JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Dzięki wszystkim
@robsesh ale właśnie gra mi się dobrze i gierka chodzi odpowiednio, tylko to nagrzewanie... @Rokita a da się jakoś sprawdzić do ilu stopni? (Wybacz jeśli to głupie pytanie)
I jeszcze jedno ile taka „lepsza” podstawka może kosztować?
E: tzn wiadomo, ze na PC się lepiej gra i czasami troszkę mi ścina, ale jest ok
0
Takie nietypowe pytanie, bo jestem w tym temacie kompletnie zielony. Otóż podczas grania na lapku strasznie szybko się nagrzewa, boję się żeby nie go nie przegrzać, więc chciałbym zapytać kogoś bardziej biegłego co zrobić? Uprzedzając pewne komentarze, zacząłem oglądać filmik na youtube, ale jest dosyć długi, a mnie interesuje krótka porada. Czy sposób trzymania laptopa (np. na kolanach) ma jakieś znaczenie, czy można dokupić jakąś "podstawkę", która by chłodziła? Ktoś coś?
1
@tristan87 być może chciał przedłużyć sobie przerwę świąteczną xD
0
@Chwytliwy Jasne, ze duzo, ale tak jak napisalem pol miliarda to praktycznie 3x transfer Pogdby
3
@Chwytliwy @Avada Kedavra @tombard dzięki chłopaki, nawet nie wiedziałem o urlopie naszego bohatera.
0
@Hiacynk Jasnym jest, ze United > Milan, nie mniej jednak warto tez zwrócić uwagę na działania na rynku
0
@Hiacynk Dodaj do tego, ze United po drodze robił transfery za setki milionów, podczas gdy wydatki milanu były może dwa trzy razy większe niż sam Pogba.
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
1
@puyol_presidend5 Reinier podobno gra głównie na pozycji 10, której w Realu nie maja od czasu Carlo, także moim zdaniem ten transfer bez sensu. Co do reszty zgoda.
0
Temat wałkowany setki razy, ale korzystając z przerwy w skokach, szukam telefonu (nie dla siebie o ile to ma znaczenie) tak do 500 zl. W zasadzie będzie on służył tylko do dzwonienia i pisania, sporadycznego korzystania z internatu/ jakiś Facebook. Także wytrzymała bateria byłaby ważna, aparat niekoniecznie bo zdjęcia byłyby robione bardzo sporadycznie.
0
@Avada Kedavra komentarz usunięty za 3...2...
1
@amanter Generalnie nie komentuje ich wyników bo oglądałem tylko dwa ich mecze:
- z Barca w trakcie „kryzysu”
- z Realem ostatnio
I z Realem wyglądali naprawdę nieźle. Odniosłem się do samych wyników, a te są naprawdę mecze (patrząc na ostatnie 5 spotkań zdobyli najwiecej punktów).
8
Tymczasem Valencia po niezbyt dobrym początku wróciła do najlepszej szóstki. Fajny widok, silna Valencia jest potrzebna La Lidze
0
Komentarz usunięty przez użytkownika
0
@IronSanHybrid Ja tego nie neguje, wiem, ze jest problem z wiara księży aczkolwiek dużo się o tym mówi, bo się najlepiej sprzedaje. Ale jest problem w niemal każdym zawodzie, ale tyle się o tym nie mówi, bo się tak dobrze nie sprzeda.
1
@IronSanHybrid @Ramos9248 świetnie to opisał. Aczkolwiek jeśli faktycznie doświadczasz takich sytuacji jak opisujesz to jest poważniejszy problem, o którym pisałem, aczkolwiek tu jest problem z duchownym(i), a nie z sama ideą kolędy. Dziesiątki razy chodziłem po kolędzie jako ministrant, księża się zmieniali i nigdy nie było mówione kto ile dał/nie dal. Niemal za każdym razem chociaż jedna rodzina nie przyjmowała księży w ogóle i było to jedynie odnotowane w kartotece. Zaś po skończonej kolędzie zwykle z ambony padało zdanie, ze duchowni bardzo dziękują przede wszystkim za przyjęcie, potem gościnność i na końcu ofiary. Mysle, ze jest znacznie więcej doświadczeń moich niż podanych przez Ciebie, zatem idea samej kolędy nie jest zła. Natomiast problemem jest minięcie się z powołaniem, ale w każdym zawodzie są jednostki, które zboczyły z danej ścieżki.
1
@Kusco15 Dokładnie 11 postów niżej jest szeroki temat dotyczący kolędy. Nie mogles tam tego dopisać?
1
@FanBarcy22 Chyba nigdy ministrantem nie byłeś XD. Dawanie ministrantom „za kolede” 10zl to była kwota wyższego rzędu, podczas gdy Ksiądz bez problemu dostawał 50. 20% raptem tego co dostaje ksiądz dostawał ministrant i jeszcze się cieszył, ze „tak dużo dali”. Aczkolwiek również nie zgadzam się z autorem postu głównego, tak jak napisał ktoś „nie chcesz to nie dajesz” i nie wiem o jakiej presji tu się mówi. Nie wierze, ze w jakimś kościele ksiądz z ambony wyczytuje kto nie dał kasy podczas kolędy, a zatem kwestia dawania (lub nie) pozostaje między rodzina a duchownym. Chyba, ze ktoś faktycznie trafił na takiego księdza, co wygłasza, wówczas mamy problem tego typu, ze najwyraźniej duchowny minął się z powołaniem.
0
@FC1899Barca Aktualnie de Gea to nawet poziom Evertonu nie jest.
0
Gdzie oglądacie filmy? Szukam filmu "prawo zemsty" i nie mogę znaleźć zbytnio. Ktoś coś? :D
7
@Kengo Niesamowity zjazd w ostatnich latach zaliczył DDG
6
@Encore Mówisz, ze lubisz takie mecze szybko rozstrzygnięte w pierwszej połowie? *___*
3
Odpaliłem druga polowe finału KMŚ i naprawdę fajny meczyk, Flamengo dzielnie walczy. Kto ma wolna chwile gorąco polecam.
1
@xaviorek6 Ja dziś jak wynosiłem śmieci to byłem właśnie w krótkich spodenkach i koszulce i nawet nie zmarzłem (Kraków)
5
@Avada Kedavra Pique nie lubią za jego wypowiedzi. Messi, Iniesta tez często z Realem wygrywał a jednak nie jest tak nienawidzony
2
@Adamski69 a rytm Rubika będzie klaskał Zidane
0
@LonelyVEB To jest zupełne przeciwieństwo małej rzeczy, która cieszy
2
@Colon ta emotka oznacza „if you know what i mean”, ale zwykle to jakiś podtekst.
A co do pytania: mała rzecz, a cieszy:
„Pomyślnie ulepszyłeś przedmiot”
0
@Nano22 może w tym przypadku by nie zadziałała, ale ludzie czasami piszą coś typu „robiom” przecież to od razy podświetla na czerwono.
@Jordi10 wybacz jak poczułeś się zaatakowany, ja tylko podzieliłem się swoimi przemyśleniami i uważam, że na takie błędy trzeba reagować. Nie mniej jednak nie po to byś poczuł się urażony.