2

@fracek13 Wystarczy trochę meczy OBIEKTYWNIE pooglądać i zobaczysz o czym mówi @A_Gomesinho_21

0

@fcbheroes Nie odnotowałem żadnej różnicy. Generalnie pełna bateria wystarcza mi na ponad dobę, a naprawdę bardzo użytkuję telefon. Jak coś to więcej info mogę na pw podać, ale naprawdę przez niemal rok użytkowania widzę same plusy. Jest tylko jeden minus: czasami się wiesza messanger (przynajmniej mi) tzn. włączam go i nie mogę kliknąć w wiadomość, ale to wystarczy wyłączyć apkę i włączyć jeszcze raz. 2sekundy roboty, a taki "błąd" pojawia się z raz max dwa razy na dzień.

4

@fcbheroes Ja mam od stycznia i bardzo serdecznie polecam, ale zaraz się pewnie zlecą frustraci, zbulwersowani, że się płaci za "japko" i w ogóle telefon nie wart tyle i za 30% ceny masz 'ksiaomi' 100 razy lepszy bla bla bla. Na początku szkoda mi było kasy tyle, ale z perspektywy czasu absolutnie nie żałuje i jestem niesamowicie zadowolony.

4

@Janiama Mówisz, że policja do waszego gangu z pokorą podchodzi?( ͡° ͜ʖ ͡°)

1

@zmiter912576
>dobry film
>Avatar

0

@LuisSalvano przypominam, ze mamy wieczór.

4

@Barwindg Policja tam śpiewa tak jak im Janiamagang zagra XD

0

@msmsms Mexx Ice touch lub ten czarny - fajny zapach i niewygórowana cena :D

1

@Fawrf Ciekawe jakie sprawozdanie zda @damianex10

8

@Janiama jak tam dzisiejsza obława?

2

Przypominam, ze Luis- w przypadku znalezienia się w 15- opowiada, jak zapłacił mandat w Barcelonie.
#teamluis

3

@Mathew86 Kwestia czasu jak zagłosuje kolejny raz :

2

@Cochise Bardzo dobry wpis. Nie sposób się nie zgodzić, a co gorsza są tutaj ludzie, którzy przyznają racje Redaktorowi.

1

@student97r Jasne, ze nie. Powiedziałbym wręcz, ze Wenger był bohaterem Arsenalu. Trzymał ich stałe w czołówce pomimo tego, ze nie chcieli dokonywać transferów, a i często topowi zawodnicy odchodzili z klubu.

0

@LuisSalvano Skup się Luis lepiej na kampanii!

3

@LuisSalvano niemalże za walkę z wiatrakami, za niesamowite życiowe historie, różne sztuczki, którymi poruszył nieraz społeczność, dostarczył wiele rozrywki. Przede wszystkim za wytrwałość i aktywność.
#teamluis

0

@LuisSalvano Jak w trakcie kampanii opowiesz kursy mogą się zmienić diametralnie jak w przypadku Leo i VVD

0

@LuisSalvano To idź za ciosem i dodaj jak najszybciej. Jak już ciekawość wzbudziłeś.

0

@LuisSalvano O kurde a o tym mandacie już było i przegapiłem? Czy jest szykowane na specjalna okazje?

0

@bartoszekkk Ja już pare dni temu na adidasie kupiłem.

3

@LuisSalvano Luis oficjalnie rozpoczyna swoją kampanie przed złota piłka, a w/w link to dowód, ze nikt inny nie potrafi tutaj tak rozruszać towarzystwa.
E: chętnie przeczytałbym jeszcze historie o słynnym przejeździe autobusem i przechytrzeniu kanara xd
#teamluis

0

@Janiama A jeśli ktoś się wyprowadzi od rodziców to jest byłym dzieckiem?

2

@eydem Zależy gdzie. Na adidasie i nike masz już od kilku dni kod na dodatkowe 30% zniżki (nawet na przecenione artykuły)

0

@Janiama Damianex Cię zaskoczy przyjdzie w sobotę jak będziesz już pijany.

2

@Davvd Teoretycznie masz racje, ale ja dalej upierałabym się, żeby wf był po lekcjach i każdy mógł sobie wybrać sekcje, która go interesuje. Bo dla mnie, żeby nawet sam LeBron mnie uczył wf, to nie grałbym w kosza. Przyszedłbym na takie zajęcia z 2-3 razy zobaczyc go i posłuchać a potem bym nie chodził bo po prostu nienawidzę kosza.

2

@Hushovt No i moim zdaniem tak powinno być. Religia i wf po lekcjach. Kto chce ten chodzi i wtedy mamy zaangażowanie itp, a tak to albo na wf stoja w miejscu i odliczają 45 minut albo na religii przez 45 minut zadania z matmy robią.

0

@Hushovt A no z tym, ze rozwój fizyczny jest istotny to się zgodzę, ale i tak niemal każdy - kto chce -praktykuje go na własna rękę. A zmuszanie do tego ludzi w postaci obowiązkowych lekcji powoduje sytuacje jakie wyżej opisałem.
Natomiast ja się odniosłem tylko do liczby godzin wf w szkole, których jest za dużo, a nie do tego, ze ludzie (dzieci) nie powinni się ruszać.

3

@Davvd @Hushovt to wy chyba nie wiecie jak wf wyglada. Każdy ma w dupie praktycznie i nawet nie da się w nic pograć. Zmuszanie ludzi do ćwiczen powoduje to, ze przy potencjalnych grach zespołowych kilka osób stoi w miejscu i nic nie robi przez co nie da się spokojnie pograć. Wf powienien być dodatkowy w postaci jakiś sksow, wówczas każdy wybierze co lubi i w to będzie grał przykładając się. Osobiście lubię tylko nożna i siatkę i jak mieliśmy jakiegoś kosza czy nie daj Boże siłownie to mnie trafiało coś i szukałem sobie tylko okazji żeby nie ćwiczyć. A w liceum to już było apogeum, wolałem na matme iść niż na wf.
Już nie mówiąc o sytuacjach, w których ludzie sobie szukają zwolnień lekarskich na pół roku żeby tylko nie ćwiczyć.

2

@sebasek99 Tego wf to zdecydowanie za dużo o co najmniej 500h

1

@jedrek7000 Mamy tu jaśniejsza gwiazdę, prześladowana przez mafie w dodatku.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?