JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Quahoo Szanuje za avatar
1
@D10SLEO Ahh... i doświadczenie Parejo mogłoby odegrać kluczową rolę.
0
@Kengo właśnie się zdziwiłem czemu tak szybko zniknął. Dziwne, nic tam nie było takiego żeby usunąć
0
@Kengo fajne zdjęcie, lekko smiechlem. Jest progres
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
2
@FanLuisaSalvano z głupoty mordo
1
Oglądacie dziś w domach/mieszkaniach czy w Pubach?
1
@jedrek7000 pewnie będzie podobny scenariusz co do Valencii. Real ostro ruszy, ale jak w pierwszych 30 minutach nic nie ustrzeli to Barca przeczeka i w drugiej połowie już pozamiata.
0
@DaPi iperfumy ;p
0
@FanLuisaSalvano Nie no mecz ciężki do obstawienia, myślę, że Barcelona wygra, ale jeśli miałbym powiedzieć co jest najbardziej pewne, to akurat to, że obie drużyny strzelą gola. Czekamy na historię!
1
@Janiama Real wygra i obie strzelą polecam. Kursik blisko 7, do tego można podbić Juventusem i Borussia jutro, i za 10 mamy blisko 120
2
@FanLuisaSalvano Opowiedz nam o tym koniecznie !
1
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@IAmBackCules ciekawe, czy @FanLuisaSalvano ma równie ciekawe historie życiowe co jego idol
@4drian0 i to szybciej niż sam Chopin xD
1
@FanLuisaSalvano po złotą piłkę !
0
@Volk A chyba się skuszę na Juventus za 10, kiedy jak nie teraz. Wprawdzie na razie zawodzą i grają kupę, ale w obliczu nieklarownego faworyta może być niespodzianka i w nich upatruje czarnego konia
1
@FanLuisaSalvano W końcu możesz dodawać komentarzy, witamy cieplutko w serwisie.
11
@BarcaInfo Szkoda, ze Hazard nie zagra. Zawsze to lepsze widowisko by zaoferował niż ktokolwiek inny, grający w jego miejsce
2
@l0Messini a to sorry chłopaki myślałem, ze oczywiste jest, iż to zabawka. W życiu by mi nie przyszło do głowy, ze ktoś pomyśli, ze trzylatek mógłby obsłużyć prawdziwa kosiarkę XD. „Kosi lepiej niż dorosły” to metafora. Oczywiście mialem na mysli zabawki, zarówno kosiarkę jak i pile.
2
@Odesseiron @l0Messini przecież to tylko zabawki lol
1
@bixmix a co w tym nadzwyczajnego?
1
@4drian0 A nie chodzą na jakąś działkę, czy coś? Może jeszcze atrapa piły spalinowej, też fajnie działa, jak się łańcuch kręci. Kuzyn po domu chodził i ciągle ciął xD
3
@4drian0 Polecam kosiarkę. Moich dwóch kuzynów - którzy zaraz po nowym roku skończą 3 lata - tak bardzo lubi się bawić kosiarką, oczywiście w lecie. Wychodzą na zewnątrz i koszą trawę lepiej niż dorośli xd
2
@jeyx77x Najazd był na Valverde właśnie za styl i KOMPROMITACJĘ, jakby odpadł z Realem/City/Juve/Bayernem/PSG/Live/Atletico po walce i zacietych meczach nikt nie mówiły o lm
0
@kamilop Skazani na Shawshank, Gladiator i trzeci nie mogę się zdecydować ale na pewno jakiś thriller z serii: Labirynt, Gra, Zaginiona dziewczyna, Wyspa tajemnic itp. Chyba z tego wszystkiego, ostatecznie:
1. Skazani na Shawshank
2. Gladiator
3. Zaginiona dziewczyna
2
@jeyx77x Nie przypominam sobie, żeby do zwolnienia był trener, który wygrał dwa trofea, oczywiście poza obecnym, ale napisałeś też "ale okej Jestem w stanie zrozumieć zaczepkę o styl lub okoliczności ew porażki." no więc teraz nie wiem o co chodzi. Niektórzy (nie wszyscy), a może i nieliczni chcieli zwolnienia Ernesta właśnie, ze względu na styl.
0
@Tales_Omletu do 26 lutego Real też może mieć ligę przegraną (klasycznie), więc będzie po równo
0
@MarioVeB! Tylko na swojej, wspominam ją średnio, swoją drogą fajne pytanie. Bardzo chętnie poszedłbym jeszcze raz :D
1
@4drian0 Swoją droga polecenia można dawać po 30 dniach od rejestracji, to jak on to robi? Premium ma, czy zmienili to?