Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
4
@misterio tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić @FcPortoFan1999
1
@Lanosss no nie. Pogoń już się z Legią nie lubią. Teraz Pogoń się z Widzewem lubi
1
@FcPortoFan1999 też mam czasem takie wrażenie Oski
12
Wielu tu dzisiaj wspominamy, że urodziny Rakiety, że Eto, ale nikt nie wspomniał o tym, że
Dzisiaj urodziny obchodzi prawdziwy wizjoner polskiej piłki. Ryszard Forbrich znany jako "Fryzjer".
0
@Colon "Houses in Motion"
3
@Safinetka bardzo Ci dziękujemy z @MesQueUnClub_87 za współpracę. Nie odezwiemy się ;)
@Gary
0
@clyde nie, to już auto bez duszy
1
@clyde jeszcze jak. Tylko taki z lat 70-tych.
1
@FcPortoFan1999 La Bamba jest pełna niespodzianek
1
@FcPortoFan1999 to było hipotetycznie.
Cześć Oski
4
@kubix05 ech, do dziś żałuję, że wtedy Eto odszedł
11
@PIWOSZ89 stać go. W końcu to my płacimy
3
@gumaz typowe angielskie śniadanie. Fasolka w sosie pomidorowym, grillowane pieczarki, pomidory, słabej jakości kiełbasa, oraz bekon i tosty. Jadłem to raz i więcej nie chcę.
1
@michal26 nie przepadną. Pojawią się na koncie.
Chyba, że ktoś szperał przy tym bankomacie, bo i w sumie to też jest w jakimś tam stopniu możliwe.
W ogóle co Cię skłoniło do wpłaty przez Blik?
3
@gumaz mi się już pracować w swojej firmie nie chce i odliczam dni do sprzedaży udziałów, a ten mi każe otwierać kolejną.
To co @MesQueUnClub_87 otwieramy bar u La Bambowców?
3
@MesQueUnClub_87 smacznego.
My dzisiaj pomidorowa, a na drugie do knajpy jedziemy.
1
@michal26 teoretycznie bank ma 15 dni roboczych na to, a w niektórych przypadkach więcej.
W praktyce różnie bywa, ale minimum tydzień.
3
@kubix05 uwielbiałem geometrię. Szczególnie przestrzenną.
1
@maroon to ze Ślepnąc od świateł.
Tak, fajnie to wyszło
1
@maroon ja akurat za Varius nie przepadam. Widziała ptaka cień, albo że wszystko się może zdarzyć..
Ale Nim wstanie dzień to Piękny utwór
0
@Ojciec5tkidzieci świetny kawałek
1
@kamyk_23 o tak, Skazany na Bluesa to piękna dyskografia Dżemu
2
@Gary tak, te filmy też widziałem
@Marusek oczywiście, że pamiętam
2
@kubix05 nie widziałem ani jednego odcinka Strażnika Teksasu.
0
@CLS63AMG coś w tym jest
1
@kocuur zobaczymy jak wyjdzie na Arkę w niedzielę. Co do środka, to w meczu z Lechem wszystkim w końcu się chciało. Biegali bardzo dużo
1
@kocuur teraz z Lechem? O wiele lepiej, niż wcześniej. Alvarez rozruszał trochę środek. Coś tam pograli kreatywnie.
5
@Aequlibre bo złymi kobietami się otaczasz.
Tu na La Bambie już były życzenia od dziewczyn. Mi żona i córka też złożyły.
2
@kocuur mi już tylko zależy, żeby Widzew się utrzymał. Ale takie miejsce dające puchary byłoby lepsze ;)
5
@Arkon Ogólnie kilku klubom, którym do tej pory nie za bardzo groził spadek, może zrobić się gorąco. Wisła Płock ostatnie pięć spotkań - same porażki. Cracovia od pięciu spotkań bez zwycięstwa. W Radomiaku ostre dymy, kto złapie zadyszkę pod koniec sezonu ten spadnie.
@michal26 @Ojciec5tkidzieci @kocuur @FcPortoFan1999 @Ilka