11

@Ratamahatta Nigdy nie zrozumiem fenomenu Arthura, a jak ludzie mówią, o genialnych zawodnikach w pomocy wymieniając Busquetsa, de Jonga i Arthura to XD. Brazylijczyk może ze 4 mecze zagrał wybitnie, a tak to po prostu poprawnie. Miliardy podań do tylu i tyle.

0

Śmiali się z Mou w United, śmiali się z Ernesto w Barcelonie, a jeszcze się okaże (w ManU się już okazało), że wyciagali oni maksimum z tych zespołów :x

5

W wywiadzie dla hiszpańskiej telewizji Ernesto Valverde po meczu Barcelony powiedział tak:
„Wam się oczy otworzą, jak mnie się zamkną”

0

Fajne to posiadanie, takie bezsensowne

0

@contowsky Dziś petarda, co jedno to myślałem, ze najlepsze, a tu zaraz znów kozak. Myślałem, ze powoli będzie Ci brakować pomysłów, a tu coraz ładniejsze rzeczy widze

1

@LuisSalvano Wyrzucił ich dwa sezony temu przecież

1

@contowsky Wszystkie świetne Twoje posty, ale ten lepszy niż zwykle. Najbardziej oczarowała mnie ta jesień w Japonii

0

@LoveValverde Bo żaden z wielkich klubów nie może sobie pozwolić na to, żeby Klopp budował zespół przez 5lat. Jakby przyszedł do Barcy/Realu/Juve i zajął takie miejsce jak w pierwszym sezonie z Live to by go zwolnili

1

@moonray No to się zgadza, ze nie były to supergwiazdy, ale jak na pozycje to były mega drogie transfery.

0

@LoveValverde Zidane na byciu lubianym zajechał jeszcze dalej xd

0

@moonray„Wcale nie robił wielkich transferów i sprowadzał graczy których faktycznie potrzebował.” ta a Alissona i VVD ściągnął za worek ziemniaków i dwie piłki.

0

@4drian0 Nie wiem czego ludzie się spinają o tego typu ciąg dalszy historii. Miałem napisać coś w ten deseń. Mnie to śmieszy, widać kreatywność ludzi. Nawet dziesiąta cześć danej historii jest bardziej ciekawa niż 1727427 post o polityce.

3

@ViscaBarca123 Niewazne czy to zawodnik Barcelony, Realu czy Warty Poznań, korona z głowy nie spadnie jak wywali butelkę po wodzie czy jakaś taśmę do śmietnika, a nie na ziemie.

0

@Commando Idę Twoja analogia, ze ten jest lepszy kto więcej drybluje

0

@jacob345 w końcu? Szczęścia w tym sezonie jest od groma. A to fatalny Reus w LM, a to odbitka gracza Leganes pod nogi Vidala (2:1) i wiele innych.

0

@Ratamahatta Fati miał niesamowicie mocne wejscie, ale tak samo jak szybko odpalił tak samo szybko zgasł i nie ma nic

0

@Commando Ale wysrywy piszesz XD. Nawet cieniutki Vinicius ma lepszy drybling od Maszyny to znaczy, ze jest lepszy? Lemar tych ogórków we Francji tez ośmieszał przyszedł do porządnej ligi i zginął. Nie wiem po co w ogóle przywoływać jakieś statystyki z ligi okręgowej
*ogorkowej*

1

@amanter No jak w pół dorzuci Barcelonie tyle goli (2) co Valencii to faktycznie, transfer dekady

0

@Aqualitek No to przecież chyba mowa o urlopie argumentując go dzieckiem. Co do zapewnienia pewnej opieki, moze być tak, ze w momencie, gdy decydujesz się na dziecko to żadna sytuacja Cię nie zaskoczy, ale po zalozmy 3 latach sporo się zmienia, a dziecko zostaje

0

@Aqualitek Generalnie zgadzam się z tym co mówisz, sam nie mam dzieci, ale jedna kwestia.
„A ostatnie co bym zrobił to wymaganie od kogoś podpasowania bo mam dziecko”
Tak jak napisał @RR wstajesz do pracy, a dziecko chore. Dzwonisz do rodziny po kolei, ale akurat nikt nie może. I co robisz? Rozumiem, ze zostawiasz dziecko chore samo w domu i idziesz do pracy?

