JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Maximus2 Zależy od Messiego
0
@sebasek99 Jakoś ciężko mi wierzyć, ze w krajach gdzie kościoły zamienia się na muzea, a na ludzi z medalikami na szyjach patrzy się krzywo robi się coś czego Ci ludzie chcą, ale nie jestem aż tak poinformowany wiec zalozmy, ze masz racje.
2
@`Sin Zamknięte sklepy na zachodzie to tez wymysł kościoła? Tak się chcemy upodobnić do zachodu, ale tu jednak się coś nie podoba?
2
@Coutinho007 no tego trolla widziałem, ale jest nowy użytkownik MJaniana, który prostuje wiadomości.
0
@Janiama czyzbys dał się skusić na kawkę w kawiarence? Xd
0
@piotrek1315 Jeśli to jest ta co mysle, to miałem jakiś czas temu. Jest okej, ładny zapach, całkiem trwały. Chociaż aktualnie mam mexxa i chyba minimalnie bardziej zadowolony jestem.
1
@msmsms Ja nie wiem jak wyglada Kruszwil, chyba, ze to ten w czerwonych włosach co wczoraj walczył na tej śmiesznej gali (której tez nie oglądałem) ale akurat gdzieś mi zdjęcie mignęło. Bena Collinsa tez nie znam.
0
@Mr8lack Raczej nie, jakby Getafe u siebie grało to może może. Ale raczej Sevilla win, max remis.
0
@SelloutCrowd Raczej nie, mecz z Realem został przełożony z powodu rangi meczu, ale takie „mniej ważne” mecze winne odbyć się normalnie.
2
Jaki tu spokój nananana...
0
@YouShouldListenToMe „se znajdź se zrób”
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Ajaja sobota, będzie sprzątanko.
4
@Qlewer Najgorzej jak wchodzisz co 30 min a akurat w tym czasie co Cię nie ma jakaś perełka jest usunięta :/
0
@Socjopata Możesz wytłumaczyć (Ew na priv) o co chodzi z wikipedią? XD
0
Jak myślicie: Czy Mourinho znajdzie jeszcze nowy klub w którym udowodni, czemu jest The Special One, czy już każdy kolejny klub to będzie porażka Portugalczyka?
2
@MacieG Ja dotarłem do końca, ale raczej należę do tej drugiej. Niektóre wypowiedzi czasami śmieszą, ale większa cześć irytuje.
0
@Lord_Vader No wiem dlatego mówię, ze przekaz ten sam czyli bez sensu znów to dodawać.
1
@voytoos1989 Zapewne do działania „przedsiębiorstwa piłkarskiego”, w którym jest setki osób odpowiedzialnych za działanie drużyny, a trener ma być tylko „managerem grupy”. Więcej info pare postów niżej.
13
@Socjopata Żeby chociaż jeszcze grał w jakimś topowym zespole czy coś, ale nie wiem czy 1% użytkowników tej strony kiedykolwiek usłyszało o takim piłkarzu, gdyby nie stwierdzenie „jak ja grałem...” to by nikt nie wiedział o panu Macieju.
0
@Lord_Vader Niby nowa, a jednak przekaz niemal ten sam XD
3
@Grzesior667 Głupoty to Ty napisałeś XD. Bardzo fajny wpis, przyjemnie i szybko się czyta. Humorystyczna opowieść, za pomocą której zostały przekazane pewne realia.
1
@Socjopata Uwaga, dzieci to czytają ! xD
0
@MarioVeB! Przecież napisałem, ze drugi rok sobie dobrze radzą w Europejskich pucharach, co wiec Twój komentarz ma na celu?
0
@prokofiew Złe rozumowanie, bo na dziś to Milan nie gra W LM od paru lat, natomiast Grecy grają ciagle, wiec od kilku lat prezentują porównywalny (dobry) poziom.
1
@prokofiew No chyba tak, stały bywałeś LM jeśli chodzi o Greków, natomiast jeśli chodzi o zespół Czech to ile są w Europejskich rozrywkach? Drugi rok? @Danny Gaucho pełna racja.
0
@Hawajczyk No rozlicza się z bramek. 20 mecz na wyjeździe bez bramek w LM
0
@Edoss mi btts na zenit siadł :/
0
A milem grać czysta 2 na Chelsea. To patrzę na wyniki Lm, mysle nie ma szans, btts pewnik...
0
Fajne ten Ajax vs Chelsea taki nie za ofensywny. Akurat jak mam btts :/ @4drian0 @Barwindg