PeRRy
1
@A4ron ja czekam do końca sezonu, teraz to bez sensu, szczególnie w ekstraklapie
0
@kocuur to ja wolę Barce za Johana
0
@PeRRy w to też muszę w końcu zagrać
2
@ifoa tamtej Polonii już nie ma. Zaczęli od nowa.
A Lechia z Olimpia to zwykła fuzja. Nikt licencji nie przejmował.
3
@ifoa no bo to tylko Lech gra na licencji innego klubu. Przynajmniej na szczeblu centralnym.
1
@mmaciass no ja sobie pogram w to Diablo za jakiś czas
2
@mmaciass miecz i magia, to mój kontent, a nie karabiny, armaty i inne sratataty.
1
@FcPortoFan1999 w sumie ciekawe
2
@Tasde po co się w ogóle tym zajmować, jak wiadomo, że
Po pierwsze primo ultimo - to zostało wymyślone, żeby mieć podkładkę pod veto i ludzi ogłupić.
Po drugie primo ultimo - rząd w ogóle tego nie wprowadzi.
12
Fakty
2
@MesQueUnClub_87 a bo to najlepsza gra
0
@mmaciass w MoH nie grałem nawet minuty
1
@FcPortoFan1999 aha. Dzięki
0
@Chimera ja też bardz lubię, ale wolę zalewajkę.
1
@mmaciass to Ty też się na grach znasz?
2
Z okazji wczorajszej wygranej Lecha mam do Ciebie dwa pytania Oski.
1. Lubisz wędkować?
2. Uprawiasz jabłonie?
8
Jaka gra w historii była najlepiej oceniona przez recenzentów i graczy?
Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo.
@Kgorecki2500 @marcin62 @PatrychoO @macio_944 @DragonxNF @norbi77 @4drian0 @Jakchcesz i inni
4
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Cienie pod powiekami. Ale nadrobię. Może nawet dzisiaj, lub jutro.
No i tak jak pisze @Giwera Wściekly byk to arcydzieło
0
@PatrykBarca post to chociaż na zdrowie może wyjść niektórym. Dla mnie największą głupotą jest chodzenie do gościa w konfesjonale i opowiadanie mu co się tam zmajstrowało w ostatnim czasie.
2
@mmaciass ja kiedyś też sporo oglądałem. Sam z resztą dużo grałem, ale nie w snookera
2
@Giwera o matulu. Dorwał się do stołu niczym posłowie do SSP i wydoił do końca.
@mmaciass
1
@Giwera dzięki.
1
@Giwera będziesz miał filmik z tego breaka to wrzuć i mnie oznacz
5
@lajcior villa co prawda nie z basenem, ale z grillem to dopiero wtedy, jak Konfederacja wygra wybory. Jacht z kolei trzeba było brać na KPO.
1
@Kozinho. Dlatego powiadam Ci
Psiecko > dziecko/mały smród