1

@Gary świetnie. Gratuluję

1

@Arkon ja uwielbiam, ale trzeba umieć zrobić

1

@Arkon czernina i pieczona kaczka plus buraczki plus ziemniaczki

2

@kubix05 mój nr 1

0

@michal26 w sumie obejrzałem tę sytuację kilka razy i tam rzeczywiście karnego raczej nie powinno być

0

@michal26 główny podjął decyzję

1

@michal26 Marciniak nie zabrał. Jeśli już, to główny.

2

@Ilka trudno powiedzieć. Tam były problemy w obronie wtedy

4

@FcPortoFan1999 a murawa 70-tych

3

@Ilka masakra się na to patrzy

1

@FcPortoFan1999 no właśnie

0

@FcPortoFan1999 no Barcelona może być. Ale w takim razie Widzew mógłby grać wieczorem

1

@FcPortoFan1999 no niestety. Głupio to zaplanowane

1

@Marusek oczywiście, że tak. Ja mogę Legii nie lubić, ale to jest marka, która przyciąga.

1

@Hosh ja jestem za utrzymaniem się Widzewa, a nie za spadkiem Legii.

1

@jacobFCB ważny, ale czy najważniejszy? Teraz każdy kolejny będzie ten najważniejszy. A dziś ani zwycięstwo, ani porażka niczego nie determinują.
Wygrać trzeba.

3

@Dr_Cabasisi na szczęście do tego nie dojdzie. Flickowi Messi potrzebny jak dziura w gaciach.

5

@Dr_Cabasisi Messi niech sobie gra w Miami z pół amatorami. Nie ma już dla niego miejsca w maszynie Her Flicka. I okej.

7

Skład Widzewa

Drągowski
Kapuadi - Wiśniewski - Żyro
Cheng - Shehu - Lerager - Krajewski
Alvarez - Kornvig
Bergier

@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Ilka @zgiru @Ojciec5tkidzieci @ferdas_rawa @michal26 @Azrik @Arkon @Bernard777 i inni

0

A ceny z bazarku to można wstawiać, czy będzie ban, jak przy wyborach do Sejmu?
@wpwelement

1

@FcPortoFan1999 wolałbym jednak mecz Widzewa później. A Barcelony o 21.
Jeszcze United dzisiaj grają, a ich też oglądam

1

@FcPortoFan1999 no właśnie. Taka godzina, że cały dzień rozpieprzony.

3

@FcPortoFan1999 bardzo nie podoba mi się pora meczu Widzewa. Cześć Oski.

@Bykunn może nie bajo bajo, ale przegrana wiele utrudni. No kur zapiał, muszą to wygrać i wyjść z tej strefy spadkowej.

1

@kpiarz ale wiesz, że my tę pożyczkę i tak weźmiemy? Zgodnie z prawem, dzięki ustawie, którą parę lat temu przepchnął pis.
Różnica polega na tym, że nie będziemy mogli część pieniędzy przeznaczyć na policję i straż graniczną.
Ciebie też tu @sokot oznaczę.

1

@kubix05 jajka dobre, ale wolę na miękko.

Dzień dobry

0

@Chimera nie śpię. Od 6 szykowałem sprzęt ogrodowy, który zaraz będę używał.

A gdy patrzę w górę, widzę słońce, chmury i atmosferę, która przez rozpraszanie Rayleigha powoduje, że to co widzę wydaje się niebieskie.
W nocy zaś widzę gwiazdy, planety i drogę mleczną.

0

@Roobo mi też nie chodziło o to, że masz pretensje, tylko o to, że ludzie są głupi i nie wiedzą, bo nie sprawdzą, co gdzie kupują. I to jak często bywa, za majątek życia.

1

@FcPortoFan1999 taaa czuwa

1

@FcPortoFan1999 możliwe w sumie

1

@Vegeta88 współczuję Jadźce, bo tam trener myśli o innym klubie. Masło myśli o innym klubie, Pululu myśli o innym klubie i chyba Wdowik też

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?