Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
12
@maroon zorientowali się, że cały sukces będzie dla Tuska i KO i się zesrało. Nagle to co popierali zrobiło się złe.
@michal26
8
@michal26 nie wiem co Ci napisać. Może tyle, że chcieliście podnóżek Kaczyńskiego to macie. Tyle.
A najlepsze jest to, że to SAFE i tak wejdzie, tylko na gorszych warunkach. I wiedział o tym Batyr i wiedział o tym Kaczyński. Chodzi tylko o dalszą wojnę Polsko polską
2
@FcPortoFan1999 aha. A czemu już krówek nie masz?
5
Z okazji wygranej Porto mam do Ciebie dwa pytania Oski
1. Lubisz oglądać filmy?
2. Hodujesz krowy?
@FcPortoFan1999
1
@directedbyfcb stop argentynizacji Barcelony
1
@Kgorecki2500 wiem, że sobie gotujesz. Fajnie.
Zaszalej haha
1
@Kgorecki2500 w sumie, to się cieszę, że mój syn zgarnął sobie dziewczynę do domu. Zamieszkała z nim i gotuje normalne żarcie.
2
@kubix05 oglądałem to ze sto razy za dzieciaka
2
@Kgorecki2500 jeszcze trochę testowania tego szajsu, to czekają Cię testy wątroby.
Przecież taki gulasz węgierski to bardziej ryje podroby, niż pięć lat chlania wódki.
3
@Gary @FCBparasiempre albo tamto Camp Nou było oddawane, jak te Laporty
3
@Ojciec5tkidzieci kiedy już stwierdzę, że polska polityka osiągnęła dno, to zawsze znajdzie się ktoś, kto zapuka spod spodu.
0
@FcPortoFan1999 wolisz Oskar, Oskarze, Szanowny Panie Oskarze?
3
@FcPortoFan1999 Oski, ja jestem Michał, nie Oskar.
Stawiam na pracoholizm
0
Cześć Oski. Jak tam Ci minął dzień w pracy?
0
@FcPortoFan1999 spokojnie Oski. Pytania nie będą trudne.
2
@zgiru tak, szkoda
2
@Colon Hear My Train A Comin. Zdecydowanie
1
@MesQueUnClub_87 u mnie jest kapuśniak na żeberkach. A może to kwaśnica? Bo chyba mamy różne nazwy. W każdym razie zupa na kapuście kiszonej i żeberkach.
Na drugie kotlet mielony z mięsa wołowego i indyczego. Plus surówka
2
@Marusek Smoki jednak lepsi od Abby
6
@Filipem myślę co @MesQueUnClub_87 ma na obiad dzisiaj
20
Ależ tu dzisiaj na La Bambie zazdrość o powodzenie i o to jak rozchwytywany jest @Kessie wybiła.
10
Saturny 2026 – Lista serialowych nagród
- Najlepszy aktor w serialu telewizyjnym: Diego Luna (Andor)
- Najlepsza aktorka w serialu telewizyjnym: Rhea Seehorn (Pluribus)
- Najlepszy serial horror: TO Witajcie w Derry
- Najlepszy serial science-fiction: Andor
- Najlepszy serial superbohaterski: Peacemaker Sezon 2
- Najlepszy serial fantasy: Outlander
- Najlepszy serial akcji / przygodowy: Duster
- Najlepszy serialowy thriller: Dexter: Zmartwychwstanie
- Najlepszy nowy serial: Pluribus
- Najlepsza prezentacja telewizyjna: The Walkid Dead Daryl Dixon
- Najlepszy animowany telewizyjny serial lub program specjalny: Predator: Pogromca zabójców
- Najlepszy aktor drugoplanowy w serialu telewizyjnym: Stellan Skarsgård (Andor)
- Najlepsza aktorka drugoplanowa w serialu telewizyjnym: Karolina Wydra (Pluribus)
- Najlepsza kreacja młodego aktora lub aktorki w serialu telewizyjnym: Ravi Cabot-Conyers (Załoga rozbitków)
- Najlepszy występ gościnny: David Dastmalchian (Dexter: Zmartwychwstanie)
@MesQueUnClub_87 @Gary @Arkon @Giwera @JimMorrisonFCB @Kgorecki2500 @shinthps @BorzyKrzys @NeroTFP1 @gumaz
2
@mmaciass nie chcę mi się tego szukać. Ale czytałem o tym nie raz.
Pamiętam, że 4 mln Polaków w ogóle nie myje zębów.
Coś około 40% facetów myje zęby dwa razy dziennie. Kobiet to było lekko ponad 60%
Codzienną kąpiel stosuje połowa Polaków. I tu znów odsetek kobiet jest dużo większy. Ale już nie pamiętam.
Takie są realia.
0
@marcin62 dzięki.
Zaraz kupię w takim razie jedynkę. Na dwójkę poczekam, jak będzie cała
0
@marcin62 zapisałem. Dzięki.
A wiesz może, czy najpierw trzeba zagrać w Solasta 1?
I drugie pytanie, czy tu będzie też D&D 5?
6
@clyde że Ci się chce. Nie lepiej pójść na spacer? Pograć w RE? Albo przygotować jakieś polędwiczki z kurczaka?
0
@zadafcb tak, w gorących już jest gorąca dyskusja na temat tego twitta
4
@gaucho104 wyjdź na miasto, to zobaczysz gdzie są te pieniądze.
Oczywiście, że mają rezerwy. Tylko odpowiedzialni ludzie mają rezerwy na tzw. czarną godzinę, a nie na wydanie ot tak, bo się jakiejś części prawej stronie w Polsce coś nie podoba.
Z resztą, kur zapiał, nie chce mi się Cię przekonywać, że białe jest białe. Myśl sobie co chcesz
Mnie tam wszytko jedno.
0
@ProMILs nie mówmy aż o takiej patologii
10
@gaucho104 przecież Unia sama najpierw pożycza te pieniądze, a potem przekazuje.
No geniusz