JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Kvothe07 No właśnie o to chodzi. Paradoksalnie z wiekiem powinno to lepiej wychodzić, a nie gorzej. Bo każdy kolejny rok to setki kolejnych prób (na treningach i meczach), wiec stałe doskonalenie tego samego.
0
@Yanek O kurde, ze Cr ma, aż 54 to szok. Wiem, ze kiedyś walił te bramy z wolnych często, ale nie wiedziałem, ze aż tak nabił licznik, ze mimo iż od dobrych kilku lat strzela z wolnego raz na sezon to i tak jest przed Messim.
1
@Arkon Pooglądaj 1 połowę + bramkę na 2:1 i wystarczy.
7
@FCBeSeM Te przerwy na reprezentacje to najgorsze co może być.
0
@marcin000019 Tym bardziej, ze następny mecz jest z Eibarem.
1
Tymczasem lider wraca do Turynu i jednocześnie tylko Live ma komplet punktów w tym sezonie w topowych ligach.
0
@Messibestplayerintheworld 0 strzałów na bramkę Realu Madryt. Także podkreślam, bez najmniejszych problemów
0
@Messibestplayerintheworld Średniak pyknął Julka na wyjeździe bez najmniejszych problemów. Zarówno ZZ jak i Julen to przeciętni trenerzy.
2
@cules100pro Bez przesady. Oscylowali w górnej części tabeli ligi angielskiej i występowali w lidze mistrzów (nie zawsze), dzisiejszy Milan oscyluje w okolicy spadku w lidze 2-3 zespołów.
0
@koszol Milan i Utd już dawno upadły, Real w kryzysie ale do upadku daleko.
0
@Homeopata8989 Może do PSG się wybierze?
0
@NGTRX Komu zazdrościsz ?
0
@Michael24 Wszystko spoko, fajny komentarz, tylko nie rozumiem tych aluzji do Hazarda. Co z tego, ze mówił, ze chce do Realu, jak do momentu transferu dawał z siebie wszystko za niebieska koszulkę, wielokrotnie ratując Chelsea i znacznie się przyczynił do wygrania LE na sam koniec kariery.
0
@Suzu No to fakt, miałem dopisać, ze raczej wariant 1 o ile uda się zatrzymać największe perełki w klubie. Ale masz racje :D
2
@Janiama Szczerze trochę w szoku jestem, że na stronie Barcelony wygrał CR7, nie mniej jednak świadczy to dobrze o użytkownikach tej strony :D, a przynajmniej o części.
0
@Suzu Raczej to pierwsze; oni siana nie potrzebuja az tak :D
3
@student97r Fajnie, ze w koncu zaczeli korzystac z tych swoich bardzo zdolnych, mlodych graczy. Bo zawsze mieli setki tych pilkarzy na wypozyczeniu :D
0
@Salchent Wystarczy znac zasady podziału między tymi stacjami. Tak się złożyło, ze głównie wypadł Real, niedługo może być inaczej. Raz wybiera eleven, raz c+, chyba lepiej pokazać Real vs Atletico/ Sevilla niż Barcelona vs Getafe/Villareal. Bo wyobraź sobie, ze oprócz kibiców Realu, Barcelony są jeszcze neutralnie, którzy po prostu wola obejrzeć dobre widowisko.
1
@_marcin_BARCA_ Chłopie miałem na myśli, ze nie ma sensu tego wypisywać, już setki osób pisało to co Ty w ten sam lub podobny sposób, ze PoPiS to jest to samo, ze podnoszą podatki itd. Nie ma co to pisać, bo to nic nie zmieni, a jedynie rozpęta burze. Na tym forum są głównie ludzie dorośli, już całkiem ukształtowani i raczej to co Ty czy inni napiszecie nie ma kompletnie znaczenia dla ich wyboru, zatem tego typu wypowiedz, podobnie jak każdy wpis Macieja powoduje tylko i wyłącznie kolejne burze, które zaśmiecają to forum.
0
@_marcin_BARCA_ Jeśli chodzi o punkt pierwszy to pełna zgoda. Drugi punkt nonsens, a raczej setki razy był posany w podobny sposób.
0
Ehh jutro Juve vs Inter 20;45 i Barca 21. Szkoda, ze się pokrywa, może być ciekawy meczyk we Włoszech, z drugiej strony te włoskie hity zawsze pachną na 0:0/1:0. @Forza_Juve @krzychu1526 jak jutro typujecie, Stara Dama za 3pkt?
0
@IronSanHybrid tak jak mówi @Gaucho, wydaje mi się, ze absolutnie nie powinieneś płacić za te butelkę. Sklepy są od takiego czegoś ubezpieczone. Kiedyś tez zbiłem lampe (wisząca) w lokalu i chcieli mnie obciążyć kosztami, ale mama kolegi to załatwiła i nic nie oddawałem. Może jakiś ekspert się wypowie, ale wydaje mi się, ze klient nie jest zobligowany do pokrycia kosztów za takie szkody.
0
@tadzik447 No to już zawsze będzie kwestia gustu, dla mnie ani upały ani mrozy nie są dobre. Najlepiej lubię taka pogodę majowa. Z 20+ stopni, lekki wiatr i słońce :D
0
@tadzik447 właśnie szkoda. Zaraz mecz do rozegrania mam, a jest zimno i pada tfuuuu!
0
@puyol_presidend5 Grałbym Real btts (w dodatku pewnie większy kurs). Real u siebie to nie taki pewniak jak Barca na CN, a nawet jeśli, to rzadko czyste konto zachowuje. Z drugiej strony bramkę chociaż powinni strzelić, wiec...
0
@ronni37 dziękuje bardzo :D
0
Czytałem tutaj czasami, ze można powtórkę meczu ogladac na futbolmatches (czy coś takiego) mógłby ktoś lepiej obeznany napisać mniej więcej po jakim czasie są tam mecze i czy dobrze napisałem te stronę?
1
@MesQueUnClub_87 Wybrany zawodnikiem września w LaLidze, w tym sezonie naprawdę bardzo dobrze się spisuje. Możesz pooglądać film u Cwiakaly na youtube o Martinie, więcej się dowiesz.
0
@BigShaq ploty!!! Neymar odda życie za pe es że
0
@Danny Gaucho Dzięki.