Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@Walker to jest jeden moich ulubionych utworów.
9
Oski, chciałeś powrotu Szymona Marciniaka do sędziowania, to już w sobotę dostaniesz. Będzie gwizdał w meczu Widzew - Lech.
@FcPortoFan1999
0
@Ryoumen ja nie popieram żadnego środowiska.
3
@NeroTFP1 czekam z niecierpliwością.
I gratuluję.
2
@Aragorn33 jak Trump wywoła jeszcze kilka wojen o pokój, to w ogóle będzie obsuwa.
0
@Draqulius wow.
1
@FCBparasiempre po łacinie.
Tłumaczę - "O czasy, o obyczaje". A jeszcze inaczej, dziwne czasy, dziwne obyczaje.
2
@PioteK nie lubię City, ale Realu nie lubię bardziej, więc oby się skończyło jak z PK
0
@urbipl ja nie umniejszam jego komoetencjom, ani nie piszę o żadnej narracji
Po prostu śmiać mi się chce, jak sobie swoich własnych komuchow wybieracie.
2
@kocuur tonący brzytwy się chwyta. Ale jak to ma dać utrzymanie, to mi nie przeszkadza.
1
@Ryoumen ja nie nazwałem SAFE zachcianką, tylko sposób finansowania.
Ja żadnego kredytu nie potrzebuję, ale jak mi znajdziesz kogoś, kto mi udzieli na takich zasadach, to biorę każdą sumę.
Cały problem tej pożyczki dla prawicy i pseudo prawicy, czyli pisu polega na tym, że trzeba przestrzegać traktatów, które Polska podpisała i na które w dużej mierze naród zgodził się w referendum krajowym. I tu jest pies pogrzebany, bo nie będzie można deptać wszystkiego jak leci.
I na koniec, to bardzo paradne jest, że ludzie którzy wczoraj krzyczeli na Czarzastego komuch, towarzysz, dziś powołują się na Millera i Kołodkę.
0
@Huck nieee. Jest Volvo, jest Lexus i nawet Mazdę biorę pod uwagę. I ona w sumie najtańsza.
3
@Ryoumen to są pieniądze do wydania w sytuacjach skrajnych, ostatecznych, a nie spraw bieżących. Poza tym nie tworzymy precedensu, bo dziś z rezerw pójdzie na zbrojenie, a jutro ktoś se wymyśli coś innego.
Serio, pieniędzy odłożonych na czarną godzinę nie rozpieprza się na Mercedesa, bo się ma zachciankę. Znaczy można, tylko jest to cholernie nieodpowiedzialne.
1
@wyrek miałem Ci napisać, że to bliżej 100 miliardów jest, ale już mniejsza o liczby.
Po tym jak Tusek słusznie podniósł i zrównał wiek emerytalny, a pis to instumentalnie wykorzystał, żadna władza nie ruszy tych socjali. Tu szybciej się spodziewaj, że zaraz ktoś wyskoczy z 1000+ i 15 emeryturą.
0
@Colon Tip Toe wybieram.
1
@FcPortoFan1999 niczym się nie przejmuj Oski. W niedzielę Porto remisuje z Benficą 3-3.
0
Sytuacja staje się coraz bardziej napięta.
1
@wyrek no ja jestem za. Tylko znajdź polityka, który to zrobi.
Już to widzę. Tusk wychodzi i mówi, że obcinają 800+. Zaraz się pisowcy zlecą i będą ględzić swoje, że to atak na polską rodzinę itp. Potem wyjdzie Krzysio i da złotą radę - "pieniądze trzeba znaleźć".
I nawet jak ta ustawa by przeszła przez Sejm i Senat, to Nawrocki zawetuje, bo Kaczyński tak rozkaże.
6
Mózg to jest jednak fascynujący narząd człowieka.
