JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kapitan hawk Czy to w nocy czy w dzień Ty chyba zawsze myślisz o Realu lub Ronaldo.
0
@kamiVeB Może trzeba zagrać jakiegoś wariata:
Kolejno 2/x/1?
2
@kerouac Wszyscy się śmiali z CRa, ze się skończył, ze macha rękami, ze do pustaka wali, a teraz widać, jak sobie Real bez niego radzi. Wrócił ZZ i co? I nic. Praktycznie ci sami zawodnicy, ale nie ma CR, który często brał sprawy w swoje ręce, a nawet jeśli nie strzelił, to ciagle motywował i zachęcał do biegania, do walki. A teraz kompromitacja za kompromitacja.
1
@msmsms To się Napoli z nimi wczoraj policzyło XD. Raz od dekady dwa angielskie kluby doszły do finału LM i już maja zdominować piłkarski świat.
0
@kimpanjest Z tym głównym rywalem to trochę poleciałeś (przynajmniej w Lm), reszta bardzo dobra.
0
@Encore Ja miałem btts xD
1
@NeroTFP No spoko, bez spiny :D
0
@NeroTFP Trzeci raz widzę u Ciebie post o tematyce religii w szkołach. Mysle, ze odstęp czasowy to max 2 tygodnie między tymi postami.
Oczywiście, ze możesz tylko po co, co chcesz tym osiągnąć ?
0
@Barwindg Tez to grałem, ale Totki i Galata nie pomagają xd
0
@NeroTFP Po co dodajesz posty w kółko o tym samym co kilka dni?
0
@Cvzx Aaa. Dzięki za info.
0
@Cvzx A bo się zastanawiam właśnie czy kupić.
1
@kerouac Oglądałem i także polecam. Świetny film chociaż ciężki. Koniecznie trzeba obejrzeć. :D
0
Ma lub miał ktoś może buty: Nike Cortez i chce się podzielić opinia? :D
2
@Janiama „[...] By ocenic Trenera...” wydaje mi się, ze jakiś czas temu oceniłeś Pepa, a raczej podważyłeś jego udział w zrobieniu z Sterlinga potwora. Chyba, ze coś pomyliłem.
0
@FCbarca750 Wczoraj chyba @Chwytliwy o tym pisał. YNWA to nie jest tylko przyśpiewka kibiców Live, ale także innych klubów (w tym BVB) możliwe, ze i Club Brugge.
1
@alkoholix 1:2
0
@kolo123 Real, chce zobaczyc Jak Mendy i Militao się spisza z trudnym rywalem od początku. Poza tym ten mecz to chyba większa gwarancja bramek. :D
0
@Kamiloza91 Ja zagrałem btts. Mysle, ze powinno wejść
0
@PatrykBarca Jak dziś co najmniej nie zremisują to nie ma żadnej wymówki. W PSG jest taki atak, ze nie ma komu gola strzelić.
3
@Azi Sądzę, ze Tu bardziej chodzi o styl gry niż wynik. Remis na wyjeździe z BVB to bardzo dobry wynik, ale żeby nie zrobić żadnej konkretnej akcji i liczyć jedynie na Matsa?
0
@Ratamahatta Tez odnoszę wrażenie, ze lepiej żeby się zmieniali ze sobą, niż jednocześnie. Griezmann wyglada na mocno zagubionego i narazie średnio mu idzie.
0
@19wlodi71 Real x2, Totki, Cr bramka , Galata btts, City win + btts. Może coś z tego, fajne kursy.
0
@dawinho80 Zapewne rozbudził trochę apetyt w ostatnim meczu. Ale nie ma się co oszukiwać, Suarez w LM to inny zawodnik niż Suarez z la liga.
0
@Criss18Barca Fati, Suarez zdecydowanie niżej. Messi wyżej, reszta może być.
0
Dziś mvp meczu Sancho. Mvp Barcy Reus, co myslicie?
0
Messi wejdzie, pozamiata.
0
Trochę nudny ten mecz, a przynajmniej spodziewałem się ciekawszego spotkania (i jakiejś bramki w pierwszej połowie).
0
Ten Hazard z Borussi coś gra czy niezbyt?
0
Jeszcze 5minut. Jeszcze jedna bramka !