4

@misterio tu nie ma co trenować, tu trzeba dzwonić @FcPortoFan1999

1

@Lanosss no nie. Pogoń już się z Legią nie lubią. Teraz Pogoń się z Widzewem lubi

1

@FcPortoFan1999 też mam czasem takie wrażenie Oski

12

Wielu tu dzisiaj wspominamy, że urodziny Rakiety, że Eto, ale nikt nie wspomniał o tym, że

Dzisiaj urodziny obchodzi prawdziwy wizjoner polskiej piłki. Ryszard Forbrich znany jako "Fryzjer".

0

@Colon "Houses in Motion"

3

@Safinetka bardzo Ci dziękujemy z @MesQueUnClub_87 za współpracę. Nie odezwiemy się ;)
@Gary

0

@clyde nie, to już auto bez duszy

1

@clyde jeszcze jak. Tylko taki z lat 70-tych.

1

@FcPortoFan1999 La Bamba jest pełna niespodzianek

1

@FcPortoFan1999 to było hipotetycznie.

Cześć Oski

4

@kubix05 ech, do dziś żałuję, że wtedy Eto odszedł

11

@PIWOSZ89 stać go. W końcu to my płacimy

3

@gumaz typowe angielskie śniadanie. Fasolka w sosie pomidorowym, grillowane pieczarki, pomidory, słabej jakości kiełbasa, oraz bekon i tosty. Jadłem to raz i więcej nie chcę.

1

@michal26 nie przepadną. Pojawią się na koncie.

Chyba, że ktoś szperał przy tym bankomacie, bo i w sumie to też jest w jakimś tam stopniu możliwe.

W ogóle co Cię skłoniło do wpłaty przez Blik?

3

@gumaz mi się już pracować w swojej firmie nie chce i odliczam dni do sprzedaży udziałów, a ten mi każe otwierać kolejną.

To co @MesQueUnClub_87 otwieramy bar u La Bambowców?

3

@MesQueUnClub_87 smacznego.
My dzisiaj pomidorowa, a na drugie do knajpy jedziemy.

1

@michal26 teoretycznie bank ma 15 dni roboczych na to, a w niektórych przypadkach więcej.
W praktyce różnie bywa, ale minimum tydzień.

3

@kubix05 uwielbiałem geometrię. Szczególnie przestrzenną.

1

@maroon to ze Ślepnąc od świateł.
Tak, fajnie to wyszło

1

@maroon ja akurat za Varius nie przepadam. Widziała ptaka cień, albo że wszystko się może zdarzyć..

Ale Nim wstanie dzień to Piękny utwór

0

@Ojciec5tkidzieci świetny kawałek

1

@kamyk_23 o tak, Skazany na Bluesa to piękna dyskografia Dżemu

2

@Gary tak, te filmy też widziałem
@Marusek oczywiście, że pamiętam

2

@kubix05 nie widziałem ani jednego odcinka Strażnika Teksasu.

0

@CLS63AMG coś w tym jest

1

@kocuur zobaczymy jak wyjdzie na Arkę w niedzielę. Co do środka, to w meczu z Lechem wszystkim w końcu się chciało. Biegali bardzo dużo

1

@kocuur teraz z Lechem? O wiele lepiej, niż wcześniej. Alvarez rozruszał trochę środek. Coś tam pograli kreatywnie.

5

@Aequlibre bo złymi kobietami się otaczasz.
Tu na La Bambie już były życzenia od dziewczyn. Mi żona i córka też złożyły.

2

@kocuur mi już tylko zależy, żeby Widzew się utrzymał. Ale takie miejsce dające puchary byłoby lepsze ;)

5

@Arkon Ogólnie kilku klubom, którym do tej pory nie za bardzo groził spadek, może zrobić się gorąco. Wisła Płock ostatnie pięć spotkań - same porażki. Cracovia od pięciu spotkań bez zwycięstwa. W Radomiaku ostre dymy, kto złapie zadyszkę pod koniec sezonu ten spadnie.
@michal26 @Ojciec5tkidzieci @kocuur @FcPortoFan1999 @Ilka

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?