JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
2
@Mesi12 O dzięki, odpalam.
0
@OskarR01 To fakt, ale jednak firmy padają stosunkowo często, a upadek banku to raczej ewenement, przynajmniej tak mi się wydaje.
0
Siedzi ktoś w bankowości i się orientuje czemu PBS upadł?
0
@nawy12 Tak, na stronie picodi masz kody
4
@IAmBackCules Hahahahah XD. Może dostał ostrzeżenie, bo raczej nie skasowaliby mu posta, zielone musza się zgadzać.
0
@Nano22 Makaron z łososiem i szpinakiem
12
@IAmBackCules Pora najwyższa ukrócić nieco bezkarność „pewnych ludzi”
10
@Avada Kedavra haha miałem to samo zrobić, brawo za czujność ! :D
@IAmBackCules @Vxb93 zgłaszamy ! :D
2
@NeroTFP Co gorsza tutaj czy na stronie Realu tez wiecznie płacz, ze „po co ja kupiłem Eleven jak na 5 spotkań Barcy pokazali jedno, więcej tego nie kupię...”
1
@puyol_presidend5 No racja, na pewno był w dużo gorszej sytuacji niż Setien, a jednak coś ugrał, także tym bardziej Quique ma szans na coś, bo liczy się na każdym froncie.
5
@mcsarna Zidane za pierwszym razem przyszedł w styczniu i wygrał LM, jakby tak Setien zrobił to by był na rękach noszony
5
Na adidasie i nike dodatkowe 20% na już przecenione produkty. Jakby ktoś nie widział to polecam :D
0
@NaFazieHitman Setien 3:1
0
@ksobi Neymar z osoba towarzysząca, podobno bierze siostrę :D
1
@AnnaMarianna Agnieszka Więdłocha
0
@Avada Kedavra Może banicja? xD
1
@kubix05 Już wiem na czym wzorowało się Apple ;D
1
@olikwierk10 może jakiś Janusz wymaga, jego zespół na pewno wymagał żeby robił różnice w grze i taka właśnie robił
1
@jeyx77x Chyba poogladales w tym sezonie tyle spotkań ile Hazard zrzucił kg nadwagi. Na samym początku kontuzja, potem jak doszedł do siebie kręcił rywali jak się da i w zasadzie brakowało tylko bramek, pare spotkań później znów kontuzja.
Iniesta słaby, nie ma statystyk.
0
@barpol11 dawaj na priv
1
@D44H Jeśli dasz radę przyjdź pierwszy albo ostatni, skrajnie przypadki/osoby zapamiętuje się najlepiej. Tych w środku slabo
1
@PanZagadka Zawsze z biletem.
@FeloRPS szanuje.
@RobsonPL cały czas jeżdżą.
5
Pozdrawiam z tramwaju.
0
@contowsky również proszę o oznaczenie.
0
@masq Za wniesienie żarcia tez bym pewnie mógł, ale nie będę im psuł seansu.
4
Ale akcja, akurat dziś wypadła mi praca w kinie w porannych godzinach. Na jeden film sprzedano tylko dwa bilety, ogarnijcie cała sala, dwa miejsca zajęte i typy siadaja koło siebie. W dodatku jeden z nich wyciąga kurczaki z kfc i zaczyna żreć, a ten drugi -chyba kompletnie niezainteresowany filmem- cały czas stuka w telefon i coś marudzi.
0
@RobsonPL ja klikając "pokaz odpowiedzi" nie moglem ich wlaczyc ;x
0
@Janiama niestety nie zdążyłem przeczytać odpowiedzi w komentarzu, tylko zauważyłem post główny
13
Śpieszmy się czytać komentarze... tak szybko znikają :/
0
@Avada Kedavra To ja mam tak samo, nie wiem czy w życiu chociaż jeden pełny odcinek miodowych poogladalem. W ogóle mnie to nie śmieszy, w przeciwieństwie do świata Ferdynanda.