0

@BarcaInfo Niby najlepszy, a do jedenastki @Janiama go nie wybrano.

0

@LuisSalvano „Wiele razy były podobne sytuacje i nie strzelał fochow” oj Luis kiedy były takie sytuacje? Nie przypominam sobie żeby ktoś Messiego szarpał od tyłu. No może bezmózg Ramos. Chyba, ze mówisz o normalnej sytuacji gdzie kibic podchodzi/podbiega staje obok i trzaskają fotę, to takich Cr tez mil mnóstwo.

0

@HassanMubarak Dzięki wszystkim za ciekawe propozycje. Dziś wybiorę jedno, resztę wkrótce spróbuje zapewne.

1

@kuz @Hiacynk a Jagerek klasyczek. @Kleps0n tego nie piłem. Brzmi ciekawie.

0

Może ktoś polecić jakiś ciekawy (smaczny w miarę) alkohol. Coś na zasadzie np Sheridana

0

@olek_____5 A faktycznie, wiem na kogo Real może trafić. Zupełnie bezmyślnie to napisałem. Mój błąd.

0

@olek_____5 Z Borussia zagrają, dawno takiego meczu nie było i jeszcze pewnie dla odmiany Barca z Lyonem ;D

2

Pawełek dziś dwie asysty :D

0

@FCMichalo Wina Valverde!

1

@Janiama Moim zdaniem Henry to nie ten rozmiar kapelusza co Cristiano, ale spoko. Raz jeszcze podkreślę szanuje opinie, chociaż trochę się zdziwiłem.

1

@Encore Jeszcze z karnych trochę dołożył

0

@Janiama No jeśli opisywać CR z Realu to tak, ale podkreśliłem czasy w MU, a tam wręcz ośmieszał tych piłkarzy, w kręcił ich w ziemie, wrzucał rabonami. Walił wolne z 40m. No spoko, szanuje wypowiedz po prostu ciężko mi w to uwierzyć.

0

@Explode aaa racja jak mogłem zapomnieć. Tak jak @usztafeusze napisal każdego Cr jarał w MU po trochę. Ale nie jarac się Ronniem to już w ogóle nie wiem jak. Wystarczy pooglądać 30 sekund dowolnej kompilacji xd

1

@Coutinho007 a Mendyego wciąga dupa

0

@Janiama Nie wierze, ze w tej grupie nie ma Cristiano z czasów United

7

@Kompletny i to bez rykoszetu, chyba pierwszy raz w życiu.

0

@th@les Wydaje mi się, ze Benzema tez nigdy czerwonej nie dostał.

0

@wawrzyn1 No a wygranie Serie A to jest wzgląd ekonomiczny? @itmustbejoke teoretycznie masz rację, ale nie wiem czy jakby został w Realu to by "zabrał" złotą piłkę Modriciowi, to tylko gdybanie, ale mam jednak mocne wątpliwości.

2

@Avada Kedavra Dla kampanii mamusi posiedział sobie 6 lat w seminarium?

0

@itmustbejoke Dla Juve i Realu na pewno, ale czy dla Ronaldo to nie wiem. Owszem utracił trochę bramek, ale dorzucił kolejną (brakującą mu) topową ligę do CV, poznał sobie trochę kolejne, piękne miasto także nie wiem tak do końca

0

@aleokt realmadryt.pl

0

@Kvothe07 Dałem City ale to tak mega się wahałem. Chciałem jakoś kurs podbić, a się spieszyłem. Ale mam mocne wątpliwości co do City

1

@Encore ja. Dałem totki+btts, Kurs 10,5

0

@Kvothe07 ja mam czyste dwójki w dodatku kombinacja z btts

0

@Mroziu Ja nawet w takich meczach nie miałem możliwości :/

0

@TheNekro94 O to tez słuszna uwaga. Klima lub otwarte okno daje w lecie ukojenie względem pogody na zewnątrz. Natomiast ogrzewanie w zimie jeszcze bardziej dobija.

31

@sendesara O kurde. @Chwytliwy lubi to

1

@Hiacynk Latem to musi być naprawdę gorąco żeby tak było jo każdy praktycznie krotkie spodenki i tshirt. A w zimie koszulka, bluza, kurtka, czasami rękawiczki/czapka/ szalik. I nawet czasami nie ma tego jak ściągnąć.

5

Ehh najgorsze uczucie. Wchodzić w zimowym okresie do zatłoczonego tramwaju/autobusu. Momentalnie robi się niemiłosiernie gorąco, a nawet nie ma się gdzie ruszyć.

1

@german_17 Od małego chce takie coś zobaczyc w jakimś meczu i nigdy nie jest mi dane. Zawsze tylko w powtórkach. :

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?