1

@arasz1819 tak właśnie jest

0

@PIWOSZ89 bez ziemniaków dzisiaj

8

Mój obiad.
Gillowany filet z indyka i brukselka duszona na maśle klarowanym

https://zapodaj.net/plik-uB3sbzm1b3

@Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @michal26 @Gary @Lionel_Messi10 @clyde @kubix05 @AssisMoreira

1

@Katalończyk 99 to jeszcze zdjęcia przydupasów Fonta z ziemniakami.

2

@Kgorecki2500 w sumie to tak samo jak napisał @MesQueUnClub_87

2

@Kgorecki2500 zobacz kto jest producentem. Zapewne Animex?
Jeśli tak, to jest polski. Ale strasznie gówniany

1

@mmaciass myślisz, że to wina dobrobytu? Dla mnie to po prostu zwykła głupota. Albo jakieś narkotyki wjechały, czyli większa głupota.

2

@Kgorecki2500 jak na studenta może być. Ja bym nie jadł tego kurczaka, bo to szajs straszny. Zamiast tego schab, albo indyk. Ziemniaki bym utukł z kefirem, lub zsiadlym mlekiem. Sypnął delikatnie świeżym koperkiem. Do mizerii też koperek.

0

@Colon tu nawet nie muszę przesłuchiwać. Sepulture uwielbiam.

1

@MesQueUnClub_87 ok, dzięki

3

@Kgorecki2500 mało trochę. Zacznij jeździć do @Popitek12 on zamówienie za 20-30 zł, ale napiwku pincet daje

0

@MesQueUnClub_87 Ty szukałeś butów z siateczką. Wybrałeś coś?

1

@Kgorecki2500 i bardzo dobrze kur zapiał. Koniec lenistwa. I ktoś podatki musi płacić.

0

@michal26 ja się zgodzę, że pis już pewnych progów nie przekroczy. Ale upieram się, że nie można o tym mówić i trzeba mówić odwrotnie. Szczególnie, jak masz taką sytuację, w jakiej znalazł się pis i takich wyborców jakich ma pis.

Po cholere o tym mówił? Nie wiem, bo z filmiku nie wynika. Może został zapytany.

W każdym razie biorąc pod uwagę sytuację, ja będąc na jego miejscu powiedziałbym to samo.

2

@karolup poproś Elementa, może usunie

0

U Czarnków stabilnie

0

@Ilka to akurat dobrze, bo te rzęsy wyglądają pokracznie.

0

@michal26 przecież czy Kosiniak, czy Mentzen, czy Bosak, Zandberg, czy..... wpisz sobie kogokolwiek w prezydenckich nie raz mówili, że wygrają.

Stary, polityk nie może wyjść i powiedzieć, że liczy na 20-25%.
Czarnka i cały pis mógłbym punktować do wieczora, ale akurat te słowa są dla mnie normalne i zrozumiałe.

0

@michal26 za szparagami w sumie też nie przepadam, ale zjem.

1

@michal26 nie no, bez przesady. Żaden polityk nie powie, że nią mają szans wygrać. To, co powiedział jest normalne. Czym innym są realne szanse i to co tam sobie myślą, a czym innym gadka szmatka polityczna.

0

@Azi za 10 dni minie 9 lat, jak stadion został oddany. Do tej pory nic się nie stało. Przyjechali troglodyci z Lecha i rozwalili wszystko. Przy czym, gdyby rozwalili tylko krany, kible, to woda by się po prostu lała i tyle. Nic by się nie stało z serwerownią.

0

@Gary Realu nie jem

1

@JimMorrisonFCB ja mam jeszcze spokój.
Kataru nie mam, ale oczy to masakra.

0

@Azi miasto odpowiada za projekt i budowę, więc no.... Lech po prostu zapłaci i tyle.

2

@Batys no ja nigdy nie byłem. Ale od pięciu mniej więcej lat mam uczulenie na jakieś pyłki i w zasadzie od maja do końca września muszę brać zyrtec.
A dwa lata temu zyskałem uczulenie na truskawki. To jest dopiero dziadostwo.

0

@Azi jest jakby z boku. Trudno mi powiedzieć, jak to się stało, bo ja tego nie widziałem

1

@Batys alergia?
U mnie się zacznie w maju

2

@Ilka ja od rana w ogrodzie

1

@ifoa i on ma być premierem

1

@MesQueUnClub_87 problem jest taki, że odpowiedzialności zbiorowej być nie może. A oni doskonale wiedzą, jak działać, żeby ich kamery nie uchwyciły.

@Azi serwerownia nie jest pod kibelkiem

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?