La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1655 Culés

44

W pełni się zgadzam. Potrzeba dużo więcej by wy walczyć o LM
https://x.com/J_Krecidlo/status/1199809362656681985

konto usunięte

2

@IronSanHybrid Przestań ciągle siać defetyzm! Chłopie co ty masz za życie będąc ciągle takim pesymistom? Masakra jakaś

24

@Janiama bycie pesymistą, a realistą to trochę różnica ;)

konto usunięte

0

@neymarjr_143 Realistą?

6

@Janiama Jestem realistą, a polecam Ci się zająć swoim życiem zamiast czyimś Panie Piłkarzu.

konto usunięte

0

@IronSanHybrid Szczerze rzygać się chce kiedy coś takiego się czyta. Pan Piłkarz to chociaż coś w życiu osiągnął i ma uśmiech na twarzy a Pan Prawnik to życie rozpoczyna z ponura miną.

6

@Janiama To po co czytasz ? Dodaj do ignorowanych, a sam możesz tańczyć i skakać po każdym celnym podaniu. Osiągnął no może i tak w mikroskali bo przedtem nie słyszałem o Tobie nawet wzmianki.

6

@Janiama Chłopie, no rzygać się też chce jak nasi chłopcy oddają totalnie rozbitej, bezpłciowej drużynie piłkę na 25 minut i o mało nie traci prowadzenia.

5

@Janiama Matko błagam popraw to „pesymistom” najgorsze błędy możliwe z końcówka „om” zamiast „ą”

konto usunięte

5

@Janiama Zagrali jeden dobry mecz przez ostatnie kilka miesięcy i tu u siebie, gdzie nie przegraliśmy od paru lat. Gość ma racje jedna jaskółka wiosny nie czyni, a ty się napinasz jakby tym meczem wygrali tryplet. Rzygać mi się chce jak się takie coś czyta.

3

@Janiama akurat tylko napisal ze potrzeba duzo wiecej niz Mats i Messi. Trudno sie z tym nie zgodzic.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?