2

@Mesi12 O dzięki, odpalam.

0

@OskarR01 To fakt, ale jednak firmy padają stosunkowo często, a upadek banku to raczej ewenement, przynajmniej tak mi się wydaje.

0

Siedzi ktoś w bankowości i się orientuje czemu PBS upadł?

0

@nawy12 Tak, na stronie picodi masz kody

4

@IAmBackCules Hahahahah XD. Może dostał ostrzeżenie, bo raczej nie skasowaliby mu posta, zielone musza się zgadzać.

0

@Nano22 Makaron z łososiem i szpinakiem

12

@IAmBackCules Pora najwyższa ukrócić nieco bezkarność „pewnych ludzi”

10

@Avada Kedavra haha miałem to samo zrobić, brawo za czujność ! :D
@IAmBackCules @Vxb93 zgłaszamy ! :D

2

@NeroTFP Co gorsza tutaj czy na stronie Realu tez wiecznie płacz, ze „po co ja kupiłem Eleven jak na 5 spotkań Barcy pokazali jedno, więcej tego nie kupię...”

1

@puyol_presidend5 No racja, na pewno był w dużo gorszej sytuacji niż Setien, a jednak coś ugrał, także tym bardziej Quique ma szans na coś, bo liczy się na każdym froncie.

5

@mcsarna Zidane za pierwszym razem przyszedł w styczniu i wygrał LM, jakby tak Setien zrobił to by był na rękach noszony

5

Na adidasie i nike dodatkowe 20% na już przecenione produkty. Jakby ktoś nie widział to polecam :D

0

@NaFazieHitman Setien 3:1

0

@ksobi Neymar z osoba towarzysząca, podobno bierze siostrę :D

1

@AnnaMarianna Agnieszka Więdłocha

0

@Avada Kedavra Może banicja? xD

1

@kubix05 Już wiem na czym wzorowało się Apple ;D

1

@olikwierk10 może jakiś Janusz wymaga, jego zespół na pewno wymagał żeby robił różnice w grze i taka właśnie robił

1

@jeyx77x Chyba poogladales w tym sezonie tyle spotkań ile Hazard zrzucił kg nadwagi. Na samym początku kontuzja, potem jak doszedł do siebie kręcił rywali jak się da i w zasadzie brakowało tylko bramek, pare spotkań później znów kontuzja.
Iniesta słaby, nie ma statystyk.

0

@barpol11 dawaj na priv

1

@D44H Jeśli dasz radę przyjdź pierwszy albo ostatni, skrajnie przypadki/osoby zapamiętuje się najlepiej. Tych w środku slabo

1

@PanZagadka Zawsze z biletem.
@FeloRPS szanuje.
@RobsonPL cały czas jeżdżą.

5

Pozdrawiam z tramwaju.

0

@contowsky również proszę o oznaczenie.

0

@masq Za wniesienie żarcia tez bym pewnie mógł, ale nie będę im psuł seansu.

4

Ale akcja, akurat dziś wypadła mi praca w kinie w porannych godzinach. Na jeden film sprzedano tylko dwa bilety, ogarnijcie cała sala, dwa miejsca zajęte i typy siadaja koło siebie. W dodatku jeden z nich wyciąga kurczaki z kfc i zaczyna żreć, a ten drugi -chyba kompletnie niezainteresowany filmem- cały czas stuka w telefon i coś marudzi.

0

@RobsonPL ja klikając "pokaz odpowiedzi" nie moglem ich wlaczyc ;x

0

@Janiama niestety nie zdążyłem przeczytać odpowiedzi w komentarzu, tylko zauważyłem post główny

13

Śpieszmy się czytać komentarze... tak szybko znikają :/

0

@Avada Kedavra To ja mam tak samo, nie wiem czy w życiu chociaż jeden pełny odcinek miodowych poogladalem. W ogóle mnie to nie śmieszy, w przeciwieństwie do świata Ferdynanda.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?