Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@clyde haha, nieźle.
1
@KujawiakA 0 słownie - zero
9
Uważam, że golonka w piwie i miodzie jest lepsza niż jakikolwiek pączek. Ale kto co lubi.
@MesQueUnClub_87 @clyde @Gary @Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 @Kluivert_P i inni
0
@lucca87 ja generalnie oprócz garniturów i butów to sobie ciuchów nie kupuję. Żona to robi.
5
Nowy Kurjer styczeń 1936.
Artykuł o wadze mózgu. @Bolton będzie Pan zadowolony
https://zapodaj.net/plik-cYEb6mPl3L
1
@lucca87 Szmatex i Sznurex
Nie mam ulubionej marki.
1
@mrboom możesz iść do sądu i kwestionować WIBOR. Ale jak się sprawa skończy, tego nie wie nikt
1
@Gary nam najbardziej podchodzi Spoonik na Carrer De Bertran. Ale tam trzeba sobie miejsce z dość dużym wyprzedzeniem rezerwować.
Fajna jest Senyor Parrellada, Dolce Heminia i Los Caraciles
0
Zapis w umowie zawierający wskaźnik referencyjny, jak WIBOR, co do zasady nie powoduje znaczącej nierównowagi między bankiem a kredytobiorcą na niekorzyść tego drugiego - orzekł Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. To pierwsze takie orzeczenie dotyczące wskaźnika WIBOR.
@Aragorn33 @IronSanHybrid
0
@karci0 i to jest prawdziwe żarcie
6
@clyde szczęśliwego kurzego czwartku
https://zapodaj.net/plik-dGYpISsaLt
Edit. Chodziło o Tłusty Czwartek. Literówka taka się wdała
3
@MesQueUnClub_87 z dzisiejszej listy nie oglądałem Ptasiek i Sonata. Dwa filmy trafiłeś, których nie oglądałem. Toż to dziwne.
Oczywiście nadrobię, szczególnie, że oba na bank spodobają się mojej żonie.
1
@NeroTFP1 ja muszę Chopina obajrzeć. Za dużo tego
0
@europejczyk no masz sporo racji.
1
@Sulimo nie wyrośnie. Ale nie wykluczone, że przez miesiąc będziesz w nocy świecił
24
Są ludzie jak Stanowski, którzy nie wiem co odwalali, to będą szli w zaparte.
Są też ludzie jak Abelard Giza, który gdy popełni błąd, to przyzna się i przeprosi.
https://zapodaj.net/plik-ByWztQwqGd
6
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Polecam Wam serial Ołowiane Dzieci.
Bardzo mocna historia, fajnie zrealizowana i zagrana.
@NeroTFP1 @MesQueUnClub_87 @Gary @Giwera @JimMorrisonFCB @BorzyKrzys @Kgorecki2500 @Walker
0
@Gary Tapa Tapa to ja znam. I to nie jest to, co odwiedzamy
0
@Gary to podaj nazwę
2
@BillyButcher tak, czekam na ten serial
3
@Kgorecki2500 ja jak @JimMorrisonFCB wybieram te z najlepszymi ocenami, lub polecone przez znajomych. Chociaż przeważnie to na jedno wychodzi
2
@Giwera parę lat temu go włączyłem po wielu wielu latach i nie dałem rady skończyć. Ale te 30 lat temu to mi się podobał. Szczególnie, że był o ludziach w moim wieku.
1
@Rastafarnianin mieszkanie prawem, nie towarem.
1
@kubix05 tego akurat nie miałem
0
@PatrykBarca ale ja nie o bezrobociu, tylko o koleżance mojej żony. Bezrobocie w tym kraju mnie zupełnie nie interesuje.
1
@PatrykBarca tabelę każdy widzi. Ale od środka już niewielu. Ja wolę wierzyć ludziom z klubu, niż Jagodzie. I jeśli mi parę osób z klubu mówi, że przyczyna jest gdzie indziej to tak jest.
1
@Czajka90 zależy kto. Kibice już tęsknią. Niektórzy. Decydenci w klubie nie. Generalnie z kimkolwiek z klubu nie gadam, to jest hasło, że Igor dalej ma duży kredyt zaufania, a problemy są gdzie indziej.
Pozostaje mi tylko wierzyć ludziom, którzy są w środku i na codzień widzą wszystko.
2
@NeroTFP1 niech ona już wsiądzie do pociągu byle jakiego.
1
@Czajka90 widziałem tę wypowiedź.
W Widzewie póki co myślą inaczej.
0
@lucca87 nowy dom. I można odpisać, pod warunkiem odpowiedniego podejścia do tematu. Luka prawna tzw.