Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@NeroTFP1 no właśnie
1
@Kozinho. Podobno. Ja nie wiem
2
@MesQueUnClub_87 tak, szczególnie Nieoszlifowane
1
@Ilka w sumie możliwe. Choć ja od początku nowego stadionu w loży siedzę
2
@Kozinho. Zaraz za braćmi Mroczek
3
@escarabajo on ma zajebista umowę z Netflix. A zagrał tylko w
Jay Kelly i Happy Gilmore 2
6
Pierwsza dziesiątka aktorów, którzy zarobili najwięcej w 2025 roku.
1. Adam Sandler – 48 mln USD
2. Tom Cruise – 46 mln USD
3. Mark Wahlberg – 44 mln USD
4. Scarlett Johansson – 43 mln USD
5. Brad Pitt – 41 mln USD
6. Denzel Washington – 38 mln USD
7. Jack Black – 28 mln USD
8. Jason Momoa – 28 mln USD
9. Daniel Craig – 27 mln USD
10. Millie Bobby Brown – 26 mln USD
7
@FajfusLodowy ja dzisiaj jestem
Czarnek - Srarnek
2
@Ilka może się kiedyś na stadionie spotkamy ;)
1
@kubix05 kto wie? Może się darła po swojemu "naszym klubem RTS, cała Polska o tym wie....."
@Ilka
2
@Ilka ja pamiętam ten mecz. Trudno powiedzieć, że wtedy kibicowałem Widzewowi, ale ojciec kibicował, dziadek kibicował.
@kubix05
1
@Kozinho. Pierwszą budowę uwaliło referendum.
Potem to raczej brak kasy. A potem populizm pisu.
2
@AlexDark00 no widzisz. Też nie
2
@AlexDark00 ja na KO, Tuska itd. Nie głosowałem
3
@Kozinho. Stary, od początku lat 90-tych mogliśmy, a nawet planowaliśmy budować atom. Najpierw został uwalony przez referendum i już mi się nie chce pisać, którzy politycy podburzyli ludzi.
Potem UE dała nam narzędzia i sposób finansowania tej elektrowni. To pis rozpieprzył te pieniądze.
Teraz w końcu zaczęliśmy.
2
@Kozinho. Niestety, albo stety nie kłamię. Problem polskiego węgla jest jeden. Jest on za głęboko. A drugi, choć o wiele mniejszy, to to co napisałeś. Przywileje górników, związki i inne pierdoły.
7
@Kozinho. Pytałem i rozmawiałem o tym nie raz ze specami z Politechniki Śląskiej.
Dane za zeszły rok to.
Koszt wydobycia tony węgla o rynkowej wartości 320 - 460 złotych polskich to było 1000 złotych. W tym ten cały Ets to było 4,30 zł.
6
@michal26 tak jak za rozdziałem kościoła? ;)
16
@Arkon bo taki @AlexDark00 też ma głos w wyborach.
20
@Arkon nie będzie żadnego powrotu do węgla. I z tego sobie zdają sprawę wszyscy ważniejsi politycy. Nawet ci z pisu, czy Konfy. I wcale nie chodzi tu o UE czy inne rzeczy.
0
@Colon Walkway to Heaven
2
@MesQueUnClub_87 zapisałem sobie. Dzięki
2
@NeroTFP1 ciężkie się wylosowało. Bardzo ciężkie.
Stawiam na Brada, szczególnie za jeden starszy i zapewne mniej doceniany "Meet Joe Black". Ale również za Fight Club, Snach, Sleepers, Seven i serię Ocean's.
Uważam również, że Pitt jest bardziej wszechstronnym aktorem.
5
@Tasde odpowiem Ci na ostatnie.
Polscy przedsiębiorcy nie lubią, a jeszcze bardziej nie chcą ryzykować. Ba, ja powiem więcej. Jak taki przedsiębiorca złapie kontrakt z Niemcami na wbijanie gwoździa w deskę, to do końca życia jego fabryka będzie wbijać te gwoździe. I nie zaryzykuje inwestycji w nic innego.
Oczywiście nie tyczy się to 100% polskich przedsiębiorców, ale większości tak.
Druga sprawa jest taka, że państwo też nie za bardzo pomaga w rozwoju technologii.
1
@Kgorecki2500 to tak jak ja
1
@Kgorecki2500 w tym wypadku ciekawość to pierwszy stopień do sraczki ;)
2
@Ilka a ja powiem tak. Jak się tak wczytać w nowe wytyczne FIFA, to też stwierdzam, że karnego nie powinno być.
Ale już pomijając powyższe, to nie Marciniak tego karnego anulował, tylko główny.
0
@Eklerek nie wie. Tak jak wielu innych nie wie i myślą, że te cyferki, to wyznacznik umiejętności
1
@Konradowskyy pierwsze co pamiętam, ale jak przez mgłę i to chyba tylko dlatego, że było to mocne wydarzenia to mecze z Liverpoolem i Juventusem w 1983 roku
1
@Konradowskyy no ja takie rzeczy pamiętam