Safrani
Dołączył/a: lipiec 2021
15 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@michal26 mam kolegę, który ma agencję pracy i ściąga właśnie ludzi z Kolumbii, Gwatemali i jeszcze z paru krajów Ameryki Południowej i Środkowej. I generalnie to tam po angielsku gada jedna osoba na tysiąc.
@LeszekFCB i jak będzie. Zakochasz się, a jej się wiza skończy i będzie musiała wracać. No chyba, że szybki ślub, ale to ponoć też już nie jest takie proste jak kiedyś.
4
@PatrychoO sądzę, że obejrzę, jak wyjdzie cały sezon. Dla mnie bez sensu czekać tydzień na odcinek. Szczególnie, że te odcinki są krótkie.
0
@michal26 nie spadnie. Za dużo strat dla Canal Plus, Ekstraklasa SA i wielu innych sponsorów.
1
@Kgorecki2500 bardzo fajny obiad
2
@esem91 @Aragorn33 też czekam na całość.
Dopiero teraz zwróciłem uwagę na długość odcinków. W zasadzie mogli z tego film zrobić.
0
@Sysia11 nie wiem co by było, gdyby Messi nie grał i już nigdy się nie dowiem. W tej chwili tak samo prawdziwe jest stwierdzenie, że bez Leo Barca wygrała by dwa razy więcej.
0
@mekston nie.
Stop argentynizacji Barcelony
1
Romero dał popis teraz. Brak mózgu.
3
@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Puk Puk i Wściekłość.
Obywatel X to bardzo dobr cześć kino.
Układ zamknięty też bardzo dobry. Szczególnie, że ta historia się wydarzyła naprawdę
3
@MesQueUnClub_87 „Dużo to kosztują te rzeczy, których za pieniądze nie można dostać. Zdrowia za pieniądze nie kupi. I miłości też nie. Ważne, że Kasia i Janusz sobie przypasowali. I że się kochają”.q
0
@mmaciass nie jestem w stanie póki co powiedzieć jaki będę miał finalny koszt całej tej pompy.
Przede wszystkim ja to zakładałem równolegle z budową domu, więc tu koszt mniejszy, od reinstalacji.
Coś tam mi gmina już dała. Coś tam mi państwo ma oddać. I jeszcze mogę odliczyć od podatku. Żona też może odliczyć.
0
@olek10 poczytaj sobie https://www.nibe.eu/pl/pl/produkty/pompy-ciepla/gruntowe-pompy-ciepla/s1256-pc
0
@Eklerek w maju znajdziesz dwie.
2
@tbas a po co im go wywalać? Im go więcej, tym później więcej demokraci wygrają. Po prostu będą go we wszystkim blokować
3
@Kgorecki2500 bo Ty tak naprawdę nigdy nie miałeś do czyszczenia z mitologią grecką, tylko z Parandowskim właśnie.
0
@Eklerek somsiad niedługo odrzuci, potem Ty znów i on znów. Zatrzymajcie tę spirale nienawiści
0
@KujawiakA no nie wiem. Do szkolenia młodzieży trzeba mieć predyspozycje i umiejętności. I nie chodzi mi tu o umiejętności piłkarskie
1
@reloaded nie chcę tu Messiego jako piłkarza. Nie chcę jako trenera, czy dyrektora. Może jako ambasador się nada. Tyle
1
@Pawlak1992 premium niemieckie. Cała reszta koreańskie
0
@europejczyk ja się nie będę wypowiadał za innych. Mogę wypowiedzieć się tylko za siebie i swoją rodzinę.
W latach 70 i 80 tych mieszkałem w bloku z wielkiej płyty. Bardzo ciężko było wtedy uzyskać temperaturę 20 stopni przy tamtych zimach i nieocieplonym budynku z oknami uszczelnanymi watą i gąbką. Ba, rano bardzo często bywało w domu 15 stopni. Pamiętam dokładnie.
Potem zamieszkałem w bloku ocieplonym. Już było lepiej. Cały czas miałem 20 stopni zimą.
Potem przeprowadziliśmy się do domu budowanego w latach 80-tych. Tzw. kostka. Piec na wyngiel. Ile miałem w domu? 20 stopni.
Teraz przenieśliśmy się do nowego domu. Ile mamy w domu? 20 stopni.
Dla mnie, mojej żony, moich dzieci jest to temperatura optymalna.
0
@clyde to w sumie chyba dobrze wyszłaś.
3
@europejczyk latem włączam klimatyzację, po to, żeby mieć.... 20 stopni.
3
@tbas no, ale @europejczyk wie lepiej, jaka Tobie, czy mnie temperatura odpowiada.
Otóż drogi Europejczyku, gdybym chciał mieć 25 stopni w domu, to bym tak ogrzewanie ustawił i bym za to po prostu zapłacił.
Oczywiście skończyło by to się krwotokami z nosa u mojej żony i córki, ale grunt, że Ty byłbyś zadowolony.
1
@europejczyk w poprzednim domu miałem węgiel i też miałem 20 stopni wcześniej jeszcze mieszkałem w bloku i też miałem 20 stopni. Po prostu dobrze się czujemy wszyscy w 20 stopniach. 24 to dla mnie nie ma do wytrzymania na dłuższą metę.
2
@RanDiFCB nic mi rodzice nie kupili, nie przepisali. Do wszystkiego doszedłem sam, pracą własnych pracowników.
1
@tbas trochę się wstydzę.
Z tymi młodymi to fakt. Gdzie tam mój syn na pierwszym roku studiów mieszkanie by kupił? Albo córka w trzeciej klasie liceum? Nierealne.
3
@gumaz ja już w liceum, na wczesnym etapie wiedziałem jakie studia chcę skończyć. Po prostu podobało mi się to, co robi mój tata. Skończyłem i jest ok.
@clyde a jakie miałaś plany? "Będę grać w grę"?
3
Szczęść Boże i Fur Deutschland
Przeszedł mi rachunek za prąd. Okres grudzień, styczeń.
To pierwszy w zasadzie rachunek, gdzie mogę sprawdzić koszty ogrzewania domu przez gruntową pompę ciepła.
Średnia miesięczna za ogrzanie domu 152 m. plus garaż 50 m. Garaż ogrzewany do 12 stopni, w domu 20 stopni. Do tego dochodzi podgrzanie wody dla trzech osób.
Wyszło 252 zł. miesięcznie.
Według mnie bardzo dobry wynik.
@mmaciass
7
@Stinger_ to pójdzie do jeszcze słabszej ligii, na przykład MLS i nastrzela
1
@Arkon tak atomowa.