JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Skaramuczi No twitter już poszedł w ruch w trakcie kampanii. Akurat nie u @Socjopata
0
Jeszcze 2,5h. Szampan już się mrozi :P
0
@karlu105 DW sa ładne i bardzo popularne. Chociaż mi się bardzo podoba Lorus. Mówiąc oczywiście o realnych cenach.
0
@AmigoBlancos @LuisSalvano rozwali konkurencje.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@damianex10 z Ukrainą będzie w plecy.
0
@Don Lucas A to nie. Ja chce koło Luisa miejsce.
0
@Don Lucas A kolo kogo siedzisz?
1
@LuisSalvano ooo takie historie Luis są na propsie. Krótkie, życiowe, zabawne.
1
@Avada Kedavra Tobie może średnio pasować ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
@Coutinho007 Jak dorzucimy jeszcze do tego ogromny deficyt PO na rynku, to TAA jest lata świetlne przed reszta. Może tylko Kimmich stanowi jakaś konkurencje.
0
@Messibestplayerintheworld No mi nie, ja nie uwazam jednego z najlepszych zawodników w historii i drugiego najlepszego w tym wieku za najbardziej przereklamowanego.
0
@dasouzar11 To nie zachowuj się jak dziecko będąc dorosłym. Ignoruj takie dyskusje. Każdy wie jak jest, wiec należy obok takich dyskusji przejść obojętnie, ewentualnie się uśmiechnąć.
0
@Messibestplayerintheworld Nic tylko współczuć.
0
@Kengo Ten TAA ma znakomite te przerzuty do przodu. Bodajże z City podobny mechanizm zadziałał i skończyło się także bramka. No piękny ten przerzut, bo takie przerzuty ze strony na strony w poprzek nic nie wnoszą. Piłka długo leci to i drużyna zdąży się przesunąć
0
@messi564 albo o hairbandzie Cristiano
0
@Vxb93 Możesz nie wiedzieć ale ten post/ post o braku nieznajomości angielskiego przez Messiego/ niesłuszne trzecie miejsce Cra/ czy głosy dziennikarza ze Sri Lanki były tutaj x razy. I nie trzeba siedzieć tutaj 24 na dobre tylko wystarczy zescrollowac z 10-15 komentarzy
0
@mat32 Fajnie, ze dodajesz. Pierwszy raz widzę, dzięki.
5
Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.
2
@Alanooo Po co wałkować ten sam temat 100 razy?
3
@ToWinaSedziego O i ta wypowiedz powinna zostać gdzieś przypietą bo ileż można wałkować to samo. @ViscaBarca123 ma równie ogromna wiedzę, szczególnie o młodych zawodnikach, a nikt go nikt nie atakuje. Dlaczego? Myślę, ze każdy człowiek myślący zna odpowiedz na to pytanie.
0
@monsterrize Tak myślałem, ze podasz Neymara. On jest ostatnim z tych co coś jeszcze próbują. Czasami wyjdzie efektywnie i efektownie ale też często kończy się to strata czy jakimś faulem (frustracja zwodnika) co i tak większego sukcesu nie przynosi. Teraz najskuteczniejszy drybling to coś na wzór Leo/Hazarda czy Bernardo. Balans ciała i momentalne przyspieszenie. Ciężko zatrzymać kogoś takiego.
0
@Rewolucja123 Jasna sprawa, jakby grali na wyjeździe to co innego, ale u siebie na luzie.
1
@Rewolucja123 Mysle, ze na spokojnie. Nawet Fati mógłby zagrać.
0
@monsterrize Tez mi tego brakuje i nie sposób się nie zgodzić. Ale co ma hajs do tego? Piłka idzie do przodu, rozwija się, coraz mądrzej zawodnicy bronią i ten freestyle nic nie wnosi sensownego poza szpanem. Ciężko teraz jakimś pięknym zwodem przyspieszyć grę.
7
@Worny Zdjęcie to nic xD. Zobaczcie sobie opis do tego zdjęcia, ja takich długich wypracowań na polskim nie pisałem (chyba) jak ta wypowiedź pod tym zdjęciem.
2
@itmustbejoke A co miał to do śmieci wywalić? Jakby się nie pochwalił to byś pewnie mówił "haha złotej piłki nie wygrał to inną nagrodę ma w dupie [...] ze złotą piłką czy złotym butem zawsze pozował, a teraz co?"
1
@barteq Nie wyobrazasz sobie co by ty było jakby wygrał VVD. "śmieszna nagroda", "żenujący plebiscyt" i inne klasyki.
7
@Kengo ahhh plusik za Margot.
0
Trzeba anulować bo Cr przegra.