JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
3
@IAmBackCules Tym bardziej powinien wygrać Luis, który ma szeroka gamę tematów, a każdy z nich jest gwarancja długich i ciekawych wypowiedzi.
#teamluis
0
@Vxb93 I to był błąd z perspektywy BVB. Favre strasznie zawalił sadzając Sancho i wpuszczając Piszczka. Dopiero po zmianach gra BVB zaczęła jakoś wyglądać. Inna kwestia, ze Barca odpuściła, a w obronie BVB robiła wylewy, ale sadze, ze gdyby Piszczek coś bronił, a Anglik grał od początku to BVB coś by powalczylo.
4
@Transu96 Kusząca propozycja, ale jednak nikt nie potrafi tak rozruszać la rambli jak @LuisSalvano
#teamluis
0
@Socjopata Opisałem na pw sytuację, teraz średnio mam jak go wkleić.
4
@konrad1661 Ciężko to dokładnie sprawdzić, ale np. na stronie nike i adidasa masz dodatkowy kod +30% i działa on nawet na artykuły przecenione.
E: na zalando jest chyba kod 20% aktualnie.
0
@fcbarcafan19 A potem wchodzi i kręci obrona Barcelony strzelając bramkę.
0
@skubi99 Może inaczej. W tym sezonie Atletico jest bardzo słabe, ale do tej pory udawało im się wymeczyć (w swoim stylu) to 1;0, czy 2;1. Ostatnimi czasu nawet tego nie osiągają. Jak wymordują remis to cud, ale myślę, że im się nie uda.
0
@skubi99 Atletico ostatnio w fatalnej formie, myślę, że 3pkt bez większych ciężarów.
0
@Jarema2000 Ja mimo wszystko sobie wyobrażam. A Borussia jest taka fatalna, że głowa mała. Ostatnio z ostatnim zespołem ledwo zremisowała, dziś w obronie wyglądała jak zespoły z ekstraklasy, natomiast Praga jest niesamowicie waleczna i myślę, że w obliczu fatalnej dyspozycji BVB Slavia może ugrać jakiś remis.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
5
@SkN Dziś tragiczny występ Polaka moim zdaniem. Autostrada na jego stronie była niesamowita, każda bramka z jego sektora w zasadzie.
0
@Jarema2000 Mam watpliwosci co do Atletico i Borussi; Barca nie wygra z Interem bo mając w perspektywie Sociedad i Real wystawi głebokie rezerwy. Reszta faktycznie mocno kuszaca :D
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
8
Lewy wczoraj 4 bramki, dzisiaj Leo bramka i dwie asysty (+poprzeczka) tymczasem wszędzie zdjęcia z opaska Cra. Ten to ma ludzi od PR. Nic nie zagrał nic nie zrobił, a i tak tyle się o nim mówi.
5
@Janiama Matko błagam popraw to „pesymistom” najgorsze błędy możliwe z końcówka „om” zamiast „ą”
0
@EmilZatopek i o tym mówię właśnie. Strzelili ciężkim rywalom 6 podbili sobie na ogórku. Jakby barca Borussi i Interowi strzeliła 3 i podbiła na Pradze to by miała z 8-9 dziś dołożyliby z 1-2 i dochodzimy do wyniku, o którym mówię
1
@krzychu1526 Aktualnie troche mi to przypomina pierwszy sezon Valverde. Wyniki sa znakomite, ale gra nie powala. Mecze sa wymeczone, czesto jedna bramka ze SFG. Zobaczymy co dalej.
0
@EmilZatopek Nikt nie oczekuje 30 bramek w grupie bo jednak grupa jest silna, ale przyznasz chyba, ze 4 gole w 4 meczach (gol na mecz) to troche zenada. Na samej Slavii powinni nabic z 4-5 a w pozostalych cos dorzucic. W normalnych okolicznosciach byloby z 10-12 bramek i tego wlasnie oczekuja. Podawanie Bayernu nie oznacza automatycznie, ze kazdy wymaga 30bramek tylko pokazuje pewien kontrast.
0
@Coutinho007 Dla siebie nie musze zachowywac, bo ja patrze obiektywnie, a nie przez barwy. Rodrygo 5 goli, 2 asysty, 445 minut rozegrane (LM+LL, udzial przy golu co 63,5') natomiast Ansu 2 gole i 1 asysta, 408 minut rozegrane (LM+LL, udzial przy golu co 136 min) także skoro Rodrygo poza meczem z galata nie pokazal nic (ma oprocz tego gola i asyste) to jak nazwac to co pokazal Ansu poza meczem z Valencia? Bez odbioru
0
Jakby ktoś jeszcze nie wiedział to aktualnie na stronie adidasa i nike jest dodatkowy kod -30%, który działa nawet na przecenione produkty. Fajny rabacie można zgarnąć jak się zsumuje promocje z kodem.
0
@Homeopata8989 Inter musi wygrac bo wylatuje z LM, sadze, ze wymecza 1;0/2:1
1
@kulek22 Ajax i Inter pewniki. Chelsea sadze remis.
1
@IAmBackCules Jednego
0
@Coutinho007 A potem znika na 5 spotkań i słuch o nim zanika. Matko co za krótkowzroczność, wiadomo, ze fajne wejście miał, ale potem nic. Zdejmij okulary i pomysl? Za jeden meczy wchodzi na wyższe miejsce niż bramkarz grający od lat na wysokim poziomie? No chyba, ze został doceniony za grę w Juvenilu tak jak pisze @Rewolucja123 w przeciwnym wypadku - tak jak wcześniej pisałem - ta pozycja to zart. Btw 3 gole Rodrygo + asysta > gol + asysta. Także jak już ma się oceniać jeden mecz to Rodrygo powienien być przed nim.
5
@BarcaInfo Zdecydowanie przesada. Wyżej do Donnarummy XD. Na dobra sprawę młody zagrał dobre dwa mecze i tyle. Ostatnie 5 to taka tragedia, ze oprócz podania do Messiego ze Slavia to nic nie było. Oczywiście jest jeszcze młody i ważne żeby się rozwijał, ale to 6 miejsce to zart.
1
No dzisiejszy hit nie zawiódł. Jeśli kogoś nie interesował wynik to na pewno nie żałuje, że poświecił te 90 minut. Wynik w Turcji mógł wskazywać, ze widowisko będzie przeciętne, bo bo PSG już niemal pewne pierwsze miejsce, zaś Real awans. Ale fajnie, ze obie ekipy powalczyły i o dziwo PSG pokazało dziś charakter (trochę pomógł im Varane). Oby jutrzejszy mecz również był interesujący.
0
@barteq A no może po pierwszym przeczytaniu zle trochę zinterpretowałem. Pardon
0
@norbi77 Ten był analizowany bo akurat po tym faulu poszła akcja po której miał być karny, gdyby akcja zakończyła się np. rożnym to by nie sprawdzali. Chyba logiczne, jedyna kwestia sporna jest to, czy faul był, a jeśli tak to dlaczego sędzia stojący blisko tego nie zagwizdał od razu.
0
@IronSanHybrid No dokładnie, to PSG to chyba nigdy nic w Europie nie osiągnie. Postraszyli chwile a potem, jak przez 5min prawie Real wokół ich pola karnego się kręcił, a oni nic to dramat.
0
@barteq wtf. Sam sobie przeczysz. Skoro faul był to sędzia podjął bardzo dobra decyzje.