4

@Messibestplayerintheworld O mocne nadepnięcie na stopę rywala. Co najmniej żółta powinna być.

0

Zieeeeeeeeeeeeew

6

@Comentateiro Jakby live było tak beznadziejne jak Real w tym sezonie to City miałoby szanse na mistrza.

1

0

@Zbyszko z Bogdańca Zbyszku przygotuj się lepiej do bitwy skoro przepisów nie znasz

0

@czarny_w Ciekawe czy ktoś to przeczyta. A co do artykułu to odnieśli się chyba do dwóch sytuacji przywołując odpowiedni paragraf w przepisach. Kwestie „ręki” Benzemy zostawili do własnej interpretacji. Tez uwazam, ze przepis o absorbowaniu uwagi jest absurdalny, ale tak jak tam napisali, w Hiszpanii mocno się do tego stosują (ostatnio tak zabrali Valencii, a Real kiedyś tez został pozbawiony w ten sposób gola).

0

@HolyGoalie97 Carlos Vela w Stanach tez stukał niezłe liczby, a w PD nie strzelał tak na zawołanie.

0

@Hiacynk Zidane zaskoczył.

1

@PatrykBarcelona Ooo dzięki, nie mam Twittera, a wiedziałem, ze ktoś pomoże. Łap zielonego! :D

0

@Muszynianka U mnie na działeczce jak zawsze. Lekko zielone, ale o niebo smaczniejsze i słodsze niż czerwone i duże kupowane.

3

Ktoś ostatnio podawał przeróbkę spotu Trzaskowskiego bodajże z Twittera. Ma ktoś to może.

2

@NeroTFP powiedz proszę, że to żart XD

2

@Mesi12 Metin2.

1

@itmustbejoke na pewno się potknie. Pytanie tylko ile razy

0

@zadafcb a co to za „expert”?

8

@Barca_Big_Moment konfederaci deklarują niechęć do PO tak samo jak i do PiSu zatem jak niby nie będziemy hipokrytami wybierając po?

0

Komentarz usunięty

3

@Hiacynk Owszem, ale biorąc pod uwagę, ze przed nimi, słabo prezentujący się ostatnio, Sociedad, a także realne w zasięgu Getafe i Atleti to mysle, ze mogą ostro walczyć. Nawet o to 1:0

0

@Pilka_jest_okragla i co z tego przychodzi?

0

@MrMischol +1. Mi on się kojarzy trochę z tym komikiem co wygrał na Ukrainie. Od taki niepoważny kandydat znikąd.

3

Tak teraz zaglądam do tabeli i przyznam, ze myślałem, iż Villareal jest dużo niżej. 7 miejsce z szansa na europejskie puchary (przy odrobinie szczęścia nawet LM) i nie powiem jestem bardzo ciekawy jak sobie poradzą w Starciach z Barca i Realem. Mysle, ze na pewno będą walczyć.

0

@MichalZZZ Nie no bez spiny. Jak to mawia Zidane „na końcu...” to tylko piłka nożna i trzeba się nią cieszyć. Nie był to jakiś tragiczny mecz i srogi pogrom. W dodatku rywal mocny, ale moim zdaniem w ostatecznym rozrachunku sevilla powinna dwoma bramkami spokojnie wygrac.

0

@Junngeas Może i racja. Zbyt ogólnie napisałem. Nie mniej jednak on sam zmarnował ze 3 setki (źle strzelając lub podając)

0

@contowsky dziwie się, ze dopiero teraz jakaś drużyna pomyślała o obrońcy przy krótkim słupku, który te piłkę wybije. Tyle drużyn dostało okienko na krótki słupek i na to nie wpadła żadna inna

0

@koziar Ty chyba inne mecze oglądałeś. Taka była ta dominacja, ze Sevilla miała Trzy 200% (słownie: dwustuprocentowe)okazje i tylko może się cieszyć, ze ten słaby Regulion marnował wszystko co się dało.

0

@Kamiloza91 Wydaje mi się, ze bez szans na remis. Ale nie przekreślam RSSS. Sadze, ze Baskowie mogą pograć o 3pkt

0

@itmustbejoke ciekawe czy jak Francuz strzelał kluczowe bramki o punkty to tak samo pisałeś.

4

@MichalZZZ „[...]tyle tylko, ze zabraklo wykończenia...” No faktycznie. Sevilli brakło trochę lepszego wykończenia, Lub dokładniejszego podania, szczególnie w kontrach 3 vs 1 I byłoby 3;0 dla gospodarzy.

2

@Hiacynk W sumie ciekawa statystyka, nawet nie zwróciłem uwagi. Ale śmieszne jest to, ze teraz wszyscy piszą sam bez kolegów nic nie zrobi, a ostatnio się śmiali, ze Cr bez partnerów nie istnieje XD
E: @takisobiektos pare sekund wcześniej.

4

@kamiVeB a kto w takim razie miał zostać MvP?

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?