0

Fede Valverde w pierwszym składzie z Atletico. Nie wiem co ZZ w nim widzi xd

0

@shinthps Zaraz będzie rozprawka zawierająca tezę: „czy kibicując danemu klubowi można życzyć mu porażki?” *___*

0

@Aaron10 O fuj. Niesamowicie brzydkie jak dla mnie xd

0

@Gosciuu Miałem ten sam przykład podać XD. Żeby było śmieszniej to te 0,5 często kosztuje ~3zl. A raz to już w ogóle, 1l albo 0,5 stało koło 2l i było droższe. Autentycznie. Chyba 1l=4,19, a 2l=3,99

0

@`Sin i jakiś remis w derbach Madrytu. Mógłby fajny kurs wyjsc.

0

@Barca17griezz10 Ja mam czasami tak, ze chce mi się spać, ale czasu mi szkoda, bo wiem, ze wystarczająco długo już spałem danego dnia (nocy)

0

@Kapitan hawk Jeśli chodzi o dyskusje z @TheNekro94 to do niego poszło pierwsze info dotyczące awansu, chyba, ze nie o tym mówimy to przepraszam.

10

@Janiama Nie ma się co nad sobą użalać, ze ktoś aprobaty na forum publicznym nie udzielił :D

0

@Coutinho007 No ja właśnie tego nie rozumiem tez. Ba uwazam, ze powinien zagrać cały mecz z Osasuna, bo on musi rytm złapać, a nie odpoczywać. Po czym ma odpoczywać jak zagrał może z 200min w tym sezonie w oficjalnych meczach. No ale kto zrozumie ZZ, jak dla niego Vasquez jest zaje*** graczem.

1

@Coutinho007 Tez byłem w szoku, tym bardziej, ze on nie ma po czym odpoczywać xd

6

@KamQiX Niestety w dzisiejszych czasach rządzi pieniądz i to nie tylko w piłce nożnej. Kto wie jak kochałby Messi, gdyby nie zarabiał ile zarabia, z drugiej tez strony trzeba jakoś odróżnić najlepszych piłkarzy świata od średniaków. Takie czasy nikt nie poradzi, każdy domaga się „swoich” pieniędzy i często przekłada to nad inne rzeczy (w tym przypadku „miłość” do klubu)

2

@krzychu1526 Ale cyrki w tym Milanie XD.

0

@TheMugShot I jak widać na dobre mu to wyszło :D

0

@Messi20Messi No właśnie. Chodzi o to, ze są dwie opcje. Albo zagrozi Real (rzadko), albo nikt (zwykle). Jeden sezon Atletico w ostatnich latach to wyjątek potwierdzający reguły, tak jak pisałem wyżej :D

0

@Messi20Messi Nie ma to żadnego znaczeni, skoro jeden klub i drugi miał ponad 10pkt straty. Chodzi o to, ze jeśli jakiś klub faktycznie naciska na Barcelonę (i odwrotnie) to tylko Real. Bez różnicy, ze Real 3, a Atletico 2, skoro i tak jest -10.

0

@Lord_Vader Chłopie ponad dwa lata już je mam i ciagle używam. Wprawdzie już nie są wyjściowe, siatka trochę porozdzierana, ale jeszcze ujdzie. Mniej więcej przez dwa lata były jak nowka po każdym praniu. Nic tak nie wymyje buta jak pralka :D

1

@Mike74 Gdyby babcia wąsy miała to by dziadkiem była.

0

@LuisSalvano Atletico nie jest żadnym rywalem w wygraniu ligi. Ten jedyny sezon, w którym wygrali (ledwo co) to wyjątek potwierdzający regule. Zawsze walka toczy się Real vs Barca, z tym, ze ostatnio dla Barcelony jest łatwiej niż kiedykolwiek. Minimalizm Atletico nie pozwoli im powtórzyć tego sukcesu.

0

@Damian11 Ja białe Jordany wrzucałem do pralki i efekt był świetny. Polecali pastę do zębów, ale jak spróbowałem to nawet podjazdu nie było względem prania.
E: nie doczytałem. Jeśli chodzi o same boki, to tak jak pisze @Lord_Vader cif i ogień.

0

Leon wraca! < 3

0

Co Słowenia dziś w bloku gra :o

1

Spodziewałem się, ze będzie ciężko, ale nie aż tak. Brakuje znakomitej dyspozycji Leona, do boju Polsko!

4

@Janiama Nie wygra.

0

Piotrkowi chyba dalej w głowie nie zaskoczyło :/

0

@DonAndresFCB Okazja na weryfikacje juz niedlugo, 6.10 Inter vs Juve

1

@zmiter912576 Metafora, chodzi, ze na rm.pl nagle jest jakims wybawca i pozamykal japy hejterom, bo strzelil bramke po rykoszecie.

4

@tbas Zeby sie nie okazalo, ze w sobote znow Atletico wyjdzie jakby gralo final LM, a Real sparing

0

Tymczasem PSG w plecy, czyzby kolejny mecz w lidze, w ktorym Neymar uratuje punkty?

6

@Sysia11 O Viniciusie nawet nie ma co gadac. 12518958931 strat, setki niedokladnych podan i gol po rykoszecie i nagle krol xD

0

@gumaz Stawiaj może remis. Zwykle jak grają z ogórkami na SB to przeważają, zdobywają na 1:0 potem się cofają i tracą w końcówce. Następnie nie ma czasu na kolejna bramkę. W dodatku duet VV + Jovic to ciężko o bramki. Ja mysle, ze będzie 1:1

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?