JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
@Mroziu Griezmann, de Jong, Lenglet, Roberto / Casemiro, Valverde, Benzema, Carvajal. W obu przypadkach tyle samo zawodnikow z pierwszego skladu takze Setien nastawia sie tak samo jak widac.
5
haha nie ma slabych druzyn xD
0
@LoveValverde Bale, James, Aureola, Nacho, Marcelo, Vinicius to zmiennicy wiec tak o. Z once de gala to w sumie tylko Casemiro Benzema i Valverde
13
Ernesto Valverde po meczu: „wam się oczy otworzą, jak mnie się zamkną”
0
@LoveValverde Jak dla mnie:
1. Biedronka/Kaufland
2. Lidl
3. Tesco
A najgorsza żabka, poza tymi wielosztukami (które wychodzą wtedy w takiej cenie jak normalna cena w w/w marketach) to jest tam mega drogo.
0
Zakładał ktoś może gdzieś ostatnio konto bankowe? Są w jakimś banku fajne bonusy na wejście?
1
@IronSanHybrid Mnie śnieg po zajęciach zastal, ale drobny
0
@krzychu1526 Obecnie tak laysy to pewnie pod 6zl podchodzą. A w żabce to i drożej pewnie
0
@damianex10 „zwraca się do każdego zdrobionym imieniem” hahahaha wygryw xd
0
@AnnaMarianna Jak kobieta ma fajne perfumy to jak najbardziej.
1
@kerouac Szczerze mówiąc nie oglądam kompletnie Bundesligi, a nie chce się wypowiadać skoro niewiele na ten temat wiem. Czytałem tylko tu o jego statystykach, w akcji go nie widziałem. Ale wydaje mi się, ze może być podobnie jak z Joviciem, tzn wróci Suarez i będzie grał cały czas, a Werner jakieś ogony i mała liczba minut spowoduje, ze przepadnie. Na pewno nie widzę tego Rodriego z Valencii. Widziałem tu pomysł z wypożyczeniem Girouda, wydaje mi się to nie takie głupie, czasami na autobus mógłby się przydać na jakieś wrzutki (jak Real), a i mysle, ze coś by poklepał. Tylko czy to nie skończyłoby się podobnie jak z Princem. Z kolei płacić kolejne 100+ baniek za Lautaro? No nie wiem nie mam jakoś jasnego zdania kogo najlepiej ściągnąć.
1
@kerouac Zgadzam się, z reszta bliżej mi do stwierdzenia, ze zawodzi niż daje radę. Nie mniej jednak w Realu kto by nie przyszedł to i tak Benzema gra zawsze, wiec tam się chyba żaden napastnik nie odnajdzie.
0
@Avada Kedavra No spoko spoko, myślałem, ze odpalił jakaś perełkę i mi umknęło :P
1
@kerouac Może Jovic zawodzi, nawet na pewno, ale nie ma się zbytnio jak pokazać jak w zasadzie chyba ani razu nie zagral pełnego meczu. A więcej minut dostał dopiero w superpucharze
0
@Avada Kedavra Nie mam pojęcia, myślałem, ze chodzi o jakaś wypowiedz, która pominąłem i chciałem się dowiedzieć. Może tak być jak mówisz, ale potem wstaje patrzy na zdjęcie gabloty, widzi ostatnie „uszatki” i idzie spać dalej.
0
@Avada Kedavra Florentino Perez pluje na Barcelonę?
1
@Vxb93 Haha zawsze mnie to rozwala, taka wybiórczość pod tezę. Rywal wygrał? Fart, błędy sędziowskie. Real wygrał? Fart, błędy sędziowskie? Barcelona przegrała - pech.
2
@Avada Kedavra Fajna ta opowieść z gaciami Cra w finale LM xD. Wczesniej nie widzialem tego ;d
6
@Croocers A ktoś pisał dzis chyba, ze strzelać potrafi i asystować. :P
2
@BartqRKO Nogami i rękami się podpisuje pod tym. A momenty, w których Joker miał napady śmiechu mnie doprowadzały do szału bo pojwialy się co pare minut i już nie mogłem tego znieść.
5
@contowsky ale słodki ten hipcio :3
2
@Kompletny hahahahahah
1
@Martwy Serio masz problem ze zrozumieniem takiego prostego zdania?
0
@karci0 Oki :P
0
@karci0 To wymień co najmniej 5 spotkań w których tak rozegrano ostatnio rożny poza Sevilla?
1
@escarabajo uwielbiam wiśnie, woda z rozrobionym sokiem z wiśni ze słoiczka to złoto
0
@mat32 Herbatę cały czas pije, kawę sporadycznie. Ale woda, dramat. @escarabajo smakowe wody całkiem spoko są (szczególnie Żywiec) dlatego zapytałem o zwykła bo takiej nie znoszę.
2
Było dzisiaj dziwne pytanie o zupy. To teraz drugie. Dużo wody pijecie przez dzień? Osobiście nie znoszę wody, pije ja tylko w skrajnych przypadkach (podczas meczu, ewentualnie w nocy jak mam przy łóżku). Ten kompletny brak smaku sprawia, ze choćbym był maksymalnie spragniony to jeden łyk i mam dosyć. Maksymalnie w ciągu dnia (przy wysokiej temperaturze) dam radę wypić butelkę 0,5. A woda gazowana to już największe zło, nie wiem czy przez cały rok łącznie wypiłem chociaż 1l gazowanej.
0
@karci0 Najnormalniejsza rzecz na świecie w koszykówce. W piłce nożnej to raczej ewenement aczkolwiek fajny pomysł, mysle, ze mogli puścić gola.
4
@Janiama Ciężko tak przewidzieć po jednym meczu, ale może coś być. Wczorajszy mecz trochę mi przypominał te z ostatniego sezonu Pepa. Ogromne posiadanie, klepanie j w zasadzie nic bo drużyna cały czas muruje. Wymęczony gol dopiero w przewadze po błędzie obrońcy. Ale co dalej będzie się okaże. Za tydzień lepsza drużyna to może trochę więcej powiedzieć.