La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1676 Culés

5

Jeśli Barca była tak słaba to dlaczego nie przegrała tego meczu. Real trzymał Barce w wysokim pressingu ale co z tego miał? Posiadanie piłki i spokój pod własna bramką. A jak szukali sposobu na zdobycie gola: stałe fragmenty gry i strzały z dystansu.
Od kilku lat Real dostaje od Barcy oklep w LL a kiedy zdarza jedno mierne Clasico to wszyscy marudzą bo Barca nie stanęła na wysokości zadania.

konto usunięte

0

@Jordi10 Tyle,że oni powinni dostać karnego :)

konto usunięte

0

@Jordi10 uratował Stegen, Pique i Lenglet.

0

@Jordi10 mieli gola po minimalnym spalonym i nieodgwizdan(e) karny(e)

1

@Hushovt Uwielbiam takie argumenty.
A czy to moja wina, albo piłkarzy Barcy, że nie dostali.
Co za argument. Wygrywasz lub przegrywasz bo ktoś popełnił błąd dziś zrobił go sędzia. Szczęście było po stronie Barcy.

0

@DaPi Noż, motyla noga, przecież od tego są na boisku. Dziś zrobili co do nich należało. W innym meczu się pomylą to będzie źle ale może wówczas Messi Suarez, Grizz wykonają swoją robotę i będzie OK.

0

@JohnA Też mi ich szkoda starali się ale źli sędziowie tego nie docenili. Żałuję, że nie ma pkt za to.

0

@Jordi10 Ciekawe czy tak ironizowałeś, jak w sobotę nie odgwizdali karnego na Pique. Kurtyna, bez odbioru.

0

@JohnA Jako kibic Barcy czuję się moralnym zwycięzcą tamtego spotkania za ten nie odgwizdany karny. Więcej, w mojej osobistej tabeli LL dopisałem Barcy 3pkt za tamten mecz. Owacje, bisów więcej nie będzie;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?