La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1292 Culés

konto usunięte

2

Porównywanie United do Milanu to nieporozumienie. Czerwone Diabły przez ten okres marazmu Rossonerich, grali w Lidze Mistrzów. Za Mourinho zdobyli Ligę Europy, albo byli wicemistrzami Anglii. Sufit Milanu natomiaat, zatrzymał się na fazie pucharowej Ligi Europy. Włoski klub to jednak zespół, który spadł z największego rowerka...

0

@Hiacynk Dodaj do tego, ze United po drodze robił transfery za setki milionów, podczas gdy wydatki milanu były może dwa trzy razy większe niż sam Pogba.

konto usunięte

0

@JohnA No wymieniać to można dużo. Żadnych pozytywów w kontekście Milanu nie potrafię znaleźć.

0

@Hiacynk Jasnym jest, ze United > Milan, nie mniej jednak warto tez zwrócić uwagę na działania na rynku

konto usunięte

0

@JohnA No a Milan to nie? Wydali prawie pół miliarda, to dużo.

0

@Chwytliwy Dalej mniej niż Utd

0

@Chwytliwy Jasne, ze duzo, ale tak jak napisalem pol miliarda to praktycznie 3x transfer Pogdby

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?