2

I się okazało, że za pompę ciepła możemy sobie z żoną 106 tysięcy od podatku odliczyć.

@mmaciass jeszcze trochę i wyjdzie mi ta pompa taniej, niż jakbym zeliwną koze na rynku kupił.

1

@gumaz wanna. Jak będę chciał, to sobie kotare powieszę i będę miał też prysznic

17

@VegetaPolska chciał się w oryginalny sposób oświadczyć @July_6_BcN .

Ale nie wyszło


https://zapodaj.net/plik-372mpfqDlo

1

Julian Tuwim
"Spotkali się w święto o piątej przed kinem
Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem.
Tutejsza idiotko — rzekł kretyn miejscowy —
Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy?
Miejscowa kretynka odrzekła: — Z ochotą,
Albowiem cię kocham, tutejszy idioto.
Więc kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko
I poszedł do kina z tutejszą idiotką.
Na miłym macaniu spłynęła godzinka
I była szczęśliwa miejscowa kretynka.
Aż wreszcie szepnęła: — Kretynie tutejszy!
Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy.
Więc poszli na sznycel, na melbę, na winko,
Miejscowy idiota z tutejszą kretynką.
Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym
Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym.
W ten sposób dorobią się córki i syna:
Idioty, idiotki, kretynki, kretyna,
By znowu się mogli spotykać przed kinem
Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem."


Twitt (nie) powiązany. Ale polecam poczytać.

5

@LeszekFCB hiszpańskiego się poduczyłeś?

Powodzenia.

2

O jak miło

Z okazji jutrzejszych urodzin @mmaciass dostałem dwa bilety na sobotni mecz Wisła - Widzew.

1

@MesQueUnClub_87 na pewno.
Ale wiesz, prawo można zmienić. Zakwalifikować takie słowa jako hejt. A hejt karać.

5

@MesQueUnClub_87 dlatego cały czas powtarzam, że internet powinien być poddany pewnej kontroli. A ludzie powinni ponosić odpowiedzialność za swoje wpisy.

2

@Giwera genialny utwór

2

@clyde jeśli pączek to z Winiary, czy Kieleckim?

1

@Irmscher10 u mnie został skreślony jak jeszcze YouTube nie było. A on był na Weszlo

0

@shinthps głównie stworzyłem ten komentarz po to, żebyś miał się do czego przywalić.
Miłej środy.

7

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Mam wrażenie, że o Krzysztofie Stanowskim i jego kanale więcej się gada w przestrzeni publicznej, niż jest on wart.

0

@mmaciass znaczy mnie akurat to nie dziwi. W styczniu i dalej znów będzie po staremu.
Od nowego roku zmieniły się zasady kupowania aut przez firmy. Nie do końca wiem o co chodzi, ale wiem, że są mniej korzystne. A wiem, bo mnie wspólnik mocno gonił, żebym się zdecydował na auto służbowe do końca roku 2025. W końcu i tak się nie zdecydowałem. Haha


Wiele firm, szczególnie spożywczych, żeby obniżyć ślad węglowy decyduje się na elektryki właśnie.

4

@MesQueUnClub_87 wszystko widziałem. Dla mnie najlepszy z listy Raport Pelikana.
Ostatnia Rodzina mi w ogóle nie podeszła.
@Giwera

4

@Katalończyk 99 coś mi się widzi, że on niezłą kasę na tym zarabia

0

@Mario96w widzę, że wiesz lepiej ode mnie. Ok.

0

@Mario96w bo akurat data, w której zrobiłem postanowienie noworoczne jest dość prosta do zapamiętania. To 1 stycznia 2020. I teraz uważaj, czytaj powolutku i w skupieniu. Bardzo łatwo to policzyć. Naprawdę.


1

@Mario96w nigdy nie byłem. Ale rozumiem, że nie za bardzo ogarniasz.

4

@Kozinho. Ale są produkty pochodzenia zwierzęcego

1

@Mario96w a ja nie jestem "alkusem".

1

@Bobo25 wow. Dobry wynik

0

@Gibbon_FCB wygra wygra

7

Dziś dokładnie 2233 dni bez alkoholu. Do czasu aż mi się nie znudzi

0

@JimMorrisonFCB no Walia jest cudowna

4

@mmaciass sądzę, że @Aragorn33 ma tu rację

0

@Ryoumen no raczej nie jest im do śmiechu. Liczą, że to się Europie nie uda.

0

@YeastMoss przez ostatnie 2000 lat wiele rzeczy poszło do przodu.

0

@gumaz czasem na meczyk Barcy wpadam do Barcelony na stadion.
Liczy się?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?