3

@MesQueUnClub_87 nie oglądałem Puk Puk i Wściekłość.
Obywatel X to bardzo dobr cześć kino.
Układ zamknięty też bardzo dobry. Szczególnie, że ta historia się wydarzyła naprawdę

3

@MesQueUnClub_87 „Dużo to kosztują te rzeczy, których za pieniądze nie można dostać. Zdrowia za pieniądze nie kupi. I miłości też nie. Ważne, że Kasia i Janusz sobie przypasowali. I że się kochają”.q

0

@mmaciass nie jestem w stanie póki co powiedzieć jaki będę miał finalny koszt całej tej pompy.
Przede wszystkim ja to zakładałem równolegle z budową domu, więc tu koszt mniejszy, od reinstalacji.
Coś tam mi gmina już dała. Coś tam mi państwo ma oddać. I jeszcze mogę odliczyć od podatku. Żona też może odliczyć.

0

@Eklerek w maju znajdziesz dwie.

2

@tbas a po co im go wywalać? Im go więcej, tym później więcej demokraci wygrają. Po prostu będą go we wszystkim blokować

3

@Kgorecki2500 bo Ty tak naprawdę nigdy nie miałeś do czyszczenia z mitologią grecką, tylko z Parandowskim właśnie.

0

@Eklerek somsiad niedługo odrzuci, potem Ty znów i on znów. Zatrzymajcie tę spirale nienawiści

0

@KujawiakA no nie wiem. Do szkolenia młodzieży trzeba mieć predyspozycje i umiejętności. I nie chodzi mi tu o umiejętności piłkarskie

1

@reloaded nie chcę tu Messiego jako piłkarza. Nie chcę jako trenera, czy dyrektora. Może jako ambasador się nada. Tyle

1

@Pawlak1992 premium niemieckie. Cała reszta koreańskie

0

@europejczyk ja się nie będę wypowiadał za innych. Mogę wypowiedzieć się tylko za siebie i swoją rodzinę.
W latach 70 i 80 tych mieszkałem w bloku z wielkiej płyty. Bardzo ciężko było wtedy uzyskać temperaturę 20 stopni przy tamtych zimach i nieocieplonym budynku z oknami uszczelnanymi watą i gąbką. Ba, rano bardzo często bywało w domu 15 stopni. Pamiętam dokładnie.
Potem zamieszkałem w bloku ocieplonym. Już było lepiej. Cały czas miałem 20 stopni zimą.
Potem przeprowadziliśmy się do domu budowanego w latach 80-tych. Tzw. kostka. Piec na wyngiel. Ile miałem w domu? 20 stopni.
Teraz przenieśliśmy się do nowego domu. Ile mamy w domu? 20 stopni.


Dla mnie, mojej żony, moich dzieci jest to temperatura optymalna.

0

@clyde to w sumie chyba dobrze wyszłaś.

3

@europejczyk latem włączam klimatyzację, po to, żeby mieć.... 20 stopni.

3

@tbas no, ale @europejczyk wie lepiej, jaka Tobie, czy mnie temperatura odpowiada.
Otóż drogi Europejczyku, gdybym chciał mieć 25 stopni w domu, to bym tak ogrzewanie ustawił i bym za to po prostu zapłacił.
Oczywiście skończyło by to się krwotokami z nosa u mojej żony i córki, ale grunt, że Ty byłbyś zadowolony.

1

@europejczyk w poprzednim domu miałem węgiel i też miałem 20 stopni wcześniej jeszcze mieszkałem w bloku i też miałem 20 stopni. Po prostu dobrze się czujemy wszyscy w 20 stopniach. 24 to dla mnie nie ma do wytrzymania na dłuższą metę.

2

@RanDiFCB nic mi rodzice nie kupili, nie przepisali. Do wszystkiego doszedłem sam, pracą własnych pracowników.

1

@tbas trochę się wstydzę.
Z tymi młodymi to fakt. Gdzie tam mój syn na pierwszym roku studiów mieszkanie by kupił? Albo córka w trzeciej klasie liceum? Nierealne.

3

@gumaz ja już w liceum, na wczesnym etapie wiedziałem jakie studia chcę skończyć. Po prostu podobało mi się to, co robi mój tata. Skończyłem i jest ok.

@clyde a jakie miałaś plany? "Będę grać w grę"?

3

Szczęść Boże i Fur Deutschland

Przeszedł mi rachunek za prąd. Okres grudzień, styczeń.
To pierwszy w zasadzie rachunek, gdzie mogę sprawdzić koszty ogrzewania domu przez gruntową pompę ciepła.

Średnia miesięczna za ogrzanie domu 152 m. plus garaż 50 m. Garaż ogrzewany do 12 stopni, w domu 20 stopni. Do tego dochodzi podgrzanie wody dla trzech osób.

Wyszło 252 zł. miesięcznie.
Według mnie bardzo dobry wynik.

@mmaciass

7

@Stinger_ to pójdzie do jeszcze słabszej ligii, na przykład MLS i nastrzela

1

@Arkon tak atomowa.

0

@Tomaszekkkkk tak, dzięki

0

@Tomaszekkkkk hmmm.... No zapisałem sobie ten film. Póki co i tak go znaleźć nie mogę

2

@JimMorrisonFCB no to przesrane.
Znaczy że współczuję i zdrowia życzę.
Na szczęście to szybko mija.

15

Lepiej posłuchajcie dobrej muzyki

@MesQueUnClub_87 @JimMorrisonFCB @Gary @Konradowskyy @Colon @Arkon @Walker i inni


0

@JimMorrisonFCB czemu? Problemy?

3

@kubix05 uwielbiam

1

@JimMorrisonFCB aaa i nieraz jeszcze posiekaną cebulkę też daję

1

@JimMorrisonFCB z pieprzem, z pieprzem.
Nieraz płatki chilli nawet daję. Ale teraz miałem wspólnika w postaci córki do tej surówki, więc bez chilli.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?