0

@clyde haha, nieźle.

1

@KujawiakA 0 słownie - zero

9

Uważam, że golonka w piwie i miodzie jest lepsza niż jakikolwiek pączek. Ale kto co lubi.

@MesQueUnClub_87 @clyde @Gary @Lionel_Messi10 @Kgorecki2500 @Kluivert_P i inni

0

@lucca87 ja generalnie oprócz garniturów i butów to sobie ciuchów nie kupuję. Żona to robi.

5

Nowy Kurjer styczeń 1936.

Artykuł o wadze mózgu. @Bolton będzie Pan zadowolony

https://zapodaj.net/plik-cYEb6mPl3L

1

@lucca87 Szmatex i Sznurex


Nie mam ulubionej marki.

1

@mrboom możesz iść do sądu i kwestionować WIBOR. Ale jak się sprawa skończy, tego nie wie nikt

1

@Gary nam najbardziej podchodzi Spoonik na Carrer De Bertran. Ale tam trzeba sobie miejsce z dość dużym wyprzedzeniem rezerwować.
Fajna jest Senyor Parrellada, Dolce Heminia i Los Caraciles

0

Zapis w umowie zawierający wskaźnik referencyjny, jak WIBOR, co do zasady nie powoduje znaczącej nierównowagi między bankiem a kredytobiorcą na niekorzyść tego drugiego - orzekł Trybunał Sprawiedliwości Unii Europejskiej. To pierwsze takie orzeczenie dotyczące wskaźnika WIBOR.

@Aragorn33 @IronSanHybrid

0

@karci0 i to jest prawdziwe żarcie

6

@clyde szczęśliwego kurzego czwartku

https://zapodaj.net/plik-dGYpISsaLt

Edit. Chodziło o Tłusty Czwartek. Literówka taka się wdała

3

@MesQueUnClub_87 z dzisiejszej listy nie oglądałem Ptasiek i Sonata. Dwa filmy trafiłeś, których nie oglądałem. Toż to dziwne.

Oczywiście nadrobię, szczególnie, że oba na bank spodobają się mojej żonie.

1

@NeroTFP1 ja muszę Chopina obajrzeć. Za dużo tego

0

@europejczyk no masz sporo racji.

1

@Sulimo nie wyrośnie. Ale nie wykluczone, że przez miesiąc będziesz w nocy świecił

24

Są ludzie jak Stanowski, którzy nie wiem co odwalali, to będą szli w zaparte.
Są też ludzie jak Abelard Giza, który gdy popełni błąd, to przyzna się i przeprosi.


https://zapodaj.net/plik-ByWztQwqGd

6

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Polecam Wam serial Ołowiane Dzieci.

Bardzo mocna historia, fajnie zrealizowana i zagrana.

@NeroTFP1 @MesQueUnClub_87 @Gary @Giwera @JimMorrisonFCB @BorzyKrzys @Kgorecki2500 @Walker

0

@Gary Tapa Tapa to ja znam. I to nie jest to, co odwiedzamy

0

@Gary to podaj nazwę

2

@BillyButcher tak, czekam na ten serial

3

@Kgorecki2500 ja jak @JimMorrisonFCB wybieram te z najlepszymi ocenami, lub polecone przez znajomych. Chociaż przeważnie to na jedno wychodzi

2

@Giwera parę lat temu go włączyłem po wielu wielu latach i nie dałem rady skończyć. Ale te 30 lat temu to mi się podobał. Szczególnie, że był o ludziach w moim wieku.

1

@Rastafarnianin mieszkanie prawem, nie towarem.

1

@kubix05 tego akurat nie miałem

0

@PatrykBarca ale ja nie o bezrobociu, tylko o koleżance mojej żony. Bezrobocie w tym kraju mnie zupełnie nie interesuje.

1

@PatrykBarca tabelę każdy widzi. Ale od środka już niewielu. Ja wolę wierzyć ludziom z klubu, niż Jagodzie. I jeśli mi parę osób z klubu mówi, że przyczyna jest gdzie indziej to tak jest.

1

@Czajka90 zależy kto. Kibice już tęsknią. Niektórzy. Decydenci w klubie nie. Generalnie z kimkolwiek z klubu nie gadam, to jest hasło, że Igor dalej ma duży kredyt zaufania, a problemy są gdzie indziej.
Pozostaje mi tylko wierzyć ludziom, którzy są w środku i na codzień widzą wszystko.

2

@NeroTFP1 niech ona już wsiądzie do pociągu byle jakiego.

1

@Czajka90 widziałem tę wypowiedź.
W Widzewie póki co myślą inaczej.

0

@lucca87 nowy dom. I można odpisać, pod warunkiem odpowiedniego podejścia do tematu. Luka prawna tzw.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?