5

@Mow_mi_Douglas on już zaproponował, dał dobrą radę Krzysia. Cytuję
"Trzeba znaleźć pieniądze".

1

@Kgorecki2500 no raczej

4

@Arden widziałeś globus Polski?

0

@Kgorecki2500 o tym pudrze to nie musiałeś pisać. No nie musiałeś. Co nie @maroon ?

1

@Edoss z tej listy to One Plus
Ale generalnie brałbym szajsunga

1

@Kgorecki2500 zamów sobie pizze i burgera drwala. Kurier Ci przywiezie.

0

@Colon Evening Land

5

Kapuśniak na golonce. Hit czy kit?

Biorę po pincet złotych od każdego i tysiąc od @clyde i słucham państwa badawczo

@MesQueUnClub_87 @Gary @Lionel_Messi10 @Kluivert_P @kubix05 @Kgorecki2500 i inni maniacy kuchni polskiej

3

Michał Żewłakow dla C+

"Trzeba też pamiętać o naszych możliwościach finansowych. Większość dużych transferów zrobiliśmy latem, natomiast zimą duża część budżetu została przeznaczona na wzmocnienie sztabu szkoleniowego, żeby trener Marek Papszun mógł rozpocząć pracę w odpowiednich warunkach. Dlatego transfer Adamskiego był raczej uzupełnieniem składu i dołożeniem kolejnego elementu do ofensywy. Zresztą mam wrażenie, że te największe transfery wcale nie przyniosły oczekiwanych rezultatów. Gdyby dziś wskazać zawodników, o których można powiedzieć coś dobrego, to mam wrażenie, że są to często ci, od których wymagaliśmy najmniej"

@Arkon @FcPortoFan1999 @michal26 @Stinger_ @Bernard777 i inni

2

@FcPortoFan1999 do mnie też przychodzą. Żona je dokarmia, a w te mrozy przebywały w starym garażu.
@kubix05

1

@wojopancer tak jest. Do Łodzi oczywiście.

1

@FcPortoFan1999 O! I to jest słuszna koncepcja Oski.

1

Flick do grudnia
I sprzedać wszystkich

0

@NeroTFP1 reklamy w reklamie?

1

@ferdas_rawa z wiadomych względów filmu nie będę oglądał, ale jak autor jest taki cwaniak, to niech wpadnie na Stare Bałuty. Albo na Zyndermana i Żelazną.

;)

0

@MesQueUnClub_87 tak, pisałeś o tym Gotti

2

@MesQueUnClub_87 tak, widziałem wszystko. Gotti z tego zestawienia to mój nr jeden.

1

@Hektor16 żeby przenieść się do innej ligi, to trzeba uzyskać zgodę czterech instytucji
Federacji hiszpańskiej
Federacji francuskiej
UEFA
FIFA

Federacja hiszpańska nigdy się na to nie zgodzi, bo byłyby to ogromne straty dla La Liga.

Do tego zapewne doszły by tu aspekty polityczne.

1

@Batys no Barca słabo, bardzo słabo. Ale będzie lepiej

1

@Batys bardzo dobrze, dziękuję. A u Ciebie?

6

Szczęść Boże i Fur Deutschland

"Tego, co jeden idiota nabredzi, nawet czterdziestu mędrców nie naprawi".
Stanisław Lem

1

@Giwera ech....

1

@JimMorrisonFCB @Colon oczywiście, że Beck

8

@Arkon pis nie chce, bo to będzie polityczne złoto dla KO w przyszłych wyborach.
@Tasde niżej dobrze napisał.

Dlaczego Konfa nie chce? Nie wiem,choć się domyślam. Ale nie chcę burzy wywołać.

2

@kundee Altamount Road w Indiach.

0

@Roobo ja też jestem za tym, by robić wszystko z głową. Jednocześnie wiem, że państwo nie jest w stanie kontrolować wszystkiego. Szczególnie w tym kraju, gdzie co chwilę rodzi się jakiś cwaniak.
Jesteś Robert jeszcze młody i w pewnym sensie życiowo naiwny. Kombinionowanie, przekręty i oszustwa były, są i będą bez względu na to, kto i jak będzie rządził. Nawet w komunistycznej Rumunii, czy w NRD sobie nie poradzili, a tam na kliku obywateli przypadał ktoś ze służb, a donosy były codziennością. Nawet na własną rodzinę.
Zawsze znajdzie się ktoś, kto znajdzie lukę i będzie ją wykorzystywał. Choćby nie wiem jak dobre prawo stworzyć i jakby tego nie pilnować.


P. S. Moi rodzice mają po 75 lat i jakoś potrafią wszystko weryfikować.

0

@Roobo dlatego ostatnio pisałem, że życzę Wam wygranej i rządów Konfy. Co prawda nie potrafią prostego sprawozdania finansowego zrobić, ale na bank będą porządnie zarządzali publiczną kasą. Od samego rządu po najmniejsze instytucje. Wszystko będzie chodzić jak w zegarku. Krzysio w końcu przestanie dawać dobre rady, tylko wprowadzi je w życie, a Sławomir stworzy nam taki system podatkowy, że klękajcie narody.

1

@Ryoumen ja doskonale rozumiem. Ludzie dali się zrobić w chu....bo nie chciało im się niczego weryfikować.
Nadal niczym się to nie różni od pójścia na giełdę i uwierzenia handlarzowi w "Niemiec płakał jak sprzedawał".

3

@Bzyczekk gość dobrze mówi, że Konfederacje i Gaśniczaków trzeba zdelegalizować.
Ale i tak go nikt nie posłucha.

4

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?