0

@PawelVeB pewnie remis max ugrają.

0

Ogląda ktoś ten żałosny Inter? Ugrają coś, bo pierwszy mecz na kuponie i już w dupe to boli. I to na tym teoretycznie pewniejszym kuponie :/

0

@PuyolTheBest No spoko, mój komentarz nie miał być żadnym atakiem (mam nadzieje, ze tego tak nie odebrałeś). Po prostu taki urok szkoły, masz ciężki tydzień ( sprawdziany i kartkówki) + masz pecha (odpowiedz) a potem dwa tygodnie luzu.
Co do ochrony to tez miałem u siebie w szkole, w 1 liceum miesiąc ochrony, to sposób był taki, ze nauczyciel wpisywał do notesu minusy, które w październiku były zmieniane na ocenę. Różne są sposoby do obchodzenia prawa, tak w szkole jak i w życiu. :D
Chociaż dziwne, ze 17 wrzesień i już tyle sprawdzianów, ale pamietam kiedy miałem sprawdzian z matmy 4 września chyba i następny 9. XD

0

@geass No w sumie racja. Jego przygoda na CN to faktycznie epizod.

0

@fart Ja stawiałem, ze Lyon strzeli, mam nadzieje, ze da radę chociaż tyle

0

@PuyolTheBest 3 sprawdziany i ze 2-3 kartkówki to są czasami w ciągu jednego tygodnia, o odpowiedziach ustnych nie na co mówić, bo zdarza się, ze na każdej lekcji pytają. Ja raz byłem dwa lub trzy razy jednego dnia, na różnych przedmiotach. Jeśli chodzi o szkołę to najgorsze było wstawanie xD

0

@lukaszbrk Ciekawe czy będzie celebrował? Jak myślicie?

0

@Losiex Ja się od niedzieli zastanawiałem. Z jednej strony na wyjazdach idzie średnio, z drugiej w fazie grupowej Ligi Mistrzów Barca zawsze łatwo sobie radzi.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?