Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@arasz1819 tak właśnie jest
0
@PIWOSZ89 bez ziemniaków dzisiaj
8
Mój obiad.
Gillowany filet z indyka i brukselka duszona na maśle klarowanym
https://zapodaj.net/plik-uB3sbzm1b3
@Kgorecki2500 @MesQueUnClub_87 @michal26 @Gary @Lionel_Messi10 @clyde @kubix05 @AssisMoreira
1
@Katalończyk 99 to jeszcze zdjęcia przydupasów Fonta z ziemniakami.
2
@Kgorecki2500 w sumie to tak samo jak napisał @MesQueUnClub_87
2
@Kgorecki2500 zobacz kto jest producentem. Zapewne Animex?
Jeśli tak, to jest polski. Ale strasznie gówniany
1
@mmaciass myślisz, że to wina dobrobytu? Dla mnie to po prostu zwykła głupota. Albo jakieś narkotyki wjechały, czyli większa głupota.
2
@Kgorecki2500 jak na studenta może być. Ja bym nie jadł tego kurczaka, bo to szajs straszny. Zamiast tego schab, albo indyk. Ziemniaki bym utukł z kefirem, lub zsiadlym mlekiem. Sypnął delikatnie świeżym koperkiem. Do mizerii też koperek.
0
@Colon tu nawet nie muszę przesłuchiwać. Sepulture uwielbiam.
1
@MesQueUnClub_87 ok, dzięki
3
@Kgorecki2500 mało trochę. Zacznij jeździć do @Popitek12 on zamówienie za 20-30 zł, ale napiwku pincet daje
0
@MesQueUnClub_87 Ty szukałeś butów z siateczką. Wybrałeś coś?
1
@Kgorecki2500 i bardzo dobrze kur zapiał. Koniec lenistwa. I ktoś podatki musi płacić.
0
@michal26 ja się zgodzę, że pis już pewnych progów nie przekroczy. Ale upieram się, że nie można o tym mówić i trzeba mówić odwrotnie. Szczególnie, jak masz taką sytuację, w jakiej znalazł się pis i takich wyborców jakich ma pis.
Po cholere o tym mówił? Nie wiem, bo z filmiku nie wynika. Może został zapytany.
W każdym razie biorąc pod uwagę sytuację, ja będąc na jego miejscu powiedziałbym to samo.
2
@karolup poproś Elementa, może usunie
0
U Czarnków stabilnie
0
@Ilka to akurat dobrze, bo te rzęsy wyglądają pokracznie.
0
@michal26 przecież czy Kosiniak, czy Mentzen, czy Bosak, Zandberg, czy..... wpisz sobie kogokolwiek w prezydenckich nie raz mówili, że wygrają.
Stary, polityk nie może wyjść i powiedzieć, że liczy na 20-25%.
Czarnka i cały pis mógłbym punktować do wieczora, ale akurat te słowa są dla mnie normalne i zrozumiałe.
0
@michal26 za szparagami w sumie też nie przepadam, ale zjem.
1
@michal26 nie no, bez przesady. Żaden polityk nie powie, że nią mają szans wygrać. To, co powiedział jest normalne. Czym innym są realne szanse i to co tam sobie myślą, a czym innym gadka szmatka polityczna.
0
@Azi za 10 dni minie 9 lat, jak stadion został oddany. Do tej pory nic się nie stało. Przyjechali troglodyci z Lecha i rozwalili wszystko. Przy czym, gdyby rozwalili tylko krany, kible, to woda by się po prostu lała i tyle. Nic by się nie stało z serwerownią.
0
@Gary Realu nie jem
1
@JimMorrisonFCB ja mam jeszcze spokój.
Kataru nie mam, ale oczy to masakra.
0
@Azi miasto odpowiada za projekt i budowę, więc no.... Lech po prostu zapłaci i tyle.
2
@Batys no ja nigdy nie byłem. Ale od pięciu mniej więcej lat mam uczulenie na jakieś pyłki i w zasadzie od maja do końca września muszę brać zyrtec.
A dwa lata temu zyskałem uczulenie na truskawki. To jest dopiero dziadostwo.
0
@Azi jest jakby z boku. Trudno mi powiedzieć, jak to się stało, bo ja tego nie widziałem
1
@Batys alergia?
U mnie się zacznie w maju
2
@Ilka ja od rana w ogrodzie
1
@ifoa i on ma być premierem
1
@MesQueUnClub_87 problem jest taki, że odpowiedzialności zbiorowej być nie może. A oni doskonale wiedzą, jak działać, żeby ich kamery nie uchwyciły.
@Azi serwerownia nie jest pod kibelkiem