JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Azi To tak jak PoPiS
1
@Jacu327 brzmisz jak Polak
0
Może ktoś powiedzieć czy zasłużony karny dla Realu i czemu powtórka?
0
@AdiKingu96 jak można napisać: cudzysłów, spacja, cudzysłów?
1
@DonMatteo901 to już tylko w roli formalności. „W punkt”
0
@Gall w sumie ciekawe pytanie. Ale wydaje się, ze pomidor to warzywo XD
2
@Encore ziemniak/pomidor
1
@Chakalaka Otóż to
1
@Janiama Klasyczny Janiama, najpierw obraża i poniża innych, następnie zgrywa ofiarę i czuje się obrażany i prześladowany przez innych. Dramat
1
@kamilo0066 W punkt.
1
@Zip Jasne, że zasłużył, ale moim zdaniem, bez sensu jest argumentować to tak durna statystyka. Bardzo często zawodnik w ciągu jednego meczu popełnia z 5 fauli bardzo delikatnych i nieznaczących, przez co nie dostaje kartki. (Nie mówię tu oczywiście o Casemiro). Z kolei ktoś zaliczy dwa poważne faule i złapie dwie żółte kartki. Zatem taka statystyka jest po prostu bez sensu. Fakty są dwa.
1) Casemiro zasłużył na więcej kartek.
2) Statystyka wrzucona przez barcainfo w żaden sposób tego nie obrazuje i jest po prostu denna bo łatwo ja podważyć.
0
@BarcaInfo Oglądam prawie każdy mecz zarówno Realu jak i Barcelony :D
6
@BarcaInfo Podałem Ci powyżej przykład, że liczba fauli nie jest adekwatna do otrzymywanych kartek. Wiec jeszcze raz zapytam, co ma na celu ta statystyka?
2
@BarcaInfo Co ta statystyka ma na celu? Znajdzie się taka w której ktoś będzie miał 50 fauli i zero czerwonych, a inny jeden faul i jedna czerwona. Wiec?
0
@Hubertusk 2x nie
0
@Hrzan No mi się wydaje, ze nie da się rozwiązać w 100% problemu z ręka w polu karnym. Należy przyjąć jakiś sposób rozstrzygania tych spraw, który będzie- być może- kontrowersyjny, ale za każdym razem skrupulatnie się do niego stosować i tak jak mówisz, na początku pewnie byłby protesty, lecz po czasie każdy by się nauczył i przywyknął. A w obecnej sytuacji, to jest tylko szukanie „a w tym meczu było identycznie i zagwizdał”, „a w tamtym meczu tez miał przy ciele i nie gwizdał tak jak tu” itd...
5
@FafitFCB Mnie się wydaje, ze od wielu lat jest problem z ręka w polu karnym. Nie ma dokładnie określonych reguł, jest sporo własnej interpretacji, dlatego jeden sędzia gwiżdże tak, a inny inaczej, w przypadku tej samej sytuacji.
1
@NeroTFP Jak mawia klasyk. W Punkt
0
@MesQueUnClub96 A no medialność to swoją droga. Niestety Robertowi trochę jej brakuje
3
@MesQueUnClub96 A to Lewandowskiego nikt nigdy nie chwalił? Co za durna narracja lol
0
Uuu Pjanic zaczyna dziś na ławce :o
2
@jeyx77x Bale jakby nie patrzeć się poniekąd spłacił. Strzelił mnóstwo ważnych goli, w finale LM, w finale PK słynny rajd. Isco kosztował tylko 30 mln to już dawno się odpłacił. James tez miał dobry sezon. Z Joviciem i Hazardem nie wiadomo.
1
@LuisSalvano Ty dalej z tymi karnymi. Ja pierdziele xd
1
@barcelonaLM Znaczy się może zbyt ogólnikowo to napisałem, ale na ogół mecz domowy z ogórkami był traktowany jak bułka z maselkiem. Łatwe 3 pkt
2
@Comentateiro „Ostatni mecz z Espanyolem niebezpiecznie zaczął przypominać popisy Barcy Valverde” Za Valverde to takich ogórków na Camp Nou Barcelona waliła po 5;0. Wiec nie wiem co Ci to przypomniało. Za Ernesta problemy były z gra wyjazdowa, natomiast u siebie zawsze było na spokojnie, także troszkę głupoty piszesz.
2
@SelloutCrowd To, ze chłop nie ma racji to jedno, a co robił niby Belg przed koronka, oprócz tego, ze szedł po Zamore?
2
@_Specjalista ”[...]nie zdarzyło się, żeby Real stracił pkt przez karnego...” dwa nieodgwizdane karne na Varanie w meczu z Barcelona (ciągniecie za koszulkę, kopniak w nogę). Dalej nie czytam, dziękuje.
12
@Kompletny Ja tam za nic nie dziękuję.
5
@LuisSalvano Który karny był z kapelusza?
8
@Fawrf A co to zmienia? Jeśli przy wyniku 0:0 to niesłuszny, a jak przy 4:1 to słuszny?