JohnA
Dołączył/a: wrzesień 2019
6 obserwujących
1 obserwowany
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
1
@shinthps mylenie końcówek „ą” z „om” to najgorsze możliwe błędy, nie rozumiem jak w dobie autokorekty można takie rzeczy robić.
0
@barteq Jak Ronaldo był w Realu i nie grał w jakimś meczu to tez sobie dobrze radzili (nawet finał Pk wygrali z Barca). Jak już odszedł na stałe to widziałeś co się działo w tamtym sezonie, a w i w tym ciagle brakuje jego bramek.
0
@Coutinho007 Dokładnie, czas zweryfikuje, ale raczej skłaniam się do tego co wyżej. Można powiedzieć, ze ten sezon to ostatnia szansa. Liga uciekła, jak LM ucieknie to mysle, ze i Guardiola odejdzie.
0
@Coutinho007 Nawet jeśli to nie będzie jakiś szczególny wyznacznik, bo odnosiłem się do wypowiedzi @kerouac, a napisał wyżej, że Real jest mizerny i w trakcie przebudowy. Liga im w tym roku odjechała, w LM nie wierze. Nawet jak jakoś przejdą Real (chociaż w to wątpię) to odpadną dalej. No chyba, ze jakimś cudem wygrają LM to będę musiał się uderzyć w pierś, ale nie wierze w to totalnie.
1
@kerouac idealnie określone to City: „niespełniony, zamykający się cykl” w zasadzie od lat się o nich mówi jak o faworycie, a oni w zasadzie „tylko” wygrali w imponującym stylu ligę. I nie mówię tu, ze maja wygrywać rok w rok w LM, ale żeby chociaż do finału doszli i tam po walce odpadli, a tak to na dobra sprawę po za Anglia nic nie osiągają, a i samej Anglii każdego roku nie podbijają. Także wielka drużyna, ale na pewno bez podjazdu do Realu Barcy, a nawet... Juve
0
@TheMefju Generalnie Zidane to nie jest jakiś super trener ale ma oko do zawodników. Tak jak pisałeś o Fede, na którego Zidane konsekwentnie stawiał, mimo, ze od początku nie pokazywał aż tyle. Tak samo ZZ wypatrzył Varane, bądź co bądź jego żołnierz Vasquez tez swoją cegiełkę swego czasu dołożył, chociaż zawodnikiem jest miernym. Nie jestem pewien czy w przypadku Casemiro ZZ nie dołożyć swoich pięciu groszy. Mysle, ze Francuz byłby lepszym dyrektorem sportowym niż trenerem, ale na razie jakoś mu idzie.
0
@xArabx co najmniej jeden.
2
@escarabajo nie powiedziałbym, ze byli w drugiej połowie gorsi, tak samo, ze w pierwszej cały czas byli lepsi. Barcelona ciagle tak gra, ze przyjmuje ataki, a potem ma okres w którym rusza. Z reszta nie tylko wczoraj tak było, bardzo często tak jest, tylko, ze wynik zależy od obrona Matsa, geniusza Messiego czy nieskuteczności rywala, aczkolwiek schemat się powtarza.
0
@HassanMubarak A ja mam zdanie takie, ze sędziowanie jest do dupy i jest błąd na błędzie. Dziś skrzywdzono Real (nie sprawdzali chyba tego kopnięcia) ostatnio Barcelonę, wcześniej dali karnego z Levante z dupy nie sprawdzili czegoś innego, oszukali tego tamtego. Śmieszy mnie tylko doszukiwanie się spisków, klasyczne posty z soboty
„Liga pod Madryt”
„Perez posmarował”
„Podwójne standardy” itp
0
@daniel32778 to zobacz na statystyki
1
@HassanMubarak kwesta czasu jak będą, dopiero się mecz zakończył.
2
@Grubson06 Bo takowe były? W sobotę był tez płacz o nieodgwizdany karny na Pique. Sędziowanie w Hiszpanii to dno i nic nie poradzi. Oststnio tez skrzywdzili Osassune (chyba), mylą się na potęgę.
0
@daniel32778 Beznadziejna obronę to ma Barcelona, Real ma druga najlepsza w lidze. Natomiast ma beznadziejny atak, który to z kolei Barcelona ma najlepszy w lidze.
0
@Barca_Big_Moment a kiedy City grało wyjątkowo? Wygrali Jakaś LM czy porównujesz topowa Barcelona do City, które „tylko” ligę zdominowało?
4
Komentarz usunięty
2
@Krzywy95 wystarczy pooglądać pare ostatnich meczów w ataku, odkąd wypadł Hazard jest w Realu bardzo ciężko z atakiem, Benz się cofa rozegrać a potem nie ma nikogo w polu karnym, w dodatku nie było tez Marcelo, a ten Mendy to ani wrzucić ani nawet przyjąć piłki nie potrafi. Sadze, ze raczej chodzi o to, ze obrona i pomoc dobrze tam funkcjonuje, ale atak jest mierny i w niedziele jeśli Real wygra to pewnie tez max 1:0
0
@Jordi10 Ciekawe czy tak ironizowałeś, jak w sobotę nie odgwizdali karnego na Pique. Kurtyna, bez odbioru.
0
@Jordi10 mieli gola po minimalnym spalonym i nieodgwizdan(e) karny(e)
1
@DaPi a jeszcze lepiej przyjmuje, jak mu odskoczy do 3m to jest jeszcze ładnie.
0
@Encore ciekawe czy @BarcaInfo klasycznie da jakiś filmik z kontrowersjami czy tym razem(jak jest na niekorzyść) to nie odnajdzie
0
@Kengo to zdjęcie to złoto jest
2
29h odpoczynku więcej i dali się zabiegać :o
0
@ShawnC To Ty chyba nie widziałeś Mendyego w akcji. W życiu nie widziałem tak drewnianego zawodnika. Każda piłka ucieka na 3m. Aczkolwiek mecz mimo 0;0 całkiem fajny.
0
@norbi77 ale macie tam patologie, jak brata bijesz bo kibicuje komu innemu :c
0
Polecicie jakiś ciekawy pub/bar w Krakowie gdzie można pooglądać dzisiejszy meczyk? :D
0
@zadafcb Bale? Serio? XD
3
O proszę, Getafe przegrywa w Pucharze Króla z jakimiś ogorasami.
0
@matirix20 No niby tak, aczkolwiek Firpo był tańszy i mniej minut zagrał.
0
@Skaramuczi Nie wiem jak gra Regulion, ja oglądam Barcelonę Real i większe hity także Regulliona widziałem 2x w tym sezonie xd
0
@danio1899 Ten Mendy jest taki fatalny (szczególnie w ataku) ze tam się chyba przecinek przesunął. On powinien pojsc za 4,8mln nie 48