0

@contowsky Coś pięknego :D

0

@messi564 To warto dodać do narracji, że chodzi Ci o transfery z dwóch lat, bo taka polityka zaczęła się dużo wcześniej, a Ty stosujesz manipulacje podobna to pana od zielonych żeby zakwestionować dana tezę. Pozdrawiam

0

@Hiacynk Moim skromnym zdaniem szóste miejsce dla Benzemy to zdecydowanie za nisko :D

0

@messi564 Czemu nie dodałeś Odegarda, który wymiata w całej lidze, nie dodałeś Asensio, który kosztował chyba 5mln i mimo, ze zawodził w zeszłym sezonie to jednak trochę już ważnych goli strzelił. Czego nie dodałeś Vasqueza, który kosztował milion? Owszem jest drewniany, aczkolwiek zdecydowanie ten milion spłacił. I wreszcie czemu nie dałeś Valverde (5mln), który w Realu gra teraz pierwsze skrzypce? Nie pasowało do narracji?
A co do tematu to dla mnie rynek brazylijski jest nieopłacalny. Jeden Neymar czy Ronnie trafi się raz na 10 lat pozostałe talenty zwykle giną w świecie rozrywki, a płacić po 45mln i eksperymentować to za dużo. Pytanie czy 320-350 mln się zwróci? Taka kwota w dzisiejszych czasach to jest 2-3 topowych grajków, jak Odegard i Valverde utrzymają poziom to resztę żeby po 10mln upychali to i tak bd na +. A chyba nie ma wątpliwości, ze ktoś takiego Ceballosa czy Rodrygo za 10 baniek weźmie.

0

@contowsky Niewątpliwie wielki sukces, szkoda, że Mou nie poszedł z duchem czasu i jego taktyka już nie pozwala wygrywać.

0

@Mroziu Bale i Marcelo to nie są aktualnie zawodnicy pierwszego składu, za Marcelo regularnie gra Mendy, a za Bale różnie. Isco/Rodrygo

2

@LuisSalvano Przykład z tym fotografem i telefonem był mój i oczywiście masz prawo się nie zgadzać. Bardziej miałem na myśli to, ze tak samo jak każdy ma telefon i może cyknąć fotkę tak samo każdy może puścić muzykę z komputera. Dlatego - jeśli nie rozważasz orkiestry - tez popieram pomysł, żebyś sam puszczał.
„Jakość zdjęć jest bardzo ważna, zwłaszcza, jak człowiek chce je sobie wywołać. Dochodzi do tego obróbka, jakieś fajne, przyjemne dla oka efekty świetlne i tego typu sprawy”
Moim zdaniem jakość muzyki tez jest bardzo ważna (zakładam, ze masz bogate doświadczenie w weselach, pewnie sporo razy byłeś) no i muzyka wykonywana przez orkiestrę jest znacznie lepsza niż ta z głośnika, ponadto tak jak fotograf obrabia zdjęcia, tak samo orkiestra pobudza towarzystwo, jakiś kalendarzyk, toast etc. Nie mniej jednak wspominałeś, ze nie będzie oczepin itp. Wiec orkiestra traci mocno na wartości. Reasumując, w opisanej przez Ciebie sytuacji, popieram pomysł, ogólnie rzecz biorąc DJ nie nadaje się na wesele tak samo jak Fotograf z telefonem komórkowym. Musi mieć porządny sprzęt (tak jak orkiestra instrumenty), a nie tylko telefon (analogicznie komputer i głośnik).

0

@adekwatna ja tak samo xd

4

@IronSanHybrid Też jestem takiego samego zdania, DJ to tylko do klubu klikać w komputer, operować przyciskami i światełkami. Pod żadnym pozorem nie neguje tego zawodu czy coś, po prostu uważam, że nie pasuje na "poważne" imprezy. Dla mnie DJ na weselu to tak jakby Fotograf latał z telefonem i na tym zdjęcia pykał :D
Może dlatego, że lubię słuchać instrumentów i żałuję, że nie nauczyłem się na niczym grać :D

9

@LuisSalvano Jak dla mnie DJ to co najwyżej się na dyskotekę nadaje. Na wesele czy jakiś inny tego typu "bal" np. Sylwestra, Karnawał czy inne Andrzejki to tylko orkiestra.

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?