Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Batys plan był, ale się zmył po zmianie trenera. Odpowiem na to pytanie za jakieś 2-4 tygodnie.
1
@Batys no póki co można tak ująć. Ale moim zdaniem jest za wcześnie na takie wnioski.
A co do kasy. Powiedzmy, że każdy inny klub by to odczuł. Widzew nie odczuje.
0
@Cochise tak, ale ja tu nie o prorosyjskości pisu. Ziobro będzie własną dupe ratował.
0
@Dari0G zobaczymy. To był tylko jeden mecz, a i sam Vuko powiedział, że wybrał tych, których zna najlepiej i nikogo jeszcze nie skreśla.
A ujmując rzecz jeszcze inaczej, to mi tam wszytko jedno, czy będzie grał, czy będzie kwiatki rozdawał. Ale co ważniejsze, wszystko jedno jest właścicielowi.
Najwyższe, że jest trener, który nie bał się wysłać piłkarza na trybuny, bez względu na jego status, koszt itd. A dla Widzewa 5,5 mln euro to w tej chwili niewielkie pieniądze.
0
@PatrykBarca bardzo dobrze. Córka wczoraj od niego kwiatka dostała.
2
@Cochise @Arkon generalnie to może się jeszcze wiele dziwnych rzeczy wydarzyć.
Za miesiąc Orban może przegrać wybory na Węgrzech. Co zrobi wtedy Ziobro? Przyjedzie i da się aresztować? Jakoś w to nie wierzę. Wyjedzie na Białoruś? Możliwe. Wtedy pis dostanie po dupie.
Może być i tak jak @fart pisze i Morawiecki wyjdzie z partii i pociągnie za sobą ileś tam osób. Wtedy pis też coś straci. Szydłowejy, która jest bądź co bądź dobrze kojarzona wśród elektoratu pisowskiego też Czarnek zupełnie nie leży.
Z drugiej strony nic z tych rzeczy może się nie wydarzyć, a wybory u nas skończą się mniej więcej tak, że będzie potrzebna koalicja do rządzenia. Wtedy rozpaść się może Konfa. Bo, o ile jestem pewny, że Krzysio pójdzie z pisem, tak nie wiem co zrobi Sławomir.
1
@Cochise wiesz, ja nie twierdzę, że teraz nagle Konfa i Korona stracą po 5 punktów procentowych na rzecz pisu. Ale jestem pewny, że jakieś odejścia będą. Szczególnie, że tu kler znów zrobi swoje. A Czarnek będzie teraz mówił językiem Brauna i Bosaka.
2
@Arkon tak. Myślę, że jakaś część ludzi, którzy odeszli od pis przez zbyt liberalne rządy Morawieckiego wróci teraz do pis. Szczególnie tacy w wieku 45+. Jaki to będzie odsetek? Trudno mi powiedzieć.
1
@Marusek biorę się za słuchanie wszystkiego z wszystkich części. A Ty oznaczaj mnie, jeśli to nie problem.
1
@kubix05 hmmm... Przyjemny obiad. Ale u mnie resztki z wczoraj
6
@Kgorecki2500 bambus > drewno > plastik
1
@Colon Sting oczywiście
1
@Batys a ja twarożek ze szczypiorkiem i rzodkiewką.
0
@Sulimo nie będę oceniał, czy lepszy, czy gorszy. Ostatecznie wolałbym, żeby mi na płocie wywieszono transparent, niż zdemolowano łazienkę
1
@ferdas_rawa jeszcze jak. W końcu widziałem drużynę
1
@Czajka90 no uprawia
2
@mekston no rzepaku nie uprawia
0
@BorzyKrzys to żonę też pozdrawiam, a mojej się dzisiaj upiekło
2
W związku z wczorajszą wygraną FC Barcelona mam do Ciebie dwa pytania Oski.
1. Chciałbyś mieszkać w Świnoujściu?
2. Uprawiasz buraki cukrowe?
@FcPortoFan1999
2
@Batys masz ode mnie. Kup dużo frytek i zjedzcie wspólnie z @Kgorecki2500
0
@July_6_BcN @michal26 wczoraj to napisałem i potem w nocy w radio, jak i dzisiaj na portalach słucham i czytam wypowiedzi różnych politologów. Wszyscy twierdzą, że Czarnek to skręt mocno w prawa i cel odzyskania wyborców, którzy przeszli do Konfy i Gaśnicy.
2
@July_6_BcN możliwe. W sumie to ja się na tym nie znam. Ale fakt, babcie mają różne tajemne sposoby na różne rzeczy.
W każdym razie, żona kwiatów nie chce, a ja nie będę się z tym kłócił. Przecież dla mnie to lepiej.
1
@July_6_BcN i co? Dwa lata w wodzie postoją?
0
@urbipl śledzik to może nie, ale na przykład moja żona nie chce kwiatów dostawać. Jak twierdzi, nie lubi patrzeć jak coś umiera.
2
Z okazji wczorajszej wygranej Widzewa mam do Ciebie dwa pytania Oski
1. Kupiłeś dzisiaj/wczoraj kwiatki dla jakiejś kobiety?
2. Uprawiasz rzepak?
@FcPortoFan1999 @mekston
0
@FcPortoFan1999 Oski to nie chodzi o żarcie. W naturze człowieka jest tak, że jak czegoś nie zna, to się tego boi i często reaguje agresją. @gumaz
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Ludzie z Poznania (może nie wszyscy, nie wiem) nie do końca wiedzą jak się korzysta z łazienki i ubikacji.
1
@BorzyKrzys pozdrawiam
0
@michal26 dobry mecz
Ale Drągowski to do bramki wróci. On jest lepszy od Ilica
1
@michal26 no, dla mnie i wielu ludzi w moim wieku to żaden problem