JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Ależ ostry mecz, masakra.
2
@bixmix Nie wiem czy ktoś się zachwycał wczorajszym hat trickiem Portugalczyka z Łotwą, bo takowy nie miał miejsca.
1
@fortunate_son No rozumiem, ale napisałem ten komentarz, bo kogoś, kto nie śledzi poczynań Zawodnika PSG nie pomyślał, ze chodzi o obecny czas.
0
Jesus hahahahaa xdd
1
Liryka - Epika - Obrona Argentyny
0
@michaleu ja to samo Xd
1
@fortunate_son Akurat Di Maria w ostatnim czasie gra co najmniej dobrze.
0
@MarioVeB! Celowo. Bo to wyjątek potwierdzający regule. W dodatku łatwa drabinka + wymęczone mecze - nic wartego uwagi.
0
@MarioVeB! Do końca eliminacji masz szanse się nacieszyć ich gra, potem będzie jak zawsze. Dużo krzyku, i w 1/8 max 1/4 do domu.
0
@msmsms 03.10.2018 Real grał mecz z Eibarem na wyjeździe, w 74 minucie, gdy ZZ wykorzystał już 3 zmiany, Ramos udał się do szatni na 4 minuty, po czym wrócił i grał dalej
0
@AmigoBlancos Śmiechom nie było końca.
0
@student97r No bo tak jak ująłeś to podobne charaktery (zgadzam się z tym), wiec pewnie albo ktoś lubi obu, albo żadnego :D
0
@student97r To ja chyba jestem wyjątkiem. Lubie Mourinho, ale nie lubię Szweda, tzn. szanuję za osiągnięcia, podziwiam piękne i ekwilibrystyczne bramki, ale nie toleruję wypowiedzi i wcale nie uważam, że wypowiada się dla "beki". Czasami mnie wręcz skręca jak widzę kolejną wypowiedź Zlatana.
0
@msmsms Ramos w takiej sytuacji zgłosił sędziemu o co chodzi, pobiegł do szatni i wrócił.
1
@IronSanHybrid Mnie wcale nie smiesza te jego wypowiedzi, moze niektore. Ale czasami jest wrecz bezczelny i bardziej arogancki niz CR.
27
@Ratamahatta A najlepsze jest to, ze są tu osoby, które popierają te decyzje o zawieszeniu i karze dla Bernardo xd
10
@Tomek_TF Może nie było jakieś super smieszne, ale mnie tez lekko rozbawiło xd
0
@8Iniestazo8 Dziwi mnie, ze ktokolwiek jeszcze bierze na poważnie Anglików. Co Mistrzostwa to maja złota generacje, eliminacje przechodzą niemal bramki nie tracą, wszyscy hurrr durr, Anglia po złoto i zawsze kończy się tak samo. Ostatnio wyjątek, bo cisnęli na farcie jak Portugalia w 2016. Oprócz tego w Hiszpanie w ogóle nie wierze, z młodych zawodników większość mocno przeciętna, z weteranów już prawie same dziadki, które zawodzą (Busi, Pique, Carvajal). Oprócz tego pełna zgoda.
0
Fajny film dziś dodał Tomek Ćwiąkała na temat Felixa/Viniciusa/Rodrygo i Ansu. Polecam obejrzeć.
0
@BarcaInfo Piękne są !
0
@Skaramuczi Inter nie zagrozi Juventusowi w żaden sposób (maja za wąski skład, słaba ławka) a już na pewno nie Roma XD. Bo Pep do Romy nie pojdzie, jak wybierze Serie A to tylko Juve/Inter.
1
@itmustbejoke Fajny nick, niesamowicie pasuje do zadanego przez Ciebie pytania.
