0

@Maximus2 Zależy od Messiego

0

@sebasek99 Jakoś ciężko mi wierzyć, ze w krajach gdzie kościoły zamienia się na muzea, a na ludzi z medalikami na szyjach patrzy się krzywo robi się coś czego Ci ludzie chcą, ale nie jestem aż tak poinformowany wiec zalozmy, ze masz racje.

2

@`Sin Zamknięte sklepy na zachodzie to tez wymysł kościoła? Tak się chcemy upodobnić do zachodu, ale tu jednak się coś nie podoba?

2

@Coutinho007 no tego trolla widziałem, ale jest nowy użytkownik MJaniana, który prostuje wiadomości.

0

@Janiama czyzbys dał się skusić na kawkę w kawiarence? Xd

0

@piotrek1315 Jeśli to jest ta co mysle, to miałem jakiś czas temu. Jest okej, ładny zapach, całkiem trwały. Chociaż aktualnie mam mexxa i chyba minimalnie bardziej zadowolony jestem.

1

@msmsms Ja nie wiem jak wyglada Kruszwil, chyba, ze to ten w czerwonych włosach co wczoraj walczył na tej śmiesznej gali (której tez nie oglądałem) ale akurat gdzieś mi zdjęcie mignęło. Bena Collinsa tez nie znam.

0

@Mr8lack Raczej nie, jakby Getafe u siebie grało to może może. Ale raczej Sevilla win, max remis.

0

@SelloutCrowd Raczej nie, mecz z Realem został przełożony z powodu rangi meczu, ale takie „mniej ważne” mecze winne odbyć się normalnie.

2

Jaki tu spokój nananana...

0

@YouShouldListenToMe „se znajdź se zrób”

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

Ajaja sobota, będzie sprzątanko.

4

@Qlewer Najgorzej jak wchodzisz co 30 min a akurat w tym czasie co Cię nie ma jakaś perełka jest usunięta :/

0

@Socjopata Możesz wytłumaczyć (Ew na priv) o co chodzi z wikipedią? XD

0

Jak myślicie: Czy Mourinho znajdzie jeszcze nowy klub w którym udowodni, czemu jest The Special One, czy już każdy kolejny klub to będzie porażka Portugalczyka?

2

@MacieG Ja dotarłem do końca, ale raczej należę do tej drugiej. Niektóre wypowiedzi czasami śmieszą, ale większa cześć irytuje.

0

@Lord_Vader No wiem dlatego mówię, ze przekaz ten sam czyli bez sensu znów to dodawać.

1

@voytoos1989 Zapewne do działania „przedsiębiorstwa piłkarskiego”, w którym jest setki osób odpowiedzialnych za działanie drużyny, a trener ma być tylko „managerem grupy”. Więcej info pare postów niżej.

13

@Socjopata Żeby chociaż jeszcze grał w jakimś topowym zespole czy coś, ale nie wiem czy 1% użytkowników tej strony kiedykolwiek usłyszało o takim piłkarzu, gdyby nie stwierdzenie „jak ja grałem...” to by nikt nie wiedział o panu Macieju.

0

@Lord_Vader Niby nowa, a jednak przekaz niemal ten sam XD

3

@Grzesior667 Głupoty to Ty napisałeś XD. Bardzo fajny wpis, przyjemnie i szybko się czyta. Humorystyczna opowieść, za pomocą której zostały przekazane pewne realia.

1

@Socjopata Uwaga, dzieci to czytają ! xD

0

@MarioVeB! Przecież napisałem, ze drugi rok sobie dobrze radzą w Europejskich pucharach, co wiec Twój komentarz ma na celu?

0

@prokofiew Złe rozumowanie, bo na dziś to Milan nie gra W LM od paru lat, natomiast Grecy grają ciagle, wiec od kilku lat prezentują porównywalny (dobry) poziom.

1

@prokofiew No chyba tak, stały bywałeś LM jeśli chodzi o Greków, natomiast jeśli chodzi o zespół Czech to ile są w Europejskich rozrywkach? Drugi rok? @Danny Gaucho pełna racja.

0

@Hawajczyk No rozlicza się z bramek. 20 mecz na wyjeździe bez bramek w LM

0

@Edoss mi btts na zenit siadł :/

0

A milem grać czysta 2 na Chelsea. To patrzę na wyniki Lm, mysle nie ma szans, btts pewnik...

0

Fajne ten Ajax vs Chelsea taki nie za ofensywny. Akurat jak mam btts :/ @4drian0 @Barwindg

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?