JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
59
@Janiama Przestań się człowieku wiecznie nad sobą użalać i szukać sobie tutaj jakiejś mafii.
4
@shinthps Od miziani się użytkowników na wzajem (niemal zawsze) aż bije ironia, także nie ma co w ogóle tego brać pod uwagę. A jeśli uważasz, ze polityka niesie jakieś merytoryczne treści to podziwiam bo to zwykle przy polityce jest największy syf rodem z telewizji.
„Tamci kradli” „Tamci tez kradli” „ale tamci kradli więcej” „a ci obiecują” „ale tamci tez obiecywali i to więcej” bla bla bla. Dobre wypowiedzi odnosnie polityki można policzyć na palcach jednej ręki. Co do reszty pełna zgoda. Pozdrawiam
3
@Rewolucja123 Tak jak pisałem w nominacji, nikt nie potrafi tak rozruszać la rambli jak Luis. Ostatnimi czasy trochę się zaniedbał i zajął się głupotami tj. sędziowanie w Hiszpanii, ale dziś wznowił kampanie, także
#teamluis
0
@l0Messini A daj spokoj, lepiej, ze tego nie oglądałeś. Żenujący zasady, beznadziejne losowanie.
0
@Danny Gaucho Wyjdą z trzeciego miejsca. Generalnie ta Portugalia ma potencjał ale jest do bólu minimalistyczna. Zwykle grają kupę, dopiero po stracie bramki zaczynaja masowe natarcie. Aczkolwiek nie stawiałbym ich w gronie faworytów, o tyle co z przodu maja naprawdę fajna pakę, tak z tylu jest dramat. Średni bramkarz i słabiutka obrona.
0
@Adamski69 Generalnie w samym Krakowie zdaje się, że smog został dosyć zminimalizowany, ale z okolicznych wiosek strasznie tego napływa przez co nie ma ratunku dla Krakowa.
2
@TR3YWAY O to mi się podoba od razu z instagramem ;*
0
@TR3YWAY Kolega pyta co to za dziewczyna xD
2
@PatrykBarca Przecież i tak go będą wychwalać. Messi na pierwszym miejscu w rankingu strzelców to standard, natomiast taka liczba goli zdobytych przez Benzemę to raczej ewenement
0
@ShinobiQWE Szczerze mówiąc dokładnie nie pamiętam bo oglądałem go dosyć dawno. Na pewno wywarł na mnie jakieś wrażenie, może nie jest aż tak zagadkowy jak Contratiempo (szczególnie końcówka), ale na pewno ciekawie się ogląda. Polecam
0
@ShinobiQWE W sumie podobne do tego Vanilia Sky.
Może jeszcze zobacz „Split” albo „Searching”
0
@ShinobiQWE Hannibal po drugiej stronie maski / Hannibal / Milczenie Owiec/ Czerwony smok/ Słaby punkt / Otwórz oczy / Memento (totalny odlot, oglądałem troszkę nieuważnie i połapać się nie mogłem)
Więcej mi narazie nie przychodzi do głowy.
1
@NeroTFP Gra/Labirynt/Zaginiona dziewczyna
5
@BarcaInfo śmiechom nie było końca.
0
@ShinobiQWE To jaka niby łatwiejsza? Przecież Hiszpania ze wszystkich faworytów jest raczej na ten moment najsłabsza.
4
Ależ losowanie...
Belgia Rosja
Czechy Anglia
Hiszpania Szwecja
Ciekawe jak te mecze się zakończą, tak dawno dane drużyny ze sobą nie grali...
10
Portugalia Niemcy Francja xD
0
@FcBforever221 Z pewnością, nie zdziwię się jak od nas dostaną
2
@FcBforever221 Akurat Hiszpania to aktualnie jeden z najsłabszych faworytów.
1
O świetnie, Rosja vs Belgia. Dawno ze sobą nie grali.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@bixmix x
0
@Chwytliwy Właśnie miałem pisać, ze coś kiepsko ostatnio u niego. W LM z Barcelona asysta drugiego stopnia, teraz czerwo.
1
@jacobFCB Ja tylko dodam, ze spośród moich znajomych sporo mówi, ze przesiadło się z androida na iOS i już nigdy więcej i dosłownie jedna lub dwie osoby, które żałują tej decyzji.
0
Ahhh... dobrze, ze nie było gdzie zaparkować obok punktu i kuponik na dziś odpuszczony. Uff
1
@koksik2700 Do niedawna myślałem, że Luis pewnie zmierza po nagrodę, ale ostatnimi dniami mocno się zaczyna obijać i zamiast kontynuować kampanie to szuka kontrowersji na hiszpańskich boiskach.
0
@ViscaBarca123 Strasznie mi się kojarzy z ta Jamesa z MS2014, chociaż Kolumbijczyk zrobił to ciut piękniej bo jeszcze się obrócił.
4
@cracker ahh te czasy "gdzie obejrzę dom z papieru s2e1 najlepiej po polsku?" xd
11
@Gaucho Przecież to jest prawda tak samo jak w przypadku Barcelony City czy Live. Ligę wygrywa się pokonując ogórki. Każde zwycięstwo tak samo ważne, co z tego, ze Barca wygra z Realem, jak straci punkty w Granadzie i Bilbao?
0
No to CIty dlugo nie prowadzilo