0

@marjan_Reall ja widziałem.
E: ale karny minimalny jak każdy z pozostałych. Przynajmniej sędzie konsekwentny. Osobiście nie gwizdnął bym żadnego z tych trzech. Ewentualnie ten ostatni.

0

@macio_944 masz jakiegoś gifa może?

12

@D10SLEO i turystę, który aktualnie zwiedza Niemcy za 150 mln

0

@Stoiczkow Nacho I Bale to się w ogóle nie liczą w tym sezonie, z kolei Marcelo częściej siada na ławce kosztem Mendyego. Za Krossa lub Modricia występuje Valverde. Także poza Ramosem i Benzem wyglada to jednak dużo lepiej.

0

@BarcaInfo No może tak być. To tylko moja subiektywna opinia, nie oglądam regularnie Getafe, ale widziałem pare meczy no i tak bym go ocenił.

1

@Luki 10 wina Valverde

0

@BarcaInfo e wydaje mi się, ze akurat te 10mln za niego to nie jest jakiś okropny ruch. Za każdym razem oglądając go wyglądał po prostu na średniaka. Jak setki takich w la lidze.

0

@eosz śmiem wątpić, że Juve brakowało kasy. Po prostu dokonali dobrego biznesu.

3

@YeastMoss I widzisz kolego. Co innego jak masz kandydata, który ma wady, ale ma tez jakieś zalety przez które możesz przymknąć oko na wszelkie niepoprawności. Problem pojawia się wówczas, kiedy dostępni kandydaci maja, dla jakiegoś wyborcy, mnóstwo wad i niewiele zalet. To jakiego tu kompromisu szukać?

0

@Janiama @Bykunn dzięki Panowie.

0

Za ile można się spodziewać dokładnego pomiaru frekwencji z godziny 17?

1

@IronSanHybrid ogólnie to taki program typu gowno, ale taka jedna uczestniczka była ładna i dlatego oglądałem. (Jakby kolega pyta to moniakej na instagramie)

0

@IronSanHybrid oglądałem pierwsza edycje XD

0

@PieN przegra na pewno, pytanie tylko czy Barca jeszcze coś straci.

0

Ja pierdziele ale piłka :oooo

3

@AnnaMarianna zależy jak się zachowuje na tych imprezach.

3

@Homeopata8989 Ode mnie zdecydowanie Ghana 2010. Szkoda, że nie strzelili tego karnego po ręce Suareza

0

@Pilka_jest_okragla MrTwitter to potrafi nawet 15 postów na godzine dodać jak w końcu coś takiego znajdzie :v

1

@justfootball jeśli później nie płaczą i nie narzekają na rządzących to wszystko mi jedno.

1

@Kusco15 „[...]mający za sobą dobre rządy w stolicy.” ??????????????

7

@Chakalaka >wybierz dobrze
> głosuj na Rafała.

1

@FafitFCB oj tak tak

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

1

@elmayakos eeee przecież ten jasiek wie więcej. Co tam wyliczenia expertow, chłopak zza klawiatury wie lepiej.

0

@AlwaysBlaugrana Słowo klucz „był”. Pjanic W tym roku niesamowicie zawodzi, kibice Juve wieszają na nim psy. Z reszta wystarczy odpalić pare meczów. Może nie jest najgorszy na boisku, ale jest średniakiem, podobnie jak Arthur, Z tym, ze 7lat starszy.

0

@ViscaBarca123 bardzo fajnie dziś zagrał :D

1

@Janiama Nie sposób się nie zgodzić. Zaraz Ci będą kazać na notatnik uciekać ;v

0

@l0Messini kolega pyta czy mam u niej szanse.

1

@Kuracjusz chociaż gola strzelił. Wczorajszy zachwyt nad Puigiem bo zamiast do tylu podał do przodu XD

0

@Messibestplayerintheworld Daj już sobie spokoj XD. wczoraj kartki dla Messiego tez się tak dopominałes?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?