0

@Skaramuczi No twitter już poszedł w ruch w trakcie kampanii. Akurat nie u @Socjopata

0

Jeszcze 2,5h. Szampan już się mrozi :P

0

@karlu105 DW sa ładne i bardzo popularne. Chociaż mi się bardzo podoba Lorus. Mówiąc oczywiście o realnych cenach.

0

@AmigoBlancos @LuisSalvano rozwali konkurencje.

0

Komentarz usunięty przez użytkownika

0

@damianex10 z Ukrainą będzie w plecy.

0

@Don Lucas A to nie. Ja chce koło Luisa miejsce.

0

@Don Lucas A kolo kogo siedzisz?

1

@LuisSalvano ooo takie historie Luis są na propsie. Krótkie, życiowe, zabawne.

1

@Avada Kedavra Tobie może średnio pasować ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2

@Coutinho007 Jak dorzucimy jeszcze do tego ogromny deficyt PO na rynku, to TAA jest lata świetlne przed reszta. Może tylko Kimmich stanowi jakaś konkurencje.

0

@Messibestplayerintheworld No mi nie, ja nie uwazam jednego z najlepszych zawodników w historii i drugiego najlepszego w tym wieku za najbardziej przereklamowanego.

0

@dasouzar11 To nie zachowuj się jak dziecko będąc dorosłym. Ignoruj takie dyskusje. Każdy wie jak jest, wiec należy obok takich dyskusji przejść obojętnie, ewentualnie się uśmiechnąć.

0

@Messibestplayerintheworld Nic tylko współczuć.

0

@Kengo Ten TAA ma znakomite te przerzuty do przodu. Bodajże z City podobny mechanizm zadziałał i skończyło się także bramka. No piękny ten przerzut, bo takie przerzuty ze strony na strony w poprzek nic nie wnoszą. Piłka długo leci to i drużyna zdąży się przesunąć

0

@messi564 albo o hairbandzie Cristiano

0

@Vxb93 Możesz nie wiedzieć ale ten post/ post o braku nieznajomości angielskiego przez Messiego/ niesłuszne trzecie miejsce Cra/ czy głosy dziennikarza ze Sri Lanki były tutaj x razy. I nie trzeba siedzieć tutaj 24 na dobre tylko wystarczy zescrollowac z 10-15 komentarzy

0

@mat32 Fajnie, ze dodajesz. Pierwszy raz widzę, dzięki.

5

Złamanie regulaminu serwisu pkt. 9.3.3.

2

@Alanooo Po co wałkować ten sam temat 100 razy?

3

@ToWinaSedziego O i ta wypowiedz powinna zostać gdzieś przypietą bo ileż można wałkować to samo. @ViscaBarca123 ma równie ogromna wiedzę, szczególnie o młodych zawodnikach, a nikt go nikt nie atakuje. Dlaczego? Myślę, ze każdy człowiek myślący zna odpowiedz na to pytanie.

0

@monsterrize Tak myślałem, ze podasz Neymara. On jest ostatnim z tych co coś jeszcze próbują. Czasami wyjdzie efektywnie i efektownie ale też często kończy się to strata czy jakimś faulem (frustracja zwodnika) co i tak większego sukcesu nie przynosi. Teraz najskuteczniejszy drybling to coś na wzór Leo/Hazarda czy Bernardo. Balans ciała i momentalne przyspieszenie. Ciężko zatrzymać kogoś takiego.

0

@Rewolucja123 Jasna sprawa, jakby grali na wyjeździe to co innego, ale u siebie na luzie.

1

@Rewolucja123 Mysle, ze na spokojnie. Nawet Fati mógłby zagrać.

0

@monsterrize Tez mi tego brakuje i nie sposób się nie zgodzić. Ale co ma hajs do tego? Piłka idzie do przodu, rozwija się, coraz mądrzej zawodnicy bronią i ten freestyle nic nie wnosi sensownego poza szpanem. Ciężko teraz jakimś pięknym zwodem przyspieszyć grę.

7

@Worny Zdjęcie to nic xD. Zobaczcie sobie opis do tego zdjęcia, ja takich długich wypracowań na polskim nie pisałem (chyba) jak ta wypowiedź pod tym zdjęciem.

2

@itmustbejoke A co miał to do śmieci wywalić? Jakby się nie pochwalił to byś pewnie mówił "haha złotej piłki nie wygrał to inną nagrodę ma w dupie [...] ze złotą piłką czy złotym butem zawsze pozował, a teraz co?"

1

@barteq Nie wyobrazasz sobie co by ty było jakby wygrał VVD. "śmieszna nagroda", "żenujący plebiscyt" i inne klasyki.

7

@Kengo ahhh plusik za Margot.

0

Trzeba anulować bo Cr przegra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?