La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1409 Culés

0

Wszystkim którzy narzekają na ta wymianę przypominam ze Pjanic to nie byle grajek. Był jedna z czołowych postaci, która pomogła Romie wejść na jej poziom i zacząć się liczyć we Włoszech kilka lat temu. Poza tym mocny punkt Juventusu od kilku lat. Arthur to młody i zdolny pomocnik ale prawda jest taka ze w ogóle nie wchodzi na poziom jaki się od niego oczekuje. A to ze chłop od dwóch lat nie potrafi nic zrobić ze swoją kondycja i po 60 minutach ledwo biega pokazuje ze jednak chyba nie traktuje tego wyzwania poważnie. Od lat czekamy na odbudowanie pomocy i nie możemy wszystkim dawać nie wiadomo ile czasu. Już raz ciągnęliśmy tak gomesa licząc ze w końcu się rozwinie i nie wyszło. Nie jestem może zachwycony ta wymiana ale Arthur mnie szczerze póki co zawodzi

0

@AlwaysBlaugrana Słowo klucz „był”. Pjanic W tym roku niesamowicie zawodzi, kibice Juve wieszają na nim psy. Z reszta wystarczy odpalić pare meczów. Może nie jest najgorszy na boisku, ale jest średniakiem, podobnie jak Arthur, Z tym, ze 7lat starszy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?