1

@July_6_BcN haha, nie zmieniła, ale też pasuje.

3

@Kgorecki2500 gratulacje.
Pewnie, że błędy trzeba popełniać. Inaczej głosuje się na Konfederacje

2

@Gary ja również jak @MesQueUnClub_87 Gorączkę nie uważam za kino gangsterskie.

0

@Szklaner generalnie ta prawicowa młodzież jak @pluszek to są straszne płatki śniegu. Wystarczy, że coś nie zadziała, to najpierw przerażenie, zimne poty, potem pisanie wi internetach "państwo z papieru" i tego typu podobne rzeczy.

Masakra.

6

1

@pluszek w przeciwieństwie do Ciebie. Doprawdy.

2

@pluszek musisz koniecznie znaleźć państwo z kamienia i żelaza i stali i tam się wyprowadzić. W takim państwie awarie nie istnieją, z kranu leci piwo lub cola, politycy mówią prawdę. Widuje się też osła, którego mrówka niosła.

1

@MesQueUnClub_87 tak jest

1

@mmaciass tak, mistrzowskie filmy.

3

@Szklaner - a ja go nie kupię bo, stop argentynizacji Barcelony

2

@MesQueUnClub_87 kolejne świetne filmy

1

@clyde taaa... Tam śmiechowy jest

9

@MesQueUnClub_87 @mmaciass Casino, Chłopcy z Ferajny, Ojciec Chrzestny plus jeszcze kilka innych filmów oglądam raz do roku. Dla mnie to takie "must watch".

30

Ja pierdziele... A wydawało mi się, że całkiem niedawno szedłem do kina na Cassino, lub Chłopców z Ferajny.
A Joe już 83 lata.


11

To i ja wrzucę jedną z moich ulubionych Perfect

@Giwera @Gary @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Colon @Konradowskyy @Walker

2

@Giwera kur zapiał..... Uwielbiam

1

@mmaciass ja też jestem mocno zniesmaczony naszą klasą polityczną.
Ale ja mam świadomość, że ja jeszcze muszę tylko przez rok i cztery miesiące. Potem niech się dzieje co chce.

1

@mmaciass ja politycznie mam tylko jedno oczekiwanie. Ale to moja złośliwa część bierze górę.
Chciałbym, żeby Konfa doszła do władzy. Samodzielnej, lub była w większości koalicji rządzącej.
Serio, jeśli chodzi o polską politykę, to właśnie tego chcę. Z chęcią sobie popatrzę jak Wam życie układają. Z chęcią popatrzę, jak w kwestii finansów publicznych i wydatkowania, oraz spółek skarbu nic się nie zmienia. Z chęcią popatrzę, jak Sławomir wprowadza swoje pomysły fiskalne. Z chęcią popatrzę, jak likwidują NFZ, przymusową składkę zdrowotna i wprowadzają prywatne ubezpieczenie.


0

@mmaciass im jestem starszy, tym mam bardziej wywalone na to wszystko. Zauważyłem, że przez ostatni rok mój poziom "miej wyje..." sięgnął zenitu.

2

@MesQueUnClub_87 nie widziałem tylko Zdjęcia Ginger.

Zupa nic fajny film. Taki jak tytuł. Niby nic, a jednak się najesz.

1

@mmaciass szybko Ci idzie ten serial.

Nie wiem, czy Kierwa kupił od kumpla, czy szfagra, czy normalnie z przetargu. Szczerze w D to mam. Jeśli uratuje to choć jedną rodzinę, choćby jedno dziecko, to było warto.

8

@krycha2201 daj spokój. Ostatnio próbował ludziom, w tym mi, wmówić jaką temperaturę w domu lubię.

0

@Azrik słabo wyglądało. Gra bez taktyki. My nie potrafimy stworzyć żadnego zagrożenia. Nie zasłużyliśmy nawet na remis

5

Wygląda na to, że Widzew wydał grube miliony, żeby z hukiem zlecieć do pierwszej ligi.
Nie mam siły do tego

0

@Szklaner nic mnie nie rusza

1

@Szklaner do mnie drzemka nawet nie podchodzi.
Tak trzeba żyć. Co nie Oski. @FcPortoFan1999

0

@Gary nie ma co porównywać. Inne czasy.

Ale

Yamal > Messi

2

@FcPortoFan1999 e tam. Oski, tu nie ma nic, czego nie zobaczysz na ulicy

15

@TR3YWAY ewidentnie coś z Tobą nie tak.

3

Oto przykład dlaczego Igrzyska letnie są o wiele lepsze od zimowych.

https://zapodaj.net/plik-GiUdvnvVc8

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?