- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1655 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
78 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
23 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1655 Culés
44
W pełni się zgadzam. Potrzeba dużo więcej by wy walczyć o LM
https://x.com/J_Krecidlo/status/1199809362656681985
2
@IronSanHybrid Przestań ciągle siać defetyzm! Chłopie co ty masz za życie będąc ciągle takim pesymistom? Masakra jakaś
24
@Janiama bycie pesymistą, a realistą to trochę różnica ;)
0
@neymarjr_143 Realistą?
6
@Janiama Jestem realistą, a polecam Ci się zająć swoim życiem zamiast czyimś Panie Piłkarzu.
0
@IronSanHybrid Szczerze rzygać się chce kiedy coś takiego się czyta. Pan Piłkarz to chociaż coś w życiu osiągnął i ma uśmiech na twarzy a Pan Prawnik to życie rozpoczyna z ponura miną.
6
@Janiama To po co czytasz ? Dodaj do ignorowanych, a sam możesz tańczyć i skakać po każdym celnym podaniu. Osiągnął no może i tak w mikroskali bo przedtem nie słyszałem o Tobie nawet wzmianki.
6
@Janiama Chłopie, no rzygać się też chce jak nasi chłopcy oddają totalnie rozbitej, bezpłciowej drużynie piłkę na 25 minut i o mało nie traci prowadzenia.
5
@Janiama Matko błagam popraw to „pesymistom” najgorsze błędy możliwe z końcówka „om” zamiast „ą”
5
@Janiama Zagrali jeden dobry mecz przez ostatnie kilka miesięcy i tu u siebie, gdzie nie przegraliśmy od paru lat. Gość ma racje jedna jaskółka wiosny nie czyni, a ty się napinasz jakby tym meczem wygrali tryplet. Rzygać mi się chce jak się takie coś czyta.
3
@Janiama akurat tylko napisal ze potrzeba duzo wiecej niz Mats i Messi. Trudno sie z tym nie zgodzic.