1

@FcPortoFan1999 no niestety. Głupio to zaplanowane

1

@Marusek oczywiście, że tak. Ja mogę Legii nie lubić, ale to jest marka, która przyciąga.

1

@Hosh ja jestem za utrzymaniem się Widzewa, a nie za spadkiem Legii.

1

@jacobFCB ważny, ale czy najważniejszy? Teraz każdy kolejny będzie ten najważniejszy. A dziś ani zwycięstwo, ani porażka niczego nie determinują.
Wygrać trzeba.

3

@Dr_Cabasisi na szczęście do tego nie dojdzie. Flickowi Messi potrzebny jak dziura w gaciach.

5

@Dr_Cabasisi Messi niech sobie gra w Miami z pół amatorami. Nie ma już dla niego miejsca w maszynie Her Flicka. I okej.

7

Skład Widzewa

Drągowski
Kapuadi - Wiśniewski - Żyro
Cheng - Shehu - Lerager - Krajewski
Alvarez - Kornvig
Bergier

@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Ilka @zgiru @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @michal26 @Azrik @Arkon @Bernard777 i inni

0

A ceny z bazarku to można wstawiać, czy będzie ban, jak przy wyborach do Sejmu?
@wpwelement

1

@FcPortoFan1999 wolałbym jednak mecz Widzewa później. A Barcelony o 21.
Jeszcze United dzisiaj grają, a ich też oglądam

1

@FcPortoFan1999 no właśnie. Taka godzina, że cały dzień rozpieprzony.

3

@FcPortoFan1999 bardzo nie podoba mi się pora meczu Widzewa. Cześć Oski.

@Bykunn może nie bajo bajo, ale przegrana wiele utrudni. No kur zapiał, muszą to wygrać i wyjść z tej strefy spadkowej.

1

@kpiarz ale wiesz, że my tę pożyczkę i tak weźmiemy? Zgodnie z prawem, dzięki ustawie, którą parę lat temu przepchnął pis.
Różnica polega na tym, że nie będziemy mogli część pieniędzy przeznaczyć na policję i straż graniczną.
Ciebie też tu @sokot oznaczę.

1

@kubix05 jajka dobre, ale wolę na miękko.

Dzień dobry

0

@Chimera nie śpię. Od 6 szykowałem sprzęt ogrodowy, który zaraz będę używał.

A gdy patrzę w górę, widzę słońce, chmury i atmosferę, która przez rozpraszanie Rayleigha powoduje, że to co widzę wydaje się niebieskie.
W nocy zaś widzę gwiazdy, planety i drogę mleczną.

0

@Roobo mi też nie chodziło o to, że masz pretensje, tylko o to, że ludzie są głupi i nie wiedzą, bo nie sprawdzą, co gdzie kupują. I to jak często bywa, za majątek życia.

1

@FcPortoFan1999 taaa czuwa

1

@FcPortoFan1999 możliwe w sumie

1

@Vegeta88 współczuję Jadźce, bo tam trener myśli o innym klubie. Masło myśli o innym klubie, Pululu myśli o innym klubie i chyba Wdowik też

1

@TR3YWAY idealna może nie, ale generalnie nie narzekam

0

@TR3YWAY sama mi to pokazała

6

Byliście kiedyś na koncercie Cycenowskim?

0

@dmcteam ElvenLabs Scribe

0

@Hosh Siemieniec, Masło i Pululu myślami już w innym klubie, to tak się dzieje.

1

@FcPortoFan1999 dokładnie

1

@Marusek dobra, dzisiaj Abba lepsza

1

@FcPortoFan1999 Legia wczoraj remis. Widzew gra jutro. Oby trzy punkty przywieźli do miasta Uć

1

@FcPortoFan1999 Otóż nie

2

@fart życzeniowo to ja chcę wygraną Jadźki i dwa remisy. @FcPortoFan1999

11

@Arkon to można było przewidzieć. Z resztą ja pisałem tutaj, że ten gość będzie robił wszystko co Kaczka powie. To inni myśleli, że on jakiś pro Konfa, czy pro Polska, bo podpisał jakiś nic nieważny świstek u Mentzena.

Pozdrawiam @michal26

3

Oski, kto tam się dzisiaj przełamie? Cracovia czy Wisła. A może sprawiedliwy remis?

@FcPortoFan1999

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?