- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 952 Culés
Gorące dyskusje
Aragorn33
13
Widziałem @Kgorecki2500, że Ty się cieszyłeś z odebrania orderu. Na taki efekt liczyłeś? Bo... » Czytaj dalej
59 odpowiedzi
Lanosss
30
Mogła ją do pralki wrzucićhttps://x.com/sknerus_/status/2068604836636151973
21 odpowiedzi
Arkon
1
Odchodząc od polityki- jakie smaki lodów lubicie? Z tych, nazwijmy to sklepowych, uwielbiam... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 952 Culés
7
Brakuje mi czasów, gdy piłka bardziej podchodziła freestylowo do sportu.
Nagrania Pepsi z Ronaldinho, Thierry Henry, Ronaldo itd. W tych czasach sport był poezją bo zaskakiwał ! Dryblingi, finezyjne zagrania piłką, kiwki, freestyle z piłką, gra pro streetowa, działo się. Dzisiaj ten sport jakiś suchy jest, poszło to zbyt w komercję by trzepać hajs. Według mnie prawdziwa piłka od dawna już nie istnieje.
1
@monsterrize ok boomer
0
@monsterrize bo freestyle nie jest już w modzie.
0
@SZYCHA0005 nie za mlody?
0
@monsterrize Tez mi tego brakuje i nie sposób się nie zgodzić. Ale co ma hajs do tego? Piłka idzie do przodu, rozwija się, coraz mądrzej zawodnicy bronią i ten freestyle nic nie wnosi sensownego poza szpanem. Ciężko teraz jakimś pięknym zwodem przyspieszyć grę.
1
@SZYCHA0005
Mam 26 lat :D
Jestem Generacją X.
0
@JohnA
No nie tak do końca.. jak by patrzeć umiejętność freestylu daje umiejętność kontrolowania nad piłką, patrz np. Neymar za swoich młodszych lat, łączył freestyle z kiwkami + dynamika - to jest sukces na ten sport ale każdy od tego odszedł by grać drętwą, nudną piłkę, schematyczną.
0
@monsterrize Tak myślałem, ze podasz Neymara. On jest ostatnim z tych co coś jeszcze próbują. Czasami wyjdzie efektywnie i efektownie ale też często kończy się to strata czy jakimś faulem (frustracja zwodnika) co i tak większego sukcesu nie przynosi. Teraz najskuteczniejszy drybling to coś na wzór Leo/Hazarda czy Bernardo. Balans ciała i momentalne przyspieszenie. Ciężko zatrzymać kogoś takiego.
2
@JohnA
No dobrze ale to czyste aspekty sportowe, właśnie o to mi chodzi, piłka straciła na stylu na rzecz doskonalenia gry. Wybieram tą pierwszą wersję, bo jako kibic oczekuję spektaklu, chcę cieszyć się grą a nie schematami taktycznymi i upiększaniem drętwych przejść typu balans. Takie coś to i sprinter zawodowy potrafi, kogoś oblecieć, nie tego oczekuję po piłce nożnej, gdzie piłką można wykonać tyle pięknych finezji, niech coś dadzą od siebie dla widza.