Weźmy na przykład takiego @Comentateiro Nie pamięta za co wczoraj pięć razy dostał opierdziel w robocie od @Luciano99 . Ba, nie pamięta nawet, że @Kessie pożyczył od niego 5 zł polskich pod zastaw złota NBP. Ale pamięta, jak ludzie wymyślili sobie Boga Ra
0
@PatrykBarca zarząd nie. Właściciel
11
Czyli pierwszym trenerem Widzewa zostanie Legionista, a drugim Ełkaesiak.
O tempora, o mores!
@FcPortoFan1999 @FCBparasiempre @Azrik @kocuur @Arkon @ferdas_rawa @Ojciec5tkidzieci @Stinger_ @zgiru @michal26
0
@Azrik no to jest kontrakt na półtora sezonu z opcją. I nawet jak finalnie nie uda się utrzymać, to Vuko zostanie
11
@Aragorn33 oczywiście, że to pomysł hamburgerów. Oni mają w D nasze finanse, nasze ryzyka itp. Im chodzi tylko o to, żeby sprzedawać swoje.
4
@urbipl nie, to pod żadnym względem nie wygląda lepiej. Pod względem finansowym jest to po prostu mrzonka, bo to jak próbować sprzedać Pasta w dieslu za milion złotych. Można, ale z góry wiadomo, że nic z tego nie wyjdzie.
A pod każdym innym względem jest to głupie, niebezpieczne i wstrzymuje inwestycje na czas nieokreślony.
1
@FcPortoFan1999 no to by było.... aż mi słowa brakuje
1
@FcPortoFan1999 Leśnodorski wczoraj powiedział, że teraz jest pewny, że Widzew się utrzyma.
I ja się tego trzymam
3
@urbipl no, ale akurat ta ścieżka, to ścieżka do nikąd, bo nikt w to nie wejdzie. Ryzyko duże, opłacalność znikoma i brak kontroli nad inwestycją.
1
@FcPortoFan1999 na pewno nie miało sensu trzymać się Jovićevica. A Vuko? Już dwa razy pokazał, że potrafi być niezłym strażakiem.
Oby mu się i teraz udało.
13
@urbipl czyli finalnie skończyłoby się tak, że SSP zostały by zmuszone do kupna tych obligacji, bo żaden prywatny inwestor nie będzie widział w tym sensu. Oczywiście za kilka lat jak tfu tfu odpukać ceny złota spadną, albo ceny dolara spadną i spółki realnie na tym stracą, to będzie wina oczywiście tych, co będą rządzili.
Podaj mi jeden powód, dla którego jakikolwiek inwestor miałby wchodzić w te obligacje, zamiast bezpośrednio w złoto? Wchodząc w złoto zachowuje kontrolę nad inwestycją. Wchodząc w te obligacje nic już od niego nie zależy.
1
@mmaciass no powiedział, to co i ja bym powiedział. Czyli nie wiem.
Od siebie dodam, że zbroimy się nie dla beki, tylko z jakiegoś powodu. Jest realne zagrożenie ataku na nas. I w takim momencie wolałbym, żebyśmy zakupy uzbrojenia dokonywali gdzieś blisko, a nie w USA, Australii, czy innych Chinach.
Nie wiem jaki rzeczywiście procent ma być wydany w Polsce, ale jak słyszę, że ileś miliardów ma iść na Hutę Stalowa Wola, a prezydent tego miasta odrzuca te pieniądze, bo mały satrapa tak sobie życzy, to mnie krew zalewa.
A co do warunkowości, to już o tym pisałem. Wystarczy przestrzegać umów i traktatów, które podpisaliśmy i na które w bardzo dużej mierze zgodziliśmy się w referendum ogólnokrajowym. A jeśli one pewnym grupom politycznym nie pasują z jakiś powodów, to niech próbują je zmieniać drogą dyplomacji. Niestety jedni i drudzy dużo wrzeszczą, ale nic nie robią. Pis jedno gadał w Polsce, drugie robił w Brukseli, a Konfa wpuściła tam pieniaczy, którzy już w pierwszych dniach obrazili wszystkich wkoło. Vide Braun i Zajączek. I chyba ta Bryłka, czy jak ona się nazywa, potrafi się tam odnaleźć.