0

@Chwytliwy Wembley!

0

Kurla kiedyś to było. Kiedyś to la rambla była poruszona po słynnej liście kapustki, teraz wystarczy wspomnieć o maturze. Kiedyś były czasy, teraz nie ma czasów.

0

@dzagos Źródło?

1

@BarcaInfo No to manita

0

@Koors Ledwo po wyborach i już działają, nie zatrzymują się !

0

@Colon Gladiatora i Skazanych na Shawshank mogę ogladac cały czas.

0

@sidzej Coś dużo pisarzy ostatnio, każdy opisuje te sprzedaż. Jeszcze jakby tutaj 90% opowiadalo się za PiSem to te wypowiedzi miałyby cel, bo mogłyby kogoś przekonać do zmiany decyzji, natomiast większość osób tutaj wybiera JEDYNA partie, anty500+ dlatego te posty nic nie wnoszą.

0

@MESSIah16 @IronSanHybrid podbijam pytanie

1

@krzychu1526 JKM go już pierwszego dnia wyjaśni, a potem będą trąbić w TV jak to znów skandalicznie zachował się lider Konfederacji.

0

@BigShaq A to co mowisz, to jasna sprawa, taki klasyczek :D

0

@insp1re Patrząc tylko na zeszły sezon to De Ligt ta sama półka. Ale generalnie obecnie Sancho długo długo nic i ktoś następny. A Felix o w ogóle gdzieś koło Donnarumy może stać.

0

@DonMatteo901 taktyk.

0

@BigShaq Wprawdzie nie śledzę regularnie Atletico, ale pare razy oglądałem Felixa + w reprezentacji te wejścia. I faktycznie jest mocno przereklamowany. Nie mówię, ze jest słaby, ale na ten moment dość przeciętny.

0

@DaPi Mi tak samo. Nigdy nie przepadałem za Anglikami.

1

@Lares Polecam live na jego kanale. Bardzo duża wiedza, na pytania odpowiada bez chwili zastanowienia, a pytania są bardzo różnorodne.

1

@guru43 A i hipokryzją czasami zaleci :D

0

@DaPi Tak tak, to swoją droga. Tylko, ze Anglia zawsze w eliminacjach idzie jak burza, niemal komplet punktów, imponujące zdobycze bramkowe i mogłoby się zdawać, ze w końcu się uda. A potem znów klapa

2

@msmsms Chyba 10 post o 500+ od wczoraj. Wszyscy zrozumieli przekaz, nie martw się :D

0

@DaPi Na następne eliminacje trzeba stawiać, ze Portugalia wyjdzie z drugiego. To jak słabo grają w eliminacjach, mając 3 drużyny ogórków i 1 średniaka to jest niespotykane. Z drugiej strony taka Anglia się zwykle napina pobija jakieś rekordy i potem nic z tego.

5

@nitey Ukraina to nie ogórki, sadze, ze Polacy na ten moment mieliby ciężko z taka Ukrainą.

2

@kenneth99 no właśnie. Oglądam mecz, ale ciężko mi jednoznacznie stwierdzić, dlatego chciałem posłuchać opinii. Mysle 50/50 chociaż ja chyba bym nie dał.
E: @voetballer co do czerwonej to jasna sprawa. Absurdalna

0

@kenneth99 słuszny karny?

9

@MESSIah16 Może następny syn Messiego?

2

@Explode No to Krysia Pawłowicz straciła pewne miano

1

@Janiama Wiem, czytałem wczoraj, ze głosujesz na osobę. Ale niestety (lub stety) osoba jest przyporządkowana do partii, a raczej sama sobie te partie ta osoba wybiera. Mam wątpliwości, czy jeśliby Twój sąsiad wystartował z list PiSu byś na niego głosował. To na tyle w tej dyskusji, do usłyszenia.

0

@A_Gomesinho_21 Ze wszystkich drożejących cen, które wywołują mocne zdenerwowanie, akurat warzywa i owoce maja wg mnie adekwatna cenę. Wysiłek jaki trzeba włożyć w produkcje np. czosnku m.in. Latanie po polach w 40+ stopniowym upale, potem zbieranie, czyszczenie itp jest zdecydowanie więcej warte niż 50 gr za kg.

7

@Janiama Rozumiem co próbujesz przekazać i chociaż Twój wybór polityczny jest dla mnie absurdem to nie mam zamiaru krytykować Twojego wyboru czy namawiać do mojego. Odniosłem się tylko do oceniania ludzi na danej podstawie.
Ty jako przeciwnik PiSu myślisz, ze bezrobotny to ma piątkę dzieci i 2500 dostaje, ja nie jestem ich wyborca ale tez nie wspieram KO, wiec podchodzę do tego obojętnie. Natomiast możesz trafić na fanatyka pisu, który powie, ze bezrobotni głosują na PiS bo liczą, ze znajda prace (bezrobocie z prawie 10% spadło do 3,3%, wiec maja powody) chociaż może to brzmieć absurdalnie. Fakty jednak są takie, ze jeśli zamierzamy oceniać ludzi, to więźniowie są za bezrobotnymi i to kilka półek. A dyskusja na argumenty polityczne itp to kwestia osobnego wątku. Ja zwróciłem uwagę tylko na śmieszki z bezrobotnych.

23

@Janiama Oczywiście nie odbieraj tego postu jako ataku, miałem raczej na myśli, ze nie ma co oceniać ludzi bo są bezrobotni, czy aresztowani, czy inteligentni. Ale jak już zakpiles z wyborców PiSu wśród bezrobotnych, to nawet patrząc na więźniów, których wymieniłeś, to chyba w hierarchii bezrobotny stoi wyżej od więźnia. I tak jak rozróżniasz kryminalistów od alimenciarzy, tak należy odróżnić nieroba od tego, który nie pracuje z różnych powodów (np zdrowotnych)

1

@takisobiektos Owszem tak samo jak bezrobotni głosowali na KO. Nie widziałem, żeby w więzieniach wygrał PiS, wyżej przytoczono z wrocławskiego, w rzeszowskim tez znaczna przewaga KO

7

@daniel32778 @Janiama co Ty na to? Już chyba lepsi bezrobotni głosujący na PiS niż w/w na KO.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?