Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
I się okazało, że za pompę ciepła możemy sobie z żoną 106 tysięcy od podatku odliczyć.
@mmaciass jeszcze trochę i wyjdzie mi ta pompa taniej, niż jakbym zeliwną koze na rynku kupił.
1
@gumaz wanna. Jak będę chciał, to sobie kotare powieszę i będę miał też prysznic
17
@VegetaPolska chciał się w oryginalny sposób oświadczyć @July_6_BcN .
Ale nie wyszło
https://zapodaj.net/plik-372mpfqDlo
1
Julian Tuwim
"Spotkali się w święto o piątej przed kinem
Miejscowa idiotka z tutejszym kretynem.
Tutejsza idiotko — rzekł kretyn miejscowy —
Czy pragniesz pójść ze mną na film przebojowy?
Miejscowa kretynka odrzekła: — Z ochotą,
Albowiem cię kocham, tutejszy idioto.
Więc kretyn miejscowy uśmiechnął się słodko
I poszedł do kina z tutejszą idiotką.
Na miłym macaniu spłynęła godzinka
I była szczęśliwa miejscowa kretynka.
Aż wreszcie szepnęła: — Kretynie tutejszy!
Ten film, mam wrażenie, jest coraz nudniejszy.
Więc poszli na sznycel, na melbę, na winko,
Miejscowy idiota z tutejszą kretynką.
Następnie się zwarli w uścisku zmysłowym
Tutejsza idiotka z kretynem miejscowym.
W ten sposób dorobią się córki i syna:
Idioty, idiotki, kretynki, kretyna,
By znowu się mogli spotykać przed kinem
Tutejsza idiotka z miejscowym kretynem."
Twitt (nie) powiązany. Ale polecam poczytać.
5
@LeszekFCB hiszpańskiego się poduczyłeś?
Powodzenia.
2
O jak miło
Z okazji jutrzejszych urodzin @mmaciass dostałem dwa bilety na sobotni mecz Wisła - Widzew.
1
@MesQueUnClub_87 na pewno.
Ale wiesz, prawo można zmienić. Zakwalifikować takie słowa jako hejt. A hejt karać.
5
@MesQueUnClub_87 dlatego cały czas powtarzam, że internet powinien być poddany pewnej kontroli. A ludzie powinni ponosić odpowiedzialność za swoje wpisy.
2
@Giwera genialny utwór
2
@clyde jeśli pączek to z Winiary, czy Kieleckim?
1
@Irmscher10 u mnie został skreślony jak jeszcze YouTube nie było. A on był na Weszlo
0
@shinthps głównie stworzyłem ten komentarz po to, żebyś miał się do czego przywalić.
Miłej środy.
7
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Mam wrażenie, że o Krzysztofie Stanowskim i jego kanale więcej się gada w przestrzeni publicznej, niż jest on wart.
0
@mmaciass znaczy mnie akurat to nie dziwi. W styczniu i dalej znów będzie po staremu.
Od nowego roku zmieniły się zasady kupowania aut przez firmy. Nie do końca wiem o co chodzi, ale wiem, że są mniej korzystne. A wiem, bo mnie wspólnik mocno gonił, żebym się zdecydował na auto służbowe do końca roku 2025. W końcu i tak się nie zdecydowałem. Haha
Wiele firm, szczególnie spożywczych, żeby obniżyć ślad węglowy decyduje się na elektryki właśnie.
4
@MesQueUnClub_87 wszystko widziałem. Dla mnie najlepszy z listy Raport Pelikana.
Ostatnia Rodzina mi w ogóle nie podeszła.
@Giwera
4
@Katalończyk 99 coś mi się widzi, że on niezłą kasę na tym zarabia
0
@Mario96w widzę, że wiesz lepiej ode mnie. Ok.
0
@Mario96w bo akurat data, w której zrobiłem postanowienie noworoczne jest dość prosta do zapamiętania. To 1 stycznia 2020. I teraz uważaj, czytaj powolutku i w skupieniu. Bardzo łatwo to policzyć. Naprawdę.
1
@Mario96w nigdy nie byłem. Ale rozumiem, że nie za bardzo ogarniasz.
4
@Kozinho. Ale są produkty pochodzenia zwierzęcego
1
@Mario96w a ja nie jestem "alkusem".
1
@Bobo25 wow. Dobry wynik
0
@Gibbon_FCB wygra wygra
7
Dziś dokładnie 2233 dni bez alkoholu. Do czasu aż mi się nie znudzi
1
@macio_944 https://zapodaj.net/plik-UGrb5o9Kcp
0
@JimMorrisonFCB no Walia jest cudowna
4
@mmaciass sądzę, że @Aragorn33 ma tu rację
0
@Ryoumen no raczej nie jest im do śmiechu. Liczą, że to się Europie nie uda.
0
@YeastMoss przez ostatnie 2000 lat wiele rzeczy poszło do przodu.
0
@gumaz czasem na meczyk Barcy wpadam do Barcelony na stadion.
Liczy się?