Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@Popitek12 i tak trzeba żyć Popitku
2
@Gary tak, dawno temu widziałem.
1
@lajcior Audi A5 czy BMW 4,czy Mesiek C klasa?
1
@July_6_BcN haha, nie zmieniła, ale też pasuje.
3
@Kgorecki2500 gratulacje.
Pewnie, że błędy trzeba popełniać. Inaczej głosuje się na Konfederacje
2
@Gary ja również jak @MesQueUnClub_87 Gorączkę nie uważam za kino gangsterskie.
0
@Szklaner generalnie ta prawicowa młodzież jak @pluszek to są straszne płatki śniegu. Wystarczy, że coś nie zadziała, to najpierw przerażenie, zimne poty, potem pisanie wi internetach "państwo z papieru" i tego typu podobne rzeczy.
Masakra.
6
No to mamy oficjalny zwiastun Lalki
@NeroTFP1 @BorzyKrzys @MesQueUnClub_87 @Gary @Giwera @JimMorrisonFCB @Colon @Konradowskyy i inni
1
@pluszek w przeciwieństwie do Ciebie. Doprawdy.
2
@pluszek musisz koniecznie znaleźć państwo z kamienia i żelaza i stali i tam się wyprowadzić. W takim państwie awarie nie istnieją, z kranu leci piwo lub cola, politycy mówią prawdę. Widuje się też osła, którego mrówka niosła.
1
@MesQueUnClub_87 tak jest
1
@mmaciass tak, mistrzowskie filmy.
3
@Szklaner - a ja go nie kupię bo, stop argentynizacji Barcelony
2
@MesQueUnClub_87 kolejne świetne filmy
1
@clyde taaa... Tam śmiechowy jest
9
@MesQueUnClub_87 @mmaciass Casino, Chłopcy z Ferajny, Ojciec Chrzestny plus jeszcze kilka innych filmów oglądam raz do roku. Dla mnie to takie "must watch".
30
Ja pierdziele... A wydawało mi się, że całkiem niedawno szedłem do kina na Cassino, lub Chłopców z Ferajny.
A Joe już 83 lata.
11
To i ja wrzucę jedną z moich ulubionych Perfect
@Giwera @Gary @MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Colon @Konradowskyy @Walker
2
@Giwera kur zapiał..... Uwielbiam
1
@mmaciass ja też jestem mocno zniesmaczony naszą klasą polityczną.
Ale ja mam świadomość, że ja jeszcze muszę tylko przez rok i cztery miesiące. Potem niech się dzieje co chce.
1
@mmaciass ja politycznie mam tylko jedno oczekiwanie. Ale to moja złośliwa część bierze górę.
Chciałbym, żeby Konfa doszła do władzy. Samodzielnej, lub była w większości koalicji rządzącej.
Serio, jeśli chodzi o polską politykę, to właśnie tego chcę. Z chęcią sobie popatrzę jak Wam życie układają. Z chęcią popatrzę, jak w kwestii finansów publicznych i wydatkowania, oraz spółek skarbu nic się nie zmienia. Z chęcią popatrzę, jak Sławomir wprowadza swoje pomysły fiskalne. Z chęcią popatrzę, jak likwidują NFZ, przymusową składkę zdrowotna i wprowadzają prywatne ubezpieczenie.
0
@mmaciass im jestem starszy, tym mam bardziej wywalone na to wszystko. Zauważyłem, że przez ostatni rok mój poziom "miej wyje..." sięgnął zenitu.
2
@MesQueUnClub_87 nie widziałem tylko Zdjęcia Ginger.
Zupa nic fajny film. Taki jak tytuł. Niby nic, a jednak się najesz.
1
@mmaciass szybko Ci idzie ten serial.
Nie wiem, czy Kierwa kupił od kumpla, czy szfagra, czy normalnie z przetargu. Szczerze w D to mam. Jeśli uratuje to choć jedną rodzinę, choćby jedno dziecko, to było warto.
8
@krycha2201 daj spokój. Ostatnio próbował ludziom, w tym mi, wmówić jaką temperaturę w domu lubię.
0
@Azrik słabo wyglądało. Gra bez taktyki. My nie potrafimy stworzyć żadnego zagrożenia. Nie zasłużyliśmy nawet na remis
5
Wygląda na to, że Widzew wydał grube miliony, żeby z hukiem zlecieć do pierwszej ligi.
Nie mam siły do tego
0
@Szklaner nic mnie nie rusza
1
@Szklaner do mnie drzemka nawet nie podchodzi.
Tak trzeba żyć. Co nie Oski. @FcPortoFan1999
0
@Gary nie ma co porównywać. Inne czasy.
Ale
Yamal > Messi