Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@FcPortoFan1999 no niestety. Głupio to zaplanowane
1
@Marusek oczywiście, że tak. Ja mogę Legii nie lubić, ale to jest marka, która przyciąga.
1
@Hosh ja jestem za utrzymaniem się Widzewa, a nie za spadkiem Legii.
1
@jacobFCB ważny, ale czy najważniejszy? Teraz każdy kolejny będzie ten najważniejszy. A dziś ani zwycięstwo, ani porażka niczego nie determinują.
Wygrać trzeba.
3
@Dr_Cabasisi na szczęście do tego nie dojdzie. Flickowi Messi potrzebny jak dziura w gaciach.
5
@Dr_Cabasisi Messi niech sobie gra w Miami z pół amatorami. Nie ma już dla niego miejsca w maszynie Her Flicka. I okej.
7
Skład Widzewa
Drągowski
Kapuadi - Wiśniewski - Żyro
Cheng - Shehu - Lerager - Krajewski
Alvarez - Kornvig
Bergier
@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Ilka @zgiru @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @michal26 @Azrik @Arkon @Bernard777 i inni
0
A ceny z bazarku to można wstawiać, czy będzie ban, jak przy wyborach do Sejmu?
@wpwelement
1
@FcPortoFan1999 wolałbym jednak mecz Widzewa później. A Barcelony o 21.
Jeszcze United dzisiaj grają, a ich też oglądam
1
@FcPortoFan1999 no właśnie. Taka godzina, że cały dzień rozpieprzony.
3
@FcPortoFan1999 bardzo nie podoba mi się pora meczu Widzewa. Cześć Oski.
@Bykunn może nie bajo bajo, ale przegrana wiele utrudni. No kur zapiał, muszą to wygrać i wyjść z tej strefy spadkowej.
1
@kpiarz ale wiesz, że my tę pożyczkę i tak weźmiemy? Zgodnie z prawem, dzięki ustawie, którą parę lat temu przepchnął pis.
Różnica polega na tym, że nie będziemy mogli część pieniędzy przeznaczyć na policję i straż graniczną.
Ciebie też tu @sokot oznaczę.
1
@kubix05 jajka dobre, ale wolę na miękko.
Dzień dobry
0
@Chimera nie śpię. Od 6 szykowałem sprzęt ogrodowy, który zaraz będę używał.
A gdy patrzę w górę, widzę słońce, chmury i atmosferę, która przez rozpraszanie Rayleigha powoduje, że to co widzę wydaje się niebieskie.
W nocy zaś widzę gwiazdy, planety i drogę mleczną.
0
@Roobo mi też nie chodziło o to, że masz pretensje, tylko o to, że ludzie są głupi i nie wiedzą, bo nie sprawdzą, co gdzie kupują. I to jak często bywa, za majątek życia.
1
@FcPortoFan1999 taaa czuwa
1
@FcPortoFan1999 możliwe w sumie
1
@Vegeta88 współczuję Jadźce, bo tam trener myśli o innym klubie. Masło myśli o innym klubie, Pululu myśli o innym klubie i chyba Wdowik też
1
@TR3YWAY idealna może nie, ale generalnie nie narzekam
0
@TR3YWAY sama mi to pokazała
6
Byliście kiedyś na koncercie Cycenowskim?
0
@dmcteam ElvenLabs Scribe
0
@Hosh Siemieniec, Masło i Pululu myślami już w innym klubie, to tak się dzieje.
1
@FcPortoFan1999 dokładnie
1
@Marusek dobra, dzisiaj Abba lepsza
1
@FcPortoFan1999 Legia wczoraj remis. Widzew gra jutro. Oby trzy punkty przywieźli do miasta Uć
1
@FcPortoFan1999 Otóż nie
2
@fart życzeniowo to ja chcę wygraną Jadźki i dwa remisy. @FcPortoFan1999
11
@Arkon to można było przewidzieć. Z resztą ja pisałem tutaj, że ten gość będzie robił wszystko co Kaczka powie. To inni myśleli, że on jakiś pro Konfa, czy pro Polska, bo podpisał jakiś nic nieważny świstek u Mentzena.
Pozdrawiam @michal26
3
Oski, kto tam się dzisiaj przełamie? Cracovia czy Wisła. A może sprawiedliwy remis?
@FcPortoFan1999