0
@Chwytliwy Szanuję Twoją opinię, ale niestety nie mogę się z tym zgodzić. Dla mnie zarówno Milan jak i United to średniaki. Pozdrawiam :D
0
@Chwytliwy W kwestii Seria A na pewno wiesz więcej ode mnie (bo niezbyt się tą ligą interesuję), ale aktualnie Milan jest tak samo średniakiem jak United i wynika to właśnie z kryzysu w jakim te kluby się znajdują. Nie można nazwać inaczej klubu, który oscyluje w okolicach 10 miejsca (poza tym sezonem) maksymalnie ocierając się o LE inaczej jak średniakiem - bez względu na historię. Zgodzę się, że takie kluby jak Cagliari czy Sassuolo to średniaki, ale czym się aktualnie różnia od MIlanu? Oba są wyżej od MIlanu w tabeli (co nic nie znaczy szczególnego).
W kwestii Pepa miałem na myśli to, że już teraz zarzuca mu się, że potrafi tylko trenować zespoły z topu bo w innych nie dałby rady i potencjalne niepowodzenie ze średniakiem dostarczy takim ludziom tylko kolejnych argumentów *nie mówię, że wszystkim*.
1
@DaPi Wierzyć to jedno, a podważać zdanie - w tym przypadku @jacobFCB - powołując się na znajomych to drugie.
0
@Chwytliwy No rozumiem, ale po prostu uważam, że Pep nie obejmie średniaka, bo jednak jest to zbyt ryzykowne, co może zaburzyć jego reputację, poza tym do jego stylu trzeba odpowiednich zawodników, co wiąże się z dużym budżetem. No chyba, ze MIlan w rok-dwa sie odbuduje. A co do Sarriego: na dobra sprawę Serie A ma pewną (chyba, że Inter będzie się stawiał) więc zweryfikuje LM, a z taką grą ich nie widzę daleko, czyli tak jak z Allegrim. Tez miał wyniki na krajowym podworku, ale go zastapiono. Chociaz narazie za wczesnie na prognozy, może gra Juve sie faktycznie poprawi na tyle, by zwojowac LM.
0
@Chwytliwy Właśnie waleczność Atletico sprawdza się z tym fragmentem co przytoczyłem, a co do Włoch to też myślę, że obejmie jakiś zespół, który trzeba będzie odbudować i właśnie Napoli wydaję się idealne, najlepiej za rok-dwa bo niezłe szambo się tam robi. Co do Pepa to raczej go nie widzę w Milanie. Barca,Bayern,City to topowe zespoły i nie widzę Hiszpana w średniaku (jakim obecnie jest Milan), także raczej widziałbym go w Interze/Juve.
E: Juve akutalnie gra taka kupe, ze wcale nie zdzwilbym sie, jakby Sarriemu podziekowali, tym bardziej, jakby byla mozliwosc zakontraktowania Pepa.
3
Juergen Klopp: "Gdyby pierwszą drużyną, jakiej mecz bym obejrzał, była Barcelona z ostatnich lat, pewnie przerzuciłbym się na tenis. Nie lubię na boisku spokoju, kocham futbol walki. W Bundeslidze mówimy na to "styl angielski". Mecz jest toczony na grząskiej murawie, mocno pada deszcz. Wszyscy są ubłoceni, a po końcowym gwizdku z powodu zmęczenia mają dość piłki przez kolejne cztery tygodnie."
Wiadomo: mówić można jedno, robić można drugie, ale nie wydaje mi się, że Niemiec kiedykolwiek zawita w Barcelonie. Nie zdziwilbym się jakby przeniósł się do Włoch. Kto wie, czy za pare lat znów nie będzie walczył z Pepem tylko w Serie A. A może Jurgen obejmie Atletico po Simeone?
Edit: wypowiedź z 26.11.2014, także "[...] Barcelona z ostatnich lat..." to nie ta pod wodzą Ernesto :D
8
@panczo A no jak było na TVNie to jednak zwracam honor. Niestety nie oglądam, ale dobrze, ze mogę naprawić ten błąd kupując jutro wyborcza. Dzięki!
40
@MarioVeB! Mówi Ci gość, który tam był, ze było bezpiecznie i miło. Mówi to osoba, która BYŁA I DOŚWIADCZYŁA tego, natomiast Ty podważasz jego wypowiedz na podstawie tego co usłyszałeś od znajomych (ewentualnie telewizji) XD.