0

@Roobo mi też nie chodziło o to, że masz pretensje, tylko o to, że ludzie są głupi i nie wiedzą, bo nie sprawdzą, co gdzie kupują. I to jak często bywa, za majątek życia.

1

@FcPortoFan1999 taaa czuwa

1

@FcPortoFan1999 możliwe w sumie

1

@Vegeta88 współczuję Jadźce, bo tam trener myśli o innym klubie. Masło myśli o innym klubie, Pululu myśli o innym klubie i chyba Wdowik też

1

@TR3YWAY idealna może nie, ale generalnie nie narzekam

0

@TR3YWAY sama mi to pokazała

6

Byliście kiedyś na koncercie Cycenowskim?

0

@dmcteam ElvenLabs Scribe

0

@Hosh Siemieniec, Masło i Pululu myślami już w innym klubie, to tak się dzieje.

1

@FcPortoFan1999 dokładnie

1

@Marusek dobra, dzisiaj Abba lepsza

1

@FcPortoFan1999 Legia wczoraj remis. Widzew gra jutro. Oby trzy punkty przywieźli do miasta Uć

1

@FcPortoFan1999 Otóż nie

2

@fart życzeniowo to ja chcę wygraną Jadźki i dwa remisy. @FcPortoFan1999

11

@Arkon to można było przewidzieć. Z resztą ja pisałem tutaj, że ten gość będzie robił wszystko co Kaczka powie. To inni myśleli, że on jakiś pro Konfa, czy pro Polska, bo podpisał jakiś nic nieważny świstek u Mentzena.

Pozdrawiam @michal26

3

Oski, kto tam się dzisiaj przełamie? Cracovia czy Wisła. A może sprawiedliwy remis?

@FcPortoFan1999

12

@Arkon w niczym mnie nie zaskoczył. Od początku pisałem, mówiłem, że to podnóżek Kaczyńskiego.

1

@kubix05 dzięki.
Spacer też będzie.

1

@kubix05 jeszcze jak.
U mnie już grill startuje. Będą pieczarki, dorsz, karkówka i filet z indyka. Będą grillowane bakłażany i cukinie. Na koniec wrzucę ziemniaki i zeżremy z masełkiem.

1

@MesQueUnClub_87 tak. Ja sobie cenię Twoją filmową wiedzę i polecajki

1

@FcPortoFan1999 to jak były dobre do sprzedaży, to dlaczego już nie uprawiasz?

1

@FcPortoFan1999 truskawki dobre, ale mam uczulenie

0

Z okazji tego, że jutro jest niedziela 15 marca, mam do Ciebie dwa pytania Oski.

1. Lubisz słodką herbatę?
2. Uprawiasz truskawki?

@FcPortoFan1999

0

@michal26 tak, to są gotowe rolki. Ale potem musi się to ukorzenianić. Rolka, to tak naprawdę tylko inny sposób zakładania trawnika. Szybszy, niż wysiew.
Ale dopóki warunki atmosferyczne nie pozwolą, to nikt nowych rolek nie położy. Być może niektórzy to zrobią w przerwie na reprezentację.
Te rolki, żeby po nich tylu chłopa biegało też się muszą ukorzenić.

1

@FcPortoFan1999 nie nie nie.

5

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Ale się piękna sobota zapowiada. U mnie 19 stopni prognozują. I słońce. Czyli dzień w ogrodzie i grill na pełnej wjeżdżają.

@MesQueUnClub_87 byliśmy wczoraj na "Dobry Chłopiec". Bardzo udana produkcja. Polecam każdemu.

1

@FcPortoFan1999 będę brał @Ilka pod uwagę, jak będę miał jakieś gorące informacje. A sam wiesz, że mam je dużo wcześniej, niż wszyscy dziennikarze razem wzięci.

0

@michal26 to nie tak, że nie potrafią zadbać o trawę. W Łodzi zarżnięto trawę, bo nie chciano pierwszej kolejki przełożyć. Było koło minus 10 - 20 stopni, a trzeba było ogrzewanie włączyć. I to samo w sobie spowodowało katastrofę, bo zbyt duża różnica temperatur między korzeniami, a wierzchołkami trawy była. Do tego piłkarze dopełnili dzieła zniszczenia. A po meczu? Można tylko piaskować, bo w takich warunkach nic nie urośnie.

Z tego co wiem od osoby, która się na tym zna i zajmuje zawodowo, to my w Polsce nie mamy dobrego klimatu do porządnej trawy. Wilgoć powietrza jest nie taka jak trzeba.

4

@Roobo co z tego, że chcieli. Plan zagospodarowania przestrzennego przewidywał inaczej.
Wszyscy w tym kraju chcieli autostrad, byle nie koło nich. Wszyscy mówią, że za mało mieszkań, ale jak ktoś buduje, to byle nie koło mnie, bo ja chcę park.

Tamy, przy tej Jantarowej jest nowe osiedle, więc każdy kto kupował mieszkanie mógł się dowiedzieć, co będzie obok. Czy park, czy bloki.

1

@kamyk_23 przesłucham. Dzięki